Yoast SEO 18.7: بهبود طرحواره • Yoast

در ادامه اجرای نسخه های تعمیر و نگهداری، Yoast SEO 18.7 را برای شما آورده ایم. ما در حال رفع چندین اشکال در این نسخه و اضافه کردن چند پیشرفت هستیم. این بار چند پیشرفت در اجرای داده های ساختار یافته Schema ما وجود دارد. در ادامه بخوانید تا بدانید چه چیزی در Yoast SEO 18.7 وجود دارد.

داده های ساختاریافته جایی است که در آن قرار دارند

داده های ساختاریافته یک قطعه ضروری از پازل سئوی امروزی است. این به شما کمک می کند مستقیماً با موتورهای جستجو به زبانی که آن را می فهمد صحبت کنید. طرحواره شما را قادر می سازد تا تمام آن بخش ها و موجودیت های مختلف و نحوه اتصال همه این قسمت ها را توصیف کنید. هنگام استفاده از داده های ساخت یافته در Yoast SEO، فرش قرمز را برای موتورهای جستجو پهن می کنید، که ممکن است شانس دریافت نتایج غنی را افزایش دهد.

پیاده سازی داده های ساختار یافته Schema در Yoast SEO یکی از بهترین ها است. ما در حال ایجاد یک نمودار کامل برای سایت شما هستیم و همه چیز را به روشی آسان به هم وصل می کنیم. ما همچنین به ایجاد پایه داده های ساختاریافته خود ادامه می دهیم.

در Yoast SEO 18.7، ما در حال بهبود داده های ساختاری Schema با تغییر آن هستیم @id برای تصاویر برای Person و Organization از جمله ویژگی لوگو برای دومی، تا فرمت مناسب تری داشته باشد. ما همچنین یک اشکال در Schema که در آن thumbnailUrl ویژگی از Article اگر پست دارای نمودار باز یا تصویر توییتر باشد، شیء اشتباه خواهد بود. آخرین اما نه کم اهمیت، ما یک را اضافه کرده ایم wpseo_schema_graph فیلتر برای امکان فیلتر کردن کل نمودار طرحواره.

مطالب پیشنهادی  SpaceX و T-Mobile اتصال مستقیم ماهواره ای را به تلفن ها می آورند

سایر پیشرفت‌ها در Yoast SEO 18.7

در Yoast SEO 18.7، ما همچنین تحلیل های SEO خود را به خوبی تنظیم کرده ایم. ما دیگر شما را به خاطر داشتن H1 که در ابتدای متن نیست جریمه نمی کنیم. البته، اگر بخواهید بیش از یک H1 به متن خود اضافه کنید، به شما هشدار می دهیم و شما را تشویق می کنیم که از سلسله مراتب عنوان مناسب پیروی کنید.

به روز رسانی در حال حاضر!

برای این نسخه تمام شد. این نسخه بعدی از یک سری به روز رسانی است که تجربه ای بدون دردسر با Yoast SEO را برای شما به ارمغان می آورد. ما دوباره در حال غواصی هستیم و به کار بر روی افزونه های SEO خود ادامه می دهیم. دو هفته دیگه میبینمتون!

برو پریمیوم و دسترسی داشته باشید به تمام ویژگی های ما!

Premium با بسیاری از ویژگی ها و دسترسی رایگان به دوره های SEO ما!

فقط 99 یورو / در هر سال (بر اساس مالیات بر ارزش افزوده) برای 1 سایت

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور