Yoast SEO، Local SEO، و SEO به روز رسانی WooCommerce • Yoast

امروز، ما به‌روزرسانی‌هایی را برای چهار افزونه و افزونه منتشر می‌کنیم: Yoast SEO 19.10، Yoast SEO Premium 19.5، Local SEO 14.7 و WooCommerce SEO 15.3. به‌روزرسانی‌ها عمدتاً شامل پیشرفت‌ها و اصلاحات، به علاوه پشتیبانی از آن‌ها هستند material داده های ساخت یافته در SEO WooCommerce. چیزهای جدید دیگری را پیدا کنید!

Yoast SEO 19.10 و Premium 19.5

موضوع اصلی این نسخه ها آماده شدن برای نسخه های آینده است ذخیره سازی سفارش با کارایی بالا ویژگی در WooCommerce 7.1+. این ویژگی بیشتر به عنوان جداول سفارش سفارشی شناخته می شود. این بهبودی که مدت‌ها انتظارش را می‌کشید، دستاوردهای عملکردی قابل‌توجهی را برای سایت‌های تجارت الکترونیک نوید می‌دهد. با به روز رسانی امروز، همه افزونه های وردپرس ما از این پشتیبانی می کنند.

علاوه بر این، ما برخی چیزهای کوچک را در Yoast SEO بهبود دادیم، مانند ارائه بازخورد بهتر در این زمینه Flesch Reading Ease بینش زمانی که ما آن متن را می بینیم نسبتاً دشوار است. به علاوه، ما دو باگ مربوط به ادغام خود با Elementor را برطرف کرده ایم.

SEO WooCommerce: داده های ساختاری مادی

هنگام کار بر روی فروشگاه تجارت الکترونیک خود، به کمک افزونه SEO WooCommerce برای SEO Yoast نیاز دارید. این به شما کمک می کند تا فروشگاه آنلاین خود را دقیق کنید و داده های ساختاری محصول را که Google برای ارائه محصولات شما در نتایج جستجو نیاز دارد، بهبود می بخشد.

علاوه بر به روز رسانی آن برای ویژگی جدید فوق الذکر در WooCommerce، ما دو پیشرفت را اضافه کرده ایم که SEO WooCommerce را حتی بهتر می کند. اخیراً گوگل پشتیبانی برای material در product داده های ساخت یافته، که به شما امکان می دهد مشخص کنید محصول شما از چه ماده ای ساخته شده است. این به Google جزئیات بیشتری در مورد محصول شما می دهد. همه ما می دانیم که هرچه اطلاعات بیشتری ارائه دهید، بهتر است.

به سادگی این مراحل را دنبال کنید تا آن را امتحان کنید:

  • Yoast SEO و Yoast SEO را برای WooCommerce فعال کنید
  • به داشبورد بروید و روی Yoast SEO > WooCommerce SEO کلیک کنید
  • گزینه Material را روی Product Material قرار دهید
  • به محصولات > ویژگی ها بروید
  • یک ویژگی جدید اضافه کنید و نام آن را Material بگذارید
  • یک ماده محصول مانند چوب اضافه کنید
  • به محصولات -> افزودن جدید بروید
  • یک نام و قیمت برای محصول تعیین کنید، از ویژگی های سفارشی Material را انتخاب کنید و Wood را انتخاب کنید
  • به صفحه محصول بروید، کد منبع را بررسی کنید و به پایین بروید Product داده های ساختار یافته طرحواره
  • تاداا! متوجه خواهید شد material ملک در Product طرحواره این باید به چوب مواد محصول تنظیم شود

این چیزی است که در Schema Validator به نظر می رسد:

این مواد اکنون به لطف SEO WooCommerce در داده های ساختار یافته محصول شما موجود است

سئوی محلی برای Yoast SEO

سئوی محلی افزونه ای است که اگر بر روی جلب توجه کسب و کار خود به صورت محلی تمرکز کنید به آن نیاز دارید. افزونه SEO محلی به شما کمک می کند تا تمام جزئیات کسب و کار خود را مرتب کنید – مانند ساعات کاری و نقشه ها – و این جزئیات را به داده های ساختاری تبدیل می کند که Google می تواند از آنها برای برجسته کردن در نتایج جستجو استفاده کند. در این نسخه، ما چندین مشکل جزئی را برطرف کرده ایم تا SEO محلی را در بهترین حالت نگه داریم.

اکنون به Yoast SEO 19.10 و سایر موارد به روز کنید

امروز، ما به‌روزرسانی‌هایی را برای اکثر افزونه‌های خود منتشر می‌کنیم. این به‌روزرسانی‌ها با تعداد زیادی اصلاحات و پیشرفت‌ها ارائه می‌شوند تا به شما کمک کنند بهترین استفاده را از کار خود ببرید! برای دریافت جدیدترین و بهترین ها همین حالا به روز کنید.

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور