جعبه تحویل هوشمند Yale 2022 – نحوه عملکرد آن با دستیار Google

دزدی بسته‌ها امروزه مشکلی ناگوار است و به نظر می‌رسد برای برخی بدتر می‌شود. در حالی که دفاعی وجود دارد، مانند طعمه زدن بازیگران بد با بمب های زرق و برق، راه حل حتی بهتر این است که بسته ها را در یک مکان امن نگه دارید. این همان کاری است که جعبه تحویل هوشمند متصل به دستیار Google Yale سعی در انجام آن دارد.

جعبه تحویل هوشمند Yale – چه کاری می تواند انجام دهد؟

جعبه تحویل یک ایده بسیار ساده است – مکانی برای قرار دادن بسته ها در جایی که به راحتی از خیابان قابل مشاهده نیست. اما در عمل، عملی کردن این ایده می تواند کمی سخت باشد.

در اینجا نحوه عملکرد Yale آن را نشان می دهد.

جعبه تحویل هوشمند Yale از مکانیزم قفل هوشمند استفاده می کند تا جعبه به درستی کار کند. قفل باز می ماند تا زمانی که شخصی آن را باز کند، و سپس در بسته شدن قفل می شود تا زمانی که مالک کد خود را برای باز کردن قفل آن وارد کند. این کاملاً منطقی است، و من از عملکرد آن در چند ماه گذشته لذت برده ام.

نه بار از ده بار، این کار بی عیب و نقص است. تحویل می آید، و در ایوان من امن است تا زمانی که فرصتی برای دویدن و دریافت آن پیدا کنم. این به من آرامش می دهد، حتی اگر به اندازه کافی خوش شانس هستم که در منطقه ای زندگی می کنم که دزدان دریایی در ایوان مشکل بزرگی نیستند.

تنها مشکلی که من در مورد عملکرد اینجا متوجه شدم این است که، گاهی اوقات، به نظر می رسد که قفل ذهن خود را دارد. من بیش از یک بار بیرون آمده ام تا متوجه شوم جعبه قفل شده است، حتی اگر چند ساعت است که به آن دست نزده است و چیزی داخل آن نیست. این ممکن است به دلیل همسویی سنسور یا هر چیز دیگری باشد، اما زمانی که اتفاق می افتد کمی ناامید کننده است. اما از آنجایی که نسبتاً غیر معمول است، برای من یک معامله شکن نیست.

راه اندازی چگونه کار می کند؟ جعبه تحویل هوشمند Yale ساختار بسیار ساده ای دارد. خود جعبه از یک پلاستیک سخت ساخته شده است و به تنهایی نسبتاً سبک است. دو نسخه از جعبه وجود دارد: کنت با ابعاد 19 اینچ ارتفاع x 24.6 اینچ عرض x 28 اینچ عمق، و برایتون با ابعاد 24 اینچ ارتفاع x 28 اینچ عریض x 18 اینچ عمق. من از جعبه کنت استفاده کردم، که به اندازه کافی بزرگ بود برای اکثریت قریب به اتفاق زایمان های من.

جعبه به یک صفحه پایه متصل می شود که می توانید آن را با ماسه یا پیچ در ایوان پر کنید. هر دو گزینه سرقت جعبه و/یا محتویات آن را به میزان قابل توجهی دشوارتر می کنند. برای کسی غیرممکن نیست که این جعبه را بدزدد، اما مطمئناً به عنوان یک بازدارنده عالی عمل می کند، زیرا یک دزد دریایی ایوان را مجبور می کند زمان بیشتری را صرف تلاش برای دریافت بسته های شما کند. روش پشتیبان گیری برای ورود به جعبه نیز در زیر یک صفحه پنهان است، جایی که شما از نوک مته/پیچ گوشتی ارائه شده برای باز کردن مکانیزم قفل استفاده می‌کنید – البته انجام آن مدتی طول می‌کشد، که از زاویه امنیتی خوب است. این جعبه همچنین دارای یک دریچه هوا و یک دکمه فرار است، اگر کودکی بخواهد خود را در آن قفل کند.

علامت “تحویل” روی جعبه نیز بسیار ظریف است. از جاده، شما نمی توانید به راحتی آن را بخوانید، اما یک راننده تحویل پس از نزدیک شدن قادر به خواندن آن خواهد بود.

از آنجا، شما باید قفل هوشمند را راه اندازی کنید، که به یک “هاب” در داخل خانه شما نیاز دارد. دوشاخه Yale Connect وارد یک پریز معمولی می شود و نسبتاً خوب کار می کند، اما برد آن به طرز شگفت آوری محدود است. Yale فاصله کمتر از 10 فوت بین هاب و قفل را توصیه می کند، کاری که من نمی توانستم در خانه خود انجام دهم. My Connect در فاصله 15 تا 20 فوتی قرار دارد، اما همچنان کار می کند – اما احتمالاً برخی از مشکلات اتصال را که من هر از گاهی داشته ام توضیح می دهد. گاهی اوقات، برنامه و Google Assistant قفل را غیرقابل دسترس می‌خوانند، اما معمولاً با یک بار امتحان مجدد برمی‌گردند.

یک گزینه در بالای آن یک صفحه کلید است که حدود 50 دلار به هزینه اضافه می کند. این یک افزودنی محکم است که استفاده از جعبه را بسیار آسان‌تر می‌کند، اما دقیقاً مطمئن‌ترین دستگاه نیست. هر چند وقت یک‌بار، حتی اگر کد صحیح را وارد کنم، قفل جعبه را باز نمی‌کند – باز هم، ممکن است مشکل از دور بودن Connect باشد، اما من به معنای واقعی کلمه انتخابی با خانه‌ام ندارم. .

صفحه کلید جعبه تحویل هوشمند Yale

Google Assistant با جعبه تحویل چه کاری می تواند انجام دهد؟

هر چند اینجا یک سوال خوب است. Google Assistant با جعبه تحویل چه کاری می تواند انجام دهد؟

همانطور که احتمالاً انتظار دارید، Assistant می تواند خود قفل را کنترل کند. فقط با یک فرمان می‌توانید جعبه را قفل کنید، و باز کردن قفل، پینی را درخواست می‌کند که در حین راه‌اندازی اختصاص می‌دهید. ادغام کمی عمیق تر می شود، با برنامه Home قفل را با قابلیت فشار دادن و نگه داشتن برای قفل یا باز کردن نشان می دهد. قابل ذکر است، این تنها دستگاهی است که من دیده‌ام که هنگام باز کردن قفل دستگاه در برنامه Home به پین ​​نیاز دارد – که حداقل در حال حاضر، به نظر می‌رسد در موارد نادری باعث از کار افتادن برنامه Home می‌شود.

با این حال، چیزی که در اینجا بیشتر از همه مفید بود، این بود که از Google بپرسم آیا جعبه قفل است یا خیر. اینکه بتوانم به سادگی از بلندگوی دفترم بپرسم که آیا جعبه قفل است یا نه، راه خوبی برای اطلاع دادن به من بود که آیا چیزی بدون بررسی دوربین تحویل داده شده است. همچنین اغلب سریعتر از برنامه Yale بود.

من دوست دارم آینده ای را ببینم که در آن Yale از ویژگی های فعال تر Google Assistant با این جعبه استفاده کند، اما همانطور که امروز وجود دارد، هنوز هم بسیار مفید است.

بخش سخت این است که رانندگان از آن استفاده کنند

متأسفانه، یک مانع بزرگ برای چنین چیزی وجود دارد. رانندگان تحویل واقعاً به ایده استفاده از این عادت ندارند.

من چند ماه است که جعبه تحویل هوشمند Yale را در ایوان جلوی خود دارم – حتی بدون مکانیسم قفل برای چندین هفته – و هنوز هم بسیار سخت است که رانندگان تحویل را از جعبه استفاده کنند.

آمازون، فدرال اکسپرس، و درایور USPS محلی من تقریباً این روند را کاهش داده اند. حتی یک راننده تحویل مواد غذایی والمارت فورا گرفتار شد. اما متوجه شده ام که UPS و DoorDash تقریباً جعبه را نادیده می گیرند، مورد دوم تا حدودی قابل درک است. اغلب، جعبه فقط به عنوان یک میز برای نگهداری جعبه ها یا کیسه ها استفاده می شود تا زمانی که آنها را بازیابی کنم، که اگر چیزی باشد برجسته می کند تحویل، به جای پنهان کردن آن.

جعبه تحویل هوشمند ییل

یادداشت‌های مربوط به تحویل شما مطمئناً می‌توانند به اینجا کمک کنند، و Yale حتی یک برچسب در را برای کمک به “آموزش” رانندگان ایجاد کرد، اما هنوز راه‌حل کاملی برای این مشکل وجود ندارد. برخی از رانندگان به ناچار از جعبه استفاده نمی کنند.

همچنین متوجه شدم که اگر هنگام تحویل گرفتن جعبه قفل می‌شد، یا از تحویل قبلی که جعبه را قفل می‌کرد یا قفل غیرمنتظره، آن راننده گاهی در تحویل‌های آینده به طور کامل جعبه را نادیده می‌گرفت.

اما راستش را بخواهید، نمی توانم بیشتر رانندگان تحویل کالا را در اینجا مقصر بدانم. بسیاری از آنها، به ویژه آنهایی که در آمازون هستند، در برنامه های فشرده هستند. نادیده گرفتن چند ثانیه اضافی برای استفاده از جعبه چیزی نیست که بتوانم از آن عصبانی شوم، اما رانندگانی را که وقت می گذارند تحسین می کنم.

ارزششو داره؟

عامل اصلی در اینجا قیمت گذاری است. جعبه تحویل هوشمند Yale با قیمتی کمتر از 300 دلار، حتی برای آرامشی که به ارمغان می آورد، قیمت کمی نیست.

من هرگز بسته ای از ایوان جلوی خانه ام به سرقت نرفته ام، بنابراین مطمئن نیستم که شخصاً این همه پول را در این محافظ فرو کنم. اما اگر در منطقه ای زندگی می کنید که مستعد بسته های سرقتی است، ممکن است بسیار ارزشمند باشد! 279 دلار هزینه یکبار مصرف بدون اشتراک است به صورت کامل ظالمانه برای عملکرد در دست. برای نسخه با صفحه کلید 329 دلار می پردازید.

البته می توانید جعبه بسیار مقرون به صرفه تری تهیه کنید که بدون قفل کار می کند. برای برخی، این راه حل آسان و ارزان است، اما همچنین به نظر می رسد نیمه کاره است. اگر بسته‌های دزدیده شده برای توجیه جعبه‌ای مانند این مشکل کافی هستند، احتمالاً داشتن چیزی که می‌تواند قفل شود را نیز توجیه می‌کند.

می‌توانید جعبه تحویل هوشمند Yale را مستقیماً از Yale یا آمازون خریداری کنید. فقط وقتی رسید برای تحویل بسیار بزرگ آماده شوید.

محصولات بیشتر دستیار Google:

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید: