پشتیبانی یاهو میل AVIF | avif.io ✨

AVIF چیست؟

AVIF مخفف AV1 Image format است. استفاده از فرمت AVIF می تواند اندازه تصاویر را بدون از دست دادن کیفیت (فشرده سازی بدون اتلاف) کاهش دهد. فایل های AVIF پسوند .avif دارند. AOM فرمت AVIF را برای ارائه راندمان فشرده سازی بهتر و ویژگی های بیشتر نسبت به فرمت های موجود توسعه داد. AVIF با تصاویری که محدوده دینامیکی بالایی دارند مانند نمونه های قبلی خود (WebP، JPEG-XR، JPEG2000، PNG و GIF) سازگار است. همچنین می تواند تصاویر تمام رنگی با وضوح 10 و 12 بیت بگیرد و تصاویری ده برابر کوچکتر از فرمت های دیگر تولید کند. AVIF در حال تغییر صنعت است. به دلیل ویژگی های بالقوه ای که دارد به احتمال زیاد به زودی در همه پلتفرم ها پشتیبانی خواهد شد.

یاهو چیه

در سال 1997، Yahoo! Mail به عنوان یک سرویس ایمیل توسط Yahoo! که امروزه متعلق به Verizon است راه اندازی شد. این ارائه دهنده چهار طرح ایمیل مختلف را ارائه می دهد: سه مورد برای استفاده شخصی (Basic، Plus، و بدون آگهی) و دیگری برای اهداف تجاری. یاهو Mail تا ژانویه 2020 دارای 225 میلیون کاربر است. Webmail که از طریق یک مرورگر وب استاندارد قابل دسترسی است، به کاربران امکان می دهد به صندوق پستی خود دسترسی داشته باشند و آن را مدیریت کنند. برخی از حساب ها از پروتکل های ایمیل استاندارد (POP3 و SMTP) پشتیبانی می کنند. در سال 2015، کاربران توانستند حساب های ایمیل غیر یاهو را به سرویس گیرنده وب میل متصل کنند.

پشتیبانی AVIF

نسخه های جدیدتر Android (11+) مانند برنامه Yahoo از AVIF پشتیبانی می کنند. علاوه بر این، نسخه مبتنی بر وب، مشاهده درون خطی فایل‌های AVIF را فراهم می‌کند.

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور
مطالب پیشنهادی  چه کسی AVIF را ایجاد کرد؟ | avif.io ✨