شیائومی می باکس 4 اس مکس با 4 گیگابایت رم و 64 گیگابایت فضای ذخیره سازی عرضه شد

شیائومی با افزودن Mi Box 4S Max، که نسبت به رقبای خود، فضای ذخیره‌سازی و رم قابل‌توجهی را ارتقا می‌دهد، مجموعه رو به رشد تلویزیون اندرویدی خود را گسترش داده است.


[Update 06/13]: همانطور که ما گمان می کردیم، به نظر می رسد که شیائومی Mi Box 4S Max تنها در سرزمین غول های فناوری به فروش می رسد. شیائومی تایید کرده است Android Authority این ست‌تاپ باکس جالب اندروید فقط در چین به‌طور رسمی فروخته می‌شود.

ما در حال حاضر هیچ برنامه ای برای معرفی Xiaomi Box 4S Max به بازارهای بین المللی نداریم.

این یک شوک بزرگ نیست، زیرا شیائومی دارای مجموعه محصولات گسترده ای است که فقط از طریق کانال های رسمی در چین در دسترس است. اغلب فروشندگان شخص ثالث امکان واردات چنین محصولاتی را ارائه می دهند که به نظر می رسد تنها راهی است که طرفداران غربی این بار می توانند Mi Box 4S Max را در دست بگیرند.


شیائومی Mi Box 4S Max که به طور رسمی در چین راه اندازی شد (از طریق APCTV)، ظاهری نسبتاً مشابه با نسل های قبلی دارد، اما به صورت استاندارد با 4 گیگابایت رم و 64 گیگابایت فضای ذخیره سازی عرضه می شود. با توجه به محدودیت‌های ذخیره‌سازی و عملکرد ناامیدکننده Chromecast خود گوگل با Google TV، شیائومی تصمیم گرفته است اطمینان حاصل کند که این مزاحمت‌ها در این جعبه پخش وجود ندارد.

Xiaomi Mi Box 4S Max از یک پردازنده Amlogic S905X3 استفاده می کند که از Amlogic Video Engine 10 استفاده می کند. متأسفانه، این بدان معنی است که کدک AV1 در اینجا پشتیبانی نمی شود، اما شیائومی می گوید که همچنان می تواند محتوا را با سرعت 4K 60 فریم بر ثانیه پخش کند و حتی در رزولوشن 8K – اگرچه هیچ نرخ فریمی مشخص نشده است.

ورودی و خروجی‌ها شامل پورت HDMI 2.1، پورت USB 3.0، به‌علاوه یک کنترل از راه دور داخل جعبه است که گفته می‌شود از Google Assistant از طریق میکروفون داخلی پشتیبانی می‌کند. این یک تخصیص کاملاً استاندارد برای دستگاه پخش خانگی مانند این است. MIUI برای تلویزیون در اینجا از قبل روی Android TV نصب شده است، اما به دلیل اینکه در حال حاضر فقط در چین در دسترس است، تعدادی از محبوب ترین سرویس های پخش جریانی غربی در دسترس نیستند.

شیائومی Mi Box 4S Max را با قیمت 499 یوان (75 دلار) در ویترین فروشگاه رسمی خود در چین معرفی کرده است. اگرچه ممکن است این قیمت به‌ویژه وسوسه‌انگیز به نظر برسد، اما مشخص نیست شیائومی این ست‌اپ باکس را خارج از منطقه عرضه کند یا خیر.

اطلاعات بیشتر در Google TV:

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید: