شیائومی اندروید 13 بتا را برای سری 12 شیائومی راه اندازی کرد

اندروید 13 ممکن است چند روز پیش برای گوشی‌های هوشمند پیکسل منتشر شده باشد، اما به نظر می‌رسد زمان زیادی طول نخواهد کشید تا سایر برندها این به‌روزرسانی را عرضه کنند. امروز شیائومی نسخه بتای اندروید 13 خود را راه اندازی کرد.

MIUI 13 مبتنی بر اندروید 13 که در سایت انجمن شیائومی اعلام شد، اکنون به صورت بتا برای دو گوشی هوشمند در دسترس است.

دارندگان شیائومی 12 و شیائومی 12 پرو می توانند نسخه بتای “محدود” را در دستگاه های جهانی آزمایش کنند و به روز رسانی دارای شماره نسخه V13.0.4.0.TLCMIXM برای Xiaomi 12 و V13.0.4.0.TLBMIXM برای 12 است. حرفه ای. این آپدیت بیش از 4 گیگابایت وزن دارد. شیائومی همچنین به کاربران هشدار می دهد که باید منتظر “گرمای بیش از حد و سایر مشکلات عملکرد” ​​با به روز رسانی بتا باشند.

متأسفانه، در حال حاضر، این برنامه بتای اول است. بر توییترشیائومی گفت که تنها به 200 کاربر در جریان “موج اول” دسترسی خواهند داشت. این کاربران بخشی از برنامه آزمایش بتای Mi Pilot خواهند بود و این ساخت «بتا پایدار» در نظر گرفته می‌شود.

چه چیزی در MIUI 13 جدید است؟ شیائومی به طور خاص در این پست بینش زیادی ارائه نمی دهد، اما این شرکت یک وب سایت راه اندازی کرده است تا نسخه جدید را اذیت کند. شیائومی می‌گوید که برداشت آن از اندروید 13 با بهبود فرآیندهای پس‌زمینه، «در هر سطح به‌خوبی تنظیم شده است». گفته می شود بهره وری در آن زمینه تا 40 درصد بهبود یافته است.

اطلاعات بیشتر در مورد شیائومی:

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید: