Xbox Game Pass به زودی به شما امکان پخش جریانی بازی های خریداری شده را می دهد

اواخر امسال، Xbox Game Pass با توانایی Stadia برای خرید بازی برای پخش جریانی و دریافت برنامه تلویزیون هوشمند سامسونگ مطابقت خواهد داشت.

امروز، مایکروسافت چشم‌انداز خود را برای آینده بازی‌ها با تمرکز شگفت‌آور روی ویژگی‌ها و پیشرفت‌های جدید برای استریم Xbox Game Pass به اشتراک گذاشت. در خط مقدم اخبار، ویژگی‌ای است که طرفداران بازی‌های ابری خواستار آن بوده‌اند، امکان پخش جریانی و اجرای بازی‌هایی که خریداری کرده‌اید.

امروز از طریق Game Pass Ultimate، می‌توانید صدها عنوان موجود در کتابخانه استریم Game Pass را فوراً بازی کنید، اما از آنجایی که کتابخانه با گذشت زمان تغییر می‌کند، ممکن است دسترسی به بازی‌هایی را که از آن لذت می‌برید از دست بدهید. از اواخر امسال، مشترکین Game Pass Ultimate می‌توانند «بازی‌های منتخبی» را که خریداری کرده‌اند، از طریق فضای ابری بازی کنند.

یکی از چیزهایی که [gamers] به ما گفت: “هی، ما دوست داریم که بتوانیم بازی هایی را که متعلق به خودمان است پخش کنیم، حتی اگر در کاتالوگ Game Pass نباشند.” و بنابراین در اواخر امسال، اگر عضو Game Pass Ultimate هستید، می‌توانید از بازی‌های ابری که خریداری کرده‌اید و بازی‌هایی که قبلاً مالک آن‌ها هستید، تا زمانی که در کاتالوگ در فضای ابری فعال باشند، استریم کنید.

– اشلی مک کیسیک، معاون شرکت، تجربه بازی و پلتفرم‌ها

در کوتاه مدت، مایکروسافت همچنین از همکاری با سامسونگ برای ساخت اپلیکیشن Game Pass Streaming برای تلویزیون‌ها خبر داد. این برنامه در 30 ژوئن در نسل 2022 تلویزیون های هوشمند سامسونگ راه اندازی می شود و در Gaming Hub یافت می شود. برای آن دسته از ما که چیزی را در یک اکوسیستم تلویزیونی متفاوت خریداری کرده‌ایم، مایکروسافت همچنین در نظر دارد همانطور که قبلاً اشاره شده بود، در آینده «مشارکت‌های تلویزیونی دیگر» را برای Game Pass کاوش کند.

برای توسعه‌دهندگان – و طرفداران بازی‌های دسترسی زودهنگام – مایکروسافت همچنین از آنچه «Project Moorcroft» می‌نامد، رونمایی کرده است که به گیمرها اجازه می‌دهد تا نسخه‌های نمایشی بازی‌های ایکس‌باکس آینده را دریافت کنند. بازیکنان با امتحان کردن بازی‌ها قبل از راه‌اندازی سود خواهند برد، در حالی که توسعه‌دهندگان بازخورد ارزشمندی دریافت خواهند کرد و درآمد در طول دوره پیش نمایش مایکروسافت اواخر امسال شروع به ارائه پروژه Moorcroft برای توسعه دهندگان مستقل خواهد کرد.

در نهایت، پخش جریانی Xbox Game Pass امروز به آرژانتین و نیوزلند، از جمله گیم‌پلی از اندروید، iOS، ویندوز و موارد دیگر در حال گسترش است. با این موارد اضافه شده، پخش Game Pass اکنون در 28 منطقه در سراسر جهان در دسترس است.

اطلاعات بیشتر در مورد بازی:

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید:

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور