پهنای باند: Xbox نسخه Disney Dreamlight Valley: Founder’s Edition را اضافه می کند

این هفته کم و بیش یک هفته آرام است و ایکس باکس Disney Dreamlight Valley را در میان چند بازی دیگر این هفته به Xbox Game Pass Ultimate اضافه کرده است. علاوه بر این، GeForce Now 1400 بازی استریم شده سازگار را در سرویس خود عرضه می کند.

پهنای باند نگاه هفتگی 9to5Google به بازار بازی های ابری فراتر از پلتفرم Stadia خود گوگل است. هر جمعه، ما به بزرگترین اخبار مربوط به خدماتی مانند Nvidia GeForce Now، Amazon Luna، PlayStation Now، و Xbox Game Pass نگاهی می اندازیم. هر هفته برگردید، و فراموش نکنید که چک کنید Stadia Changelog، جمع بندی هفتگی ما از همه چیز جدید در Stadia.

Xbox نسخه Disney Dreamlight Valley: Founder’s Edition را اضافه می کند

اگر می خواهید به مکان شاد خود فرار کنید، دره دریم لایت دیزنی ممکن است بازی مناسبی برای پرش باشد. این بازی جدید که از روز اول در Xbox Game Pass Ultimate در دسترس است، به شما امکان می‌دهد یک سیم‌کارت واقعی را با یک بازی ماجراجویی ترکیب کنید. دره دریم لایت دیزنی که از شخصیت های دیزنی و پیکسار ساخته شده است مملو از دوستان نوستالژیکی است که با آنها آشنا هستید.

طبق گفته ایکس باکس، افرادی که Game Pass Ultimate دارند، مزایای بیشتری از جمله اقلام آرایشی و ارز درون بازی دریافت می‌کنند.

برای سایر بازی‌های Xbox Game Pass، باید یک هفته یا بیشتر صبر کنید تا Xbox عناوین ابری بیشتری را منتشر کند. در اینجا چند بازی ابری در راه است:

  • DC League of Super-Pets – 13 سپتامبر
  • شما در پارکینگ مک می کنید – 14 سپتامبر

GeForce Now به 1400 بازی رسیده است

با نرخی که GeForce Now از بازی‌های جدید و قدیمی پشتیبانی می‌کند، جای تعجب نیست که این سرویس در حال حاضر با 1400 بازی پشتیبانی می‌شود. البته، بیشتر بازی‌ها نیاز به مالکیت شما از فروشگاه Steam یا Epic Games دارند، اگرچه GeForce Now یک گزینه پخش جریانی فوق‌العاده برای کسانی است که می‌خواهند دور از رایانه شخصی خود و از کتابخانه موجود بازی کنند.

با افزودن Gaming Hub سامسونگ، تقاضا برای بازی‌های بیشتر احتمالاً در حال افزایش است. با این کار، GeForce Now همچنین دارای یک رابط کاربری جدید به روز شده در Samsung Gaming Hub برای مشترکین است. بازی‌های جدید و ویژه در بالای صفحه در یک مجموعه کاشی ظاهر می‌شوند که به شما امکان می‌دهد به راحتی از بین برخی از موارد دلخواه خود انتخاب کنید.

GeForce Now در صدر این لیست 1400 قرار دارد و چندین عنوان جدید در این هفته در دسترس هستند. این لیست کامل است:

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید: