WTF یک Aavegotchi است؟ یک NFT؟ شبح اینترنتی؟ یا همه ی آنچه در بالاست؟

عکس پروفایل نویسنده

@تجدیدنظرجو تی

وکیل کارآموز با رمزنگاری درگیر می شود.

پس از یک فصل پمپ های دیوانه ، پروژه های جدید و کلاهبرداری های خروج ، تابستان DeFi 2020 خنک می شود. غذا روی تاک می پوسد و غذاهای دریایی کهنه می شوند.

برخی از کشاورزان محصول در کنار سایر مشکلات ، در برابر خطرات تصفیه و ضرر ناگهانی ، چنگال های خود را به پایین پرتاب می کنند.

نمی گویم DeFi تمام شده است. دقیقاً مانند خود فصول ، بازارها دچار تغییرات و اصلاحات دوره ای می شوند. و از آنجایی که خستگی بیش از حد تابستان جای خود را به سقوط می دهد (به معنای واقعی کلمه ، برای برخی از پروژه ها) ، زمان مناسبی است که در مورد چگونگی ادامه سودآوری در حالی که به رشد سیستم به طور کلی کمک می کند ، زمان خوبی است.

همسو با انرژی متحرک کندتر از پاییز ، شاید وقت آن رسیده است که به یک شکل پایدارتر از کشاورزی نگاه کنیم. به عبارت دیگر ، تلاش برای ساختن چیزی که در دراز مدت ، از طریق این تنظیمات فصلی و همچنین در زمستان ادامه یابد.

و چه راهی بهتر برای انجام این کار از طریق آنچه فصل ها نمی توانند لمس کنند – خود ارواح.

بله ، ارواح اینترنتی.

تا زمانی که در زیر یک رمزنگاری زندگی نکرده باشید ، ممکن است این ارواح پیکسلی شایان ستایش را در اطراف دیده باشید. این آواتارها به Aavegotchis معروف هستند. همچنین ممکن است قسمت های خاصی از Crypto Twitter را دیده باشید …