WTF ماشینکاری CNC است؟ | هکر ظهر

عکس پروفایل نویسنده

به عنوان یک تولید کننده ، هدف همیشه افزایش کارایی تولید بوده است. اتخاذ فن آوری های تولیدی که روندها را ساده و کوتاه می کند ، تولید را به حداکثر می رساند و هزینه ها را به حداقل می رساند. جوابگوی آن فناوری ماشینکاری CNC مدرن است.

ماشینکاری CNC دقیقاً چیست؟ و چه مزایایی برای فرآیند تولید دارد؟ درست در اینجا در این مقاله ، ما به بررسی تمام آنچه در مورد ماشینکاری CNC باید بدانید می پردازیم.

اصول اولیه

کنترل عددی کامپیوتر یا ماشینکاری CNC یک فرآیند تولید دیجیتال است. یک سیستم رایانه ای از قبل برنامه ریزی شده ، ابزارها و ماشین آلات مورد استفاده در تولید را کنترل می کند و فرآیند را کاملاً خودکار می کند. بنابراین ، این نیاز شما را برای استفاده از ابزارهای ماشینکاری به کار می گیرد. ماشینکاری CNC از دستگاه های کنترل عددی (NC) کنترل می شود.

با توجه به تکنیک های ماشینکاری CNC ، اکنون امکان تولید طرح های پیچیده در قطعات و محصولات وجود دارد. اگر با استفاده از تکنیک های سنتی تولید به صورت دستی انجام شود ، همین مورد چالش برانگیز است.

یک سیستم CNC مانند یک سیستم رایانه ای معمولی به نظر می رسد. با این حال ، از کنسول های اختصاصی و برنامه نرم افزاری برای تولید قطعات ماشین کاری شده استفاده می کند. نمونه های اولیه با استفاده از نرم افزار CAD طراحی شده و سپس به سیستم وارد می شوند. مدل های سه بعدی خصوصیات فیزیکی و ابعاد ماشینکاری شده را توصیف می کنند …

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور