ما در این روز جهانی معلم یاد همه معلمان را گرامی می داریم

این پست را در انگلیسی. // وارد وبلاگ شوید انگلیسی آب

در سال های اخیر، سرعت تغییر در آموزش به طور چشمگیری افزایش یافته است. بین پیشرفت‌های تکنولوژیکی و محیط‌های آموزشی ترکیبی، آموزش و یادگیری در داخل و خارج از کلاس تکامل یافته است.

به مناسبت روز جهانی معلم، ما از این فرصت استفاده می کنیم تا شور و اشتیاق باورنکردنی و از خود گذشتگی جوامع مربیان را در همه جا برجسته کنیم. به عنوان فردی که بیش از یک دهه در مدارس کار کرده ام، عمیقاً با چالش ها و لذت های این حرفه آشنا می شوم.

من لذت و امید روز اول مدرسه را به یاد می آورم، با دانش آموزانم ملاقات کردم و شخصاً با هر یک از آنها ارتباط برقرار کردم تا اهداف و علایق آنها را کشف کنم. همچنین اضطراب و نگرانی را به یاد می‌آورم که وقتی فهرست کارهایم هر روز بزرگ می‌شد، یا مشکلی که برای کمک به دانش‌آموزی که به کمک نیاز داشت، داشتم.

بنابراین، شنیدن داستان‌های قدرتمند از مربیان سراسر جهان در مورد اینکه چگونه آنها با چنین انعطاف‌پذیری و لطفی با همه تغییرات در سال‌های اخیر مواجه شده‌اند، باورنکردنی است. از معلمی در شهر من در شیکاگو که ویدیوهای انگیزشی فردی برای دانش آموزان ایجاد کرد تا روند بازگشت به مدرسه را آسان کند، تا معلم دیگری در سئول، کره جنوبی، که فضای دیجیتالی ایجاد کرد تا هزاران نفر از همکارانش با یکدیگر ارتباط برقرار کنند و از یکدیگر حمایت کنند و در حین کشف مطالب جدید از یکدیگر حمایت کنند. ابزار آموزشی مربیان هر روز فراتر از آن رفته اند تا تأثیر مثبتی بر دانش آموزان خود بگذارند.

مطالب پیشنهادی  حمایت از بانک های مواد غذایی ایالات متحده برای ارائه 50 میلیون وعده غذایی
سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور