چگونه گوگل روز جهانی کوانتوم را جشن می گیرد

روز جهانی کوانتوم از طرف تیم Google Quantum AI مبارک!

امروز جشن علم و فناوری کوانتومی است. خواه چشم‌انداز مقابله با چالش‌های بزرگ مانند کاهش انتشار گازهای گلخانه‌ای از فرآیندهای صنعتی، بهبود طراحی باتری یا حتی طراحی داروهای جدید باشد – تیم ما هیجان‌زده است تا به راه‌هایی کمک کند که این فناوری می‌تواند به مردم کمک کند. ما خوشحالیم که از امروز به عنوان فرصتی برای کمک به هر کسی که محاسبات کوانتومی را درک کرده و در آن مشارکت دارد استفاده کنیم و از آموزش نسل بعدی فن‌آوران کوانتومی حمایت کنیم.

سال گذشته، بازی Qubit را در روز جهانی کوانتوم راه اندازی کردیم. با مشارکت National Q12 Partnership، بازی Qubit اکنون به عنوان یک فعالیت کلاسی برای آشنا کردن دانش‌آموزان K-12 با مفاهیم و آزمایش‌های محاسبات کوانتومی در دسترس است. امسال، ما خوشحالیم که یک کمک هزینه جدید 50,000 دلاری به بنیاد آموزش سانتا باربارا برای حمایت از کمک هزینه های معلمان متمرکز بر علم، فناوری، مهندسی و پزشکی (STEM) اعلام می کنیم و به دانش آموزان دسترسی بیشتری به منابع و فعالیت های STEM می دهیم و به آنها کمک می کنیم. هیجان خود را برای ورود به مشاغل STEM (از جمله کوانتومی!) ایجاد کنند. ما همچنین نگاهی اجمالی به آزمایشگاه محاسبات کوانتومی مستقر در سانتا باربارا به اشتراک می گذاریم، جایی که محققان ما میزبان گروهی از دانش آموزان دوره راهنمایی در آزمایشگاه ما خواهند بود تا مسیرهای شغلی خود را به اشتراک بگذارند و دانش آموزان را با محاسبات کوانتومی آشنا کنند.

صنعت محاسبات کوانتومی به سرعت در حال رشد است. علاوه بر اطلاع رسانی عمومی و K-12، تلاش های هدفمند توسعه نیروی کار گروه متنوعی از افراد را قادر می سازد تا مهارت های ورود به نیروی کار محاسبات کوانتومی را توسعه دهند. ما به طور فعال در حال مشاوره، حمایت و همکاری با موسسات آکادمیک در سراسر جهان از جمله UC Santa Barbara، سانتا باربارا سیتی کالج، UC Berkeley، MIT، دانشگاه هاروارد، CU Denver، دانشگاه لیدن، دانشگاه آکسفورد، دانشگاه سیدنی، دانشگاه نیو ساوت ولز، دانشگاه تورنتو، دانشگاه واترلو و بسیاری دیگر. این روابط به ما امکان می دهد تا سؤالات مهم تحقیقاتی را بررسی کنیم، دسترسی به آموزش محاسبات کوانتومی را گسترش دهیم و نسل بعدی محققان را توسعه دهیم. به عنوان بخشی از این رویکرد، ما همچنین ابزارهای منبع باز را برای اطمینان از دسترسی گسترده به منابع محاسبات کوانتومی (از جمله نرم افزار برای توسعه الگوریتم محاسبات کوانتومی و شبیه سازی) منتشر کرده ایم.

امیلی ادواردز، کارشناس ارتباطات علمی در دانشگاه ایلینوی و یکی از رهبران شرکت ملی آموزش Q12، می‌گوید: «اطلاعات کوانتومی تنها بخشی از داستان گسترده‌تر علم و مهندسی است. به همین دلیل است که موفقیت در آموزش کوانتومی واقعاً به معنای القای مفاهیم علوم کوانتومی در کلاس های درس STEM یا تقویت مطالبی است که از قبل وجود دارد. ما همچنین می‌خواهیم سیلوها را حذف کنیم و از اقداماتی حمایت کنیم که به نیروی کار متنوع‌تر و عادلانه‌تر تبدیل می‌شود. برای تحقق این امر، مشارکت ملی آموزش Q-12 با معلمان، انجمن های حرفه ای، تصمیم گیرندگان، دولت، کارفرمایان، سازمان های اجتماعی و غیره کار می کند.

روز جهانی کوانتوم نه تنها جشن علم است، بلکه “به همان اندازه مهم” دانش آموزان، محققان و علاقه مندان در همه جا هستند که ممکن است روزی به توسعه آن کمک کنند. و اگر تازه شروع کرده اید، بازی Qubit و سایر فعالیت ها را در QuanTime امتحان کنید. همچنین شما را تشویق می‌کنیم که از وب‌سایت Q12 بازدید کنید، جایی که می‌توانید در مورد مشاغل مختلف کوانتومی بیاموزید.

روز جهانی کوانتوم مبارک!

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور