World Of Warcraft با Escape From Tarkov: Chains Of War در فروشگاه Epic Game عرضه شد

**AMSTERDAM, Noord-Holland, 24 مه 2024/GamingWire/–**Chains of War، یک بازی خلاقانه رایگان برای بازی Fantasy RPG Extraction Looter (FREL)، اکنون در فروشگاه Epic Games در لیست علاقه مندی ها قرار دارد. در حال حاضر در حال توسعه با استفاده از Unreal Engine 5 و ترکیب فناوری بلاک چین، Chains of War© با ترکیب فانتزی با ژانر محبوب غارتگر استخراج، یک تجربه بازی جدید را ارائه می دهد.

ترکیب ژانر فانتزی نمادین با داغترین روند بازی

طرفداران فرنچایز نمادین «World of Warcraft» می‌توانند منتظر گیم‌پلی سریع و اکشن با گرافیک باکیفیت Unreal Engine 5 باشند.

در همین حال، بازیکنان “Escape from Tarkov” می توانند یک محیط فانتزی غنی شده با عناصر RPG را تجربه کنند. Chains of War © به طور یکپارچه عناصر RPG فانتزی را با ژانر غارتگر استخراج ترکیب می کند و گیم پلی PVPVE را ارائه می دهد که در آن بازیکنان باید قبل از اتمام زمان خود را مجهز کرده و فرار کنند. این بازی بر استراتژی، مبارزه ماهرانه و داستان گویی غنی تاکید دارد و تجربه ای همه جانبه و هیجان انگیز را برای همه بازیکنان فراهم می کند.

دنیای تیرا را کاوش کنید

Chains of War © بازیکنان را به Tyrrha می‌برد، یک دنیای فانتزی غنی که در آن اورک‌ها، الف‌ها و انسان‌ها برای برتری با هم درگیر می‌شوند. بازیکنان می توانند به عنوان یک Urthnaki برده شده و به دنبال آزادی یا یک خانواده سلطنتی Duxa که سنگ های Mira را جمع آوری می کند، مبارزه کنند. هر تصمیم …

Source link