World of Dypians در برنامه تشویقی DAU زنجیره BNB پیروز شد، 60000 دلار در BNB تضمین کرد

در یک دستاورد قابل توجه برای صنعت بازی، World of Dypians (WOD)، یک MMORPG نوآورانه، با کسب درآمد 60000 دلار در BNB، جایگاه برتر را در برنامه تشویقی زنجیره ای BNB DAU به دست آورده است. این پیروزی پاداش مالی قابل توجهی به همراه دارد و موقعیت WOD را به عنوان یک بازیگر کلیدی در اکوسیستم در حال گسترش زنجیره BNB مستحکم می کند.

برنامه تشویقی زنجیره BNB DAU، که به دلیل فرآیند انتخاب دقیق خود شناخته شده است، پروژه ها را بر اساس آدرس های کیف پول منحصر به فرد فعال روزانه (DAU) در تعامل با قراردادهای هوشمند آنها رتبه بندی می کند. World of Dypians در طول رقابت یک ماهه برتری داشت و میانگین DAU قابل توجه 102004 را به دست آورد. این دستاورد، همراه با افزایش DAU 59,548 و هزینه افزایش گاز 9.93 دلار، امتیاز بالای 5.4 را برای WOD به دست آورد و به طور قابل توجهی از رقبای خود مانند CounterFire، Particle Network، RIDO و BounceBit پیشی گرفت.

Mihai Nicusor، مدیر عامل و بنیانگذار World of Dypians، هیجان خود را از این برد ابراز کرد:

ما از برنده شدن برنامه تشویقی زنجیره BNB DAU هیجان زده هستیم. تضمین 60000 دلار در BNB و یک نقطه برجسته در اکوسیستم زنجیره BNB نشان دهنده تعهد تیم ما برای ایجاد یکی از بهترین بازی های وب 3 است. اعداد بالای DAU نشان دهنده حمایت فزاینده از World of Dypians است و رویکرد جامعه اول ما را در ساختن یک محیط هیجان انگیز تأیید می کند.

Source link