ویژگی وردپرس 5.6 برای تجربه زیرمجموعه از طریقmartinibuster

حذف شد .jpg “class =” ff-og-image-inserted “>

وردپرس اعلام كرد كه قسمت Widgets Screen نسخه وردپرس 5.6 به نسخه 5.7 برگردانده خواهد شد. این بعد از آن است که وردپرس تصمیم گرفت صفحه ناوبری را برای تمرکز بر روی ویژگی صفحه ویجت رها کند.

وردپرس 5.6 آخرین نسخه اصلی برای سال 2020 است که برای دسامبر سال 2020 برنامه ریزی شده است.

در حالی که به نظر می رسد مانند یک عقب گرد عمده برای از دست دادن دو ویژگی مهم ، یک ویژگی حتی بزرگتر نیز وجود دارد که در 5.6 بسته بندی شده است و این تغییر باعث می شود احتمال بیشتری وجود داشته باشد.

ویژگی صفحه نمایش ابزارک ها

ابزارک های وردپرس است بخش عمده ای از وردپرس. بلوک ویجت برای وردپرس 5.6 آنقدر مهم بود که توسعه دهندگان در اوایل اکتبر سال 2020 تصمیم گرفتند صفحه ویرایش ناوبری را از وردپرس 5.6 حذف کنند تا تمرکز بیشتری بر روی پایان دادن به صفحه ویجت ها داشته باشند.

تبلیغات

ادامه مطلب را در زیر بخوانید

با کمتر از دو ماه تا با انتشار وردپرس 5.6 ، تصمیم گرفته شد که صفحه ویجت ها را از نسخه بعدی حذف کرده و دوباره به وردپرس 5.7 فشار دهید.

وردپرس 5.7 در حال حاضر برنامه ریزی شده است تا در مارس 2021 منتشر شود ، بنابراین این امر به تیم وردپرس می دهد حدود پنج ماه دیگر برای آماده سازی صفحه ویجت برای ناشران.

صفحه ابزارک به آماده بودن نزدیک نیست

در اطلاعیه وردپرس ویژگی های عدم آمادگی برای تصمیم به حذف آن از نسخه 5.6 وردپرس: برای کاربرد کلی (از جمله تعاملات سفارشی ساز ، برخی از سردرگمی های بین بلوک و ابزارک های قدیمی و < تفاوت کلاس span class = "glossary-item-container"> UX بین صفحه نمایش قدیمی و جدید). “

تبلیغات

ادامه مطلب را در زیر بخوانید

نظرات انجمن توسعه دهنده وردپرس نشان می دهد که صفحه ویجت ها شکل بسیار بدی دارند و نیاز به یک قبل از اینکه بتواند آن را به هسته وردپرس تبدیل کند ، بسیار مورد توجه قرار گرفته است.

یکی از توسعه دهندگان اصلی آن را یک تجربه subpar نامید: صفحه ویجت های جداگانه. همچنین بازدید از سفارشی ساز پس از افزودن بلوک به مناطق ویجت ، به دلیل نحوه نمایش و مدیریت بلوک ها در این زمینه ، بسیار ناخوشایند است و کاربران باید بتوانند بین هر چیزی که برای آنها کار می کند آزادانه جریان داشته باشند ، و مجبور نشوند به یک یا موارد دیگر وارد شوند. دیگر بدون سود برای آنها.

بنابراین ، هنگامی که ما دوباره به این موضوع بازگشتیم ، بیایید توجه داشته باشیم که حفظ امنیت کاربران در اینکه می توانند سایت خود را با وردپرس به همان شکلی که می خواهند بدست آورند ، یعنی چه نه اینکه مجبور شوند درمورد آنچه ما به آنها داده ایم کار کنند. ” “” نفس راحتی می کشم ، زیرا صفحه ویجت جدید قبل از اینکه به هسته اصلی صفحه اصلی ویجت تبدیل شود ، نیاز به آزمایش بیشتری در طبیعت دارد. ما باید آن را با رابط کاربری ، جریان کاربر و عملکردهایی که در پلاگین گوتنبرگ آزمایش می شود ، به درستی کار کنیم. ” و موافقت کرد که زمان بیشتری لازم است:

“درست است ، ما به عنوان کاربر ، می خواهیم * همه چیز * تا حد ممکن WYSIWYG باشد. “پیش نمایش فوری” Customizer به نوعی کمک می کند ، اما هنوز احساس دمدمی مزاجی و هک شدن می کند (و WYSIWYG به دور از دسترس است). “

تبلیغات

ادامه مطالعه در زیر

آیا وردپرس 5.6 کاهش یافته است؟ نه واقعاً.

آنچه که قرار بود یک نسخه مهیج باشد که شامل یک صفحه ویجت جدید و یک ویرایشگر بلوک ناوبری است ، با از بین رفتن هر دو ویژگی بیشتر کاهش می یابد.

خبر خوب این است که این تیم وردپرس را آزاد می سازد تا سازگاری وردپرس 5.6 با PHP 8 را که فعلاً برای انتشار در 26 نوامبر سال 2020 برنامه ریزی شده تمرکز کند.

استناد

اطلاعیه رسمی وردپرس را بخوانید < / h3>

صفحه ابزارک در 5.6 حمل نمی شود