روز جهانی زن و ماه تاریخ زن را با Google جشن بگیرید

از ابزارهای دیجیتال برای رشد و شکوفایی استفاده کنید

علاقه جستجو به “هزینه زندگی” در سال 2022 در ایالات متحده به بالاترین حد خود در 10 سال اخیر رسید، زیرا بسیاری از افراد همچنان به یافتن راه های جدید برای مدیریت عدم اطمینان مالی ادامه می دهند. برای زنانی که در ایالات متحده به دنبال اطلاعاتی درباره کمک‌های مالی، از جمله مزایای دولت فدرال مانند برنامه تغذیه مکمل ویژه برای زنان، نوزادان و کودکان (WIC) هستند، دسترسی به کمک در جستجوی Google را آسان‌تر کرده‌ایم. با یک جستجوی سریع، می توانید پاسخ سوالات متداول، از جمله معیارهای واجد شرایط بودن، نحوه درخواست و اطلاعات تماس محلی مرتبط را بیابید.

همچنین با توجه به روند جستجوی جهانی، علاقه به مشاغل تحت مالکیت زنان 1.5 برابر در پنج سال گذشته افزایش یافته است. Google Ads به تسریع دسترسی به برخی از این مشاغل کمک می کند. Asutra، یک شرکت سلامتی مقرون‌به‌صرفه، طبیعی و منشأ اخلاقی، افزایش ۷۵ درصدی درآمد حاصل از Google را در تمام کمپین‌های تبلیغاتی اعتبار می‌دهد. و ترانگ دانگ، بنیانگذار و مدیر عامل Ru9، اولین شرکتی در ویتنام که تشک های فوم تولید می کند و می فروشد، از درآمد گوگل ادز برای گسترش کسب و کار خود به فروشگاه های آجر و ملات در شهر هوشی مین و هانوی استفاده کرد و کارمندان خود را از دو نفر تا تقریبا 50 نفر.

مارس امسال، امیدواریم همه از این فرصت استفاده کنند تا در مورد زنان شگفت انگیز زندگی خود بیاموزند و با کمک Google درباره تأثیر زنان در سراسر جهان بیشتر بیاموزند.

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور