Wix در مقابل وردپرس؟ مولر می گوید مسائل مربوط به مطالب را حل کنید

شخصی قصد خود را برای ایجاد یک سایت Wix در توییتر قرار داد تا آزمایش کند که رتبه بندی آن برای جستجوی محلی در مقایسه با وردپرس چگونه است. جان مولر با ارائه یک سری پیشنهادات مفید ، تأکید کرد که سیستم عامل هایی که از فن آوری مراقبت می کنند برای صاحبان مشاغل کوچک ایده آل است.

Wix Versus وردپرس

توییت اولیه مربوط به ایجاد تست بین Wix و WordPress بود.

راب مه (robinlmay) توییت کرد:

“رفتن به ساخت و ساخت سایتWix و ببینید آیا می توانم آن را در برخی از شهرهای محلی (اینجا) برای خدمات مرتبط با #SEO رتبه بندی کنم (به عنوان یک آزمایش در برابر وردپرس) – فقط برای دیدن اینکه آیا کار می کند. تمام اقدامات / اقدامات مناسب را برای بهترین اقدامات انجام خواهد داد. متعجب. نمی دانید چطور پیش خواهد رفت؟ “

تست ها می توانند گمراه کننده باشند

یکی از مواردی که در مورد تست های سئو وجود دارد این است که قابل تفسیر هستند. به عبارت دیگر ، معنای نتیجه را نمی توان هرگز دانست زیرا نتیجه گیری شده فقط حدس در مورد آنچه در Google می گذرد است.

تبلیغات

ادامه مطلب را در زیر بخوانید

بدون درک کامل از چگونگی رتبه بندی Google در سایت ، نتایج بدست آمده با توجه به درک شخصی که از نتایج تفسیر می کند ، کاملاً محدود می شود.

داده ها عینی است. تفسیر آن داده ها ذهنی است.

مولر در این مورد کنایه کرد پاسخ او:

“استفاده از سایت های آزمایشی به عنوان آزمایشات دشوار است. همان تلاشی را که برای یک سایت واقعی انجام می دهید ، انجام دهید. “

راب می پذیرفت ، توییت کردن:

“کاملا جان. کاملا! فکر کنید من از طرف مشتری ها به آن نگاه می کنم. کسب و کار / ایده جدید. آیا اگر یک ایده تجاری را آزمایش می کنند ، آیا آنها نیاز به ساخت کامل وردپرس 10K دارند؟ شاید گزینه کم هزینه تری برای شروع و کمک به بودجه در امر بازاریابی باشد. آیا Wix این گزینه خواهد بود؟ “

مولر پاسخ داد که جنبه فنی SEO از اهمیت بیشتری نسبت به محتوای آن برخوردار است.

تبلیغات

ادامه مطلب را در زیر بخوانید

او توییت کرد:

“هرچه تعداد سایتهای مشاغل کوچک را بیشتر ببینم ، موارد کمتری را در زمینه سئو فنی مشاهده می کنم و مشکلات مربوط به محتوا بیشتر است (بیات ، کپی در چندین سایت ، نادرست ، بی کیفیت و غیره). CMS امروزه بیشتر کارهای فنی را درست (یا “به اندازه کافی مناسب”) انجام می دهد. “

جان مولر آن توییت را دنبال کرد با این مشاهده:

“آنچه که من به مشاغل کوچک توصیه می کنم این است: هرگز خود میزبان نشوید ، از افزونه ها خودداری کنید ، نام دامنه خود را خریداری کنید ، از یک بستر ساده و قابل اعتماد استفاده کنید ، از احراز هویت 2 عاملی استفاده کنید ، 2+ نفر در داخل داشته باشید که می توانند محتوای سایت شما را به روز کنند ، SEO محلی دریافت کنند. کمک.”

بدون عارضه و قابل اعتماد

سادگی همیشه مانع بسیاری از مشاغل کوچک است. از یک آشپز نمی توان انتظار داشت که یک متخصص وردپرس نیز باشد. در طی همه گیری ، رستوران هایی که زنده مانده اند ، رستوران هایی هستند که می توانند بصورت آنلاین سفارش بگیرند.

استفاده از پیچیدگی حضور آنلاین برای مشاغل کوچک بسیار مهم است که همیشه توانایی داشتن یک فرد IT را ندارند.

وردپرس در مقابل Wix

چالش موجود در توییت اصلی وردپرس در مقابل Wix بود. کدام بستر به طور ایده آل برای مشاغل کوچک مناسب است؟

وردپرس برای مشاغل کوچک؟

وردپرس به آرامی در تلاش است تا به یک بستر تبدیل شود که به ناشران اجازه می دهد تا روی محتوا تمرکز کنند و کمتر روی کد. فناوری انتشارات گوتنبرگ آنها که هم اکنون نیز در حال توسعه است ، با در نظر داشتن ناشران غیر کدگذار طراحی شده است.

اما گوتنبرگ هنوز در حال پیشرفت است. ویرایش کامل سایت (FSE) برنامه ریزی شده است تا در ژوئن 2021 منتشر شود.

نسخه گوتنبرگ که در ماه ژوئن منتشر می شود همان چیزی است که به عنوان یک محصول حداقل زنده (MVP) شناخته می شود. MVP نسخه ای است که دارای تمام ویژگی های لازم برای مفید بودن اما در حالت کامل نیست.

تبلیغات

ادامه مطلب را در زیر بخوانید

توسعه ویژگی های مختلف وردپرس گوتنبرگ بین گروه های مختلفی که روی پروژه های مختلف کار می کنند تقسیم شده است.

طبق وردپرس:

“بافندگی هر پروژه با هم تصویری از حداقل محصول مناسب (MVP) برای FSE ایجاد می کند. آنها با هم یک معماری را ترسیم می کنند که با استفاده از بلوک ها و ویرایشگر قادر به سفارشی کردن آن موضوع ، یک موضوع کامل را بیان می کند.

MVP باید ساخت نسخه ای از موضوع Twenty Twenty and One را فقط با استفاده از بلوک و بدون هیچ گونه دانش برنامه نویسی امکان پذیر کند. “

واضح است که وردپرس یک راه حل خارج از جعبه نیست. یک صاحب مشاغل کوچک باید در مورد داده های ساخت یافته ، میزبانی ، به روزرسانی نرم افزار وردپرس از جمله پلاگین ها و تم ها فکر کند.

Wix فن آوری را مدیریت می کند

از طرف دیگر ، Wix به طور صریح طراحی شده است تا از ایجاد وب در مشاغل محلی آسیب ببیند.

من از Mordy Oberstein پرسیدم (MordyOberstein) ، رابط Wix با جامعه SEO چرا Wix برای ایده آل برای مشاغل کوچک مناسب است.

او جواب داد:

“Wix کارهای زیادی انجام می دهد تا بتواند پیش فرض های مناسب را در اختیار کاربران خود قرار دهد تا صاحبان سایت ما بتوانند تمرکز خود را بر راه اندازی مشاغل و رشد حضور آنلاین خود بگذارند.

این حالت به صورت هر چیزی از عدم مجاز بودن چندین متد متعارف برای یک URL مشابه تا تبدیل تصاویر به WebP به صورت خودکار (در صورت لزوم) تا ارائه علامت گذاری خارج از جعبه برای انواع مختلف صفحه است. مورد اخیر نمونه کاملی است. “

تبلیغات

ادامه مطلب را در زیر بخوانید

سرویس دهی به خود یا مدیریت شده

برای میزبانی وب هزاران گزینه مختلف وجود دارد. اما از بین همه گزینه ها ، آنها فقط دو نوع هستند. خود مدیریت و مدیریت می شود.

خود-مدیریت ارزان تر است زیرا مشتری نرم افزار سرور را به روز می کند ، نرم افزار جدید را بارگذاری می کند و غیره.

در یک محیط مدیریت شده مشتری هزینه های اضافی را پرداخت می کند تا شرکت میزبان از تمام جزئیات مربوط به مدیریت یک محیط میزبانی مراقبت کند.

ایجاد حضور وب هنوز به همان سطح مدیریت شده یا خودمدیر رسیده است. در بیشتر موارد ، به ویژه با وردپرس ، یک صاحب مشاغل کوچک به دنبال راه حل های خودمدیریت است.

این کیفیت خود مدیریتی همان چیزی است که راب می از ویکس جستجو می کرد ، علاوه بر این که آیا می تواند رتبه خوبی داشته باشد.

وی گفت که آژانس وی در وهله اول با وردپرس سروکار دارد اما می خواست آزمایش کند که آیا Wix می تواند قسمتهای فنی حضور وب را مدیریت کند تا تجربه بدون اصطکاک بیشتری ایجاد کند.

وقتی کسی از راب پرسید که آیا مخالف وردپرس است او جواب منفی داد.

تبلیغات

ادامه مطلب را در زیر بخوانید

او توییت کرد:

“مخالف آن نیست. نمایندگی ما در وردپرس فعالیت می کند (و Shopify). من فقط می خواهم ببینم آیا می توانم یک رتبه بندی اصلی سایت Wix را بدست آورم – ساده تر بدون کمک توسعه دهنده ، پلاگین ها – ساده نگه داشتن آن ، سبک بودن و امیدوارم پاسخگو سریع / موبایل و اینکه این جدول زمانی و نتیجه چگونه خواهد بود؟ “

داده های ساختاری

یک جنبه فزاینده مهم از رتبه بندی خوب در Google ، به ویژه برای مشاغل کوچک ، داده های ساختاری است. داده های ساختاری ، اطلاعات زیادی را به شما منتقل می کند که می تواند به نتایج غنی منجر شود.

من از Mordy در مورد نحوه مدیریت داده های ساختاری توسط Wix پرسیدم و او توضیح داد:

“هنگامی که Google نیازهای خود را برای داده های ساختاری رویداد به منظور ارائه پیشنهادات به روز کرد. املاک PriceCurrency دیگر کاری برای کاربران Wix لازم نبود ، ما قبلاً این ویژگی را در علامت گذاری خارج از جعبه خود قرار دادیم.

به همین ترتیب ، صاحبان مشاغل Wix که رویدادهای پولی را برگزار می کنند می توانند بدون داشتن نگرانی از ظاهر آنها در SERP به عنوان یک نتیجه غنی ، بر کسب و کار اجرای رویدادهای پولی تمرکز کنند.

از نظر داده های ساختاری ، کاربران Wix می توانند با سهولت به هر یک از صفحات ثابت خود ، علامت گذاری سفارشی در JSON-LD اضافه کنند. ما به طور خودکار علامت گذاری خارج از جعبه را برای صفحات پویا مرتبط با محصولات ، رویدادها ، رزروها و موارد دیگر ایجاد می کنیم.

در حال حاضر ، علامت گذاری خارج از جعبه که ایجاد می کنیم با استفاده از ابزار توسعه که اخیراً تغییر نام داده است ، Velo ، قابل لغو است ، بنابراین سئو کارهایی که می خواهند خصوصیات سفارشی اضافه کنند ، می توانند. “

تبلیغات

ادامه مطلب را در زیر بخوانید

راب می نسبت به آزمون خود خوش بین بود. Wix در یک بستر وب کاملاً مدیریت شده چیزهای زیادی برای ارائه دارد. هر چیزی که بتواند طرف فناوری را کنترل کند ، صاحب مشاغل کوچک را آزاد می کند تا روی تجارت خود تمرکز کنند.

راب توییت کرد:

“بله این کار به شما امکان می دهد ، اما این آزمایش در اطراف سرعت و زمان بارگذاری خواهد بود ، به طور عمده برای تصاویر ، زیرا سایت های Ecomm معمولاً بسیاری از پلاگین های مختلف را تحت تأثیر قرار می دهند که روی ارائه و زمان بارگذاری تأثیر می گذارند. هنوز هم باید برخی از جزئیات را بررسی کنید. یک سایت واقعی می خواهید تا به آن کمک کند! “

ذهن خود را باز نگه دارید

در همه موارد داشتن ذهن باز مهم است. در مورد وردپرس موارد زیادی برای توصیه وجود دارد. این گزینه برتر برای ایجاد حضور آنلاین است. این یک اکوسیستم عظیم از گزینه های رایگان و رایگان است که می تواند اکثر مشاغل آنلاین را به واقعیت تبدیل کند.

از طرف دیگر Wix شخص کوچک را آزاد می کند تا بر خلاف ساخت وب سایت ، روی ایجاد یک تجارت تمرکز کند.

تبلیغات

ادامه مطلب را در زیر بخوانید

مشتاقانه منتظر دیدن نتایج آزمایش Rob هستم.

استناد

بحث اصلی را اینجا بخوانید.

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور