Wix با ادغام Deepcrawl ارتقاء سئو دریافت می کند

Wix و Deepcrawl در حال تشکیل یک شراکت هستند و راه اندازی فوری ابزارهای سئو سفارشی طراحی شده با فناوری درجه یک سازمانی را اعلام می کنند.

برنامه ای که منحصراً برای Wix ساخته شده است، فناوری SEO Deepcrawl را برای عملکرد بهتر وب سایت به کاربران شخصی و تجاری ارائه می دهد.

این برنامه اطلاعات بینش ارائه می دهد اغلب فقط برای مشتریان بزرگ و جهانی در دسترس است – مانند Adobe، Microsoft، PayPal، eBay، Twitch و Canva.

کاربران Wix می‌توانند از ابزارهای Deepcrawl برای شناسایی فرصت‌های رشد دیجیتال و در عین حال محافظت از وب‌سایت‌های خود در برابر خطاهای کد استفاده کنند.

Wix با ادغام Deepcrawl ارتقاء سئو دریافت می کنداسکرین شات از wix.com/app-market/deepcrawl، ژانویه 2022.

این ادغام یک گام بزرگ رو به جلو برای کاربران شخصی و تجاری Wix از نظر فناوری SEO در دسترس وب سایت های آنها است.

ابزارهای سئو Deepcrawl برای Wix اکنون در دسترس است

برنامه سفارشی Deepcrawl برای Wix که اکنون در بازار برنامه Wix موجود است، برای صاحبان مشاغلی که وب سایت های خود را مدیریت می کنند و متخصصان وب که وب سایت هایی را برای دیگران می سازند و مدیریت می کنند، طراحی شده است.

این ادغام به کاربران Wix در سراسر جهان اجازه می‌دهد تا سلامت وب‌سایت‌های خود را بررسی کنند، فرصت‌های SEO را شناسایی کنند و به‌طور خودکار خطاهای کدنویسی وب‌سایت را که می‌تواند بر عملکرد وب‌سایت تأثیر بگذارد و منجر به نتایج ضعیف در جستجو شود، بررسی کند.

Wix با ادغام Deepcrawl ارتقاء سئو دریافت می کنداسکرین شات از wix.com/app-market/deepcrawl، ژانویه 2022.

گفته می‌شود که برنامه Deepcrawl برای Wix با یک رابط کاربری بصری ساخته شده است که برای افراد در دسترس است، ممکن است متخصص SEO نباشند.

علاوه بر این، بسیاری از کارهایی که برنامه انجام می دهد به طور خودکار انجام می شود. این برنامه خزیدن هفتگی وب سایت را خودکار می کند و مسائل و خطاهایی مانند صفحات شکسته، پیوندهای بن بست و محتوایی را که با بهترین دستورالعمل ها برای سئو مطابقت ندارد، شناسایی می کند.

هنگامی که مشکلات شناسایی می شوند، Deepcrawl اطلاعات عملی در مورد نحوه رفع آنها ارائه می دهد.

Nati Elimelech، رهبر سئوی فناوری در Wix، در یک بیانیه مطبوعاتی می گوید:

ویکس در همکاری با Deepcrawl گام قابل توجه دیگری را در دموکراتیزه کردن سئو و دادن قابلیت‌ها و قابلیت‌هایی به همه انواع کاربران که قبلاً فقط در اختیار شرکت‌های بزرگ بود، برداشته است. ما مشتاقانه منتظریم تا به گسترش قابلیت های SEO خود ادامه دهیم تا نیازهای متخصصان وب و مشاغل امروزی را برآورده کنیم.”

برنامه Deepcrawl با هزینه اضافی 7 دلار در ماه در دسترس کاربران Wix Premium است.

منبع: Wix App Market


تصویر ویژه: SergioVas/Shutterstock

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور