هواپیماهای کوچک، هواپیماهای بزرگ – پهپادهای تحویلی Wing تنوع را در بر می گیرند

وینگ، زیرمجموعه آلفابت، از چگونگی برنامه‌ریزی برای ارائه خدمات به صنایع مختلف که ممکن است به دنبال تحویل پهپاد بر حسب تقاضا به درب آن ضربه بزنند، کنار گذاشته است.

آدام وودورث، مدیرعامل جدید Wing در یک پست وبلاگی توضیح داد: «ما می‌توانیم هواپیماهای کوچک برای تحویل دارو، هواپیماهای بزرگ برای انجام حمل و نقل، هواپیماهای دوربرد برای پروازهای لجستیکی، و سکوهای معلق اختصاصی برای تحویل در شهرها داشته باشیم.» شرکت تحویل هواپیماهای بدون سرنشین در حال ساخت یک “کتابخانه هواپیما” است.

معیارهای کلیدی برای هواپیماهای Wing یکسان است: محموله باید حدود 25 درصد جرم هواپیما باشد. دور شدن از این نسبت به معنای هزینه بیشتر، انرژی بیشتر و مواد بیشتر برای تحویل محصول است.

وودورث خاطرنشان می‌کند: «خودروهایی که اکثر تحویل‌های درخواستی امروزی را انجام می‌دهند، نمونه نهایی این عدم تطابق هستند، جایی که وسایل حمل شده کمتر از 0.1 درصد از جرم خودرو را تشکیل می‌دهند.

اصول اولیه در حال حاضر وجود دارد. Wing مجموعه‌ای اصلی از قطعات سخت‌افزاری و نرم‌افزاری را توسعه داده است که می‌توان از آنها برای ایجاد انواع خودروهای مختلف متناسب با موارد استفاده خاص استفاده کرد. و چه کسی آن را بهتر از وودورث می‌داند، کسی که سال‌ها بر بخش‌های محصول، فناوری و مهندسی در سازمان نظارت کرد، پیش از اینکه جیمز رایان برگس، مدیر عامل سابق، باتوم را به او واگذار کرد.

“[Our] تلاش‌ها بر حل مشکلات سخت در ابتدا تمرکز می‌کنند و نمونه‌سازی طرح برای استفاده بعدی. در برخی موارد، ما به یک معمای چالش برانگیز آیرودینامیک می پردازیم و در برخی دیگر به معمایی بسته بندی چگونگی ادغام یک جعبه بزرگ در یک هواپیمای نه چندان بزرگ می پردازیم. از آنجایی که این طرح‌های مفهومی برای استفاده از عناصر اصلی سیستم عملیاتی ما در نظر گرفته شده‌اند، می‌توانیم کار طراحی جدید را روی فهرست کوتاه‌تری از وظایف جدید و منحصربه‌فرد متمرکز کنیم، زیرا می‌دانیم که مغز سیستم ثابت می‌ماند.

مطالب پیشنهادی  کنسول جستجوی Google ارسال پیام های دارای خطا

بنابراین اکنون، وقتی یک شریک یا نیاز عملیاتی جدید ایجاد می‌شود، تیم می‌تواند به کتابخانه هواپیما رفته، مقاله‌ای را از قفسه خارج کند، بقیه مراحل توسعه و آزمایش را طی کند و شروع به ارائه آنچه مردم نیاز دارند، کند.

در حال حاضر پهپادهای وینگ در سه کشور آمریکا، فنلاند و استرالیا فعالیت می کنند.

خواندن: اولین تور عمومی تاسیسات آزمایش پهپاد مخفی Wing را انجام دهید


برای ویدیوهای اختصاصی در DroneDJ در YouTube مشترک شوید

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور