پشتیبانی ویکی پدیا AVIF | avif.io ✨

ویکی پدیا چیست؟

ویکی پدیا، یک پلت فرم اطلاعات آنلاین رایگان، چند زبانه و منبع باز وجود دارد. محتوای دایره المعارف آنلاین توسط داوطلبانی از سراسر جهان قابل ویرایش است، دقیقاً مانند «ویکی‌های» قبل از آن. ویکی‌پدیا ده‌ها هزار ویرایشگر دارد، از متخصص گرفته تا کاربران معمولی، که می‌توانند اطلاعات را به دلخواه تغییر، حذف یا اضافه کنند. در نتیجه، طیف گسترده ای از داده ها را می توان در مورد یک شخص، مکان یا چیز خاص ارائه و تأیید کرد.

بنابراین، ویکی‌پدیا می‌تواند نقطه شروع بسیار خوبی برای تحقیق در اختیار کاربران قرار دهد و به آن‌ها اجازه دهد منابع قابل اعتمادتر و قابل اعتمادتری را خارج از ویکی‌پدیا بیابند. به عنوان مثال، یک مقاله در ویکی‌پدیا ممکن است خواننده را با یک مفهوم یا ایده آشنا کند و او را راهنمایی کند تا جزئیات را بررسی کند و اعتبار عبارات را تأیید کند.

مانند اطلاعاتش، این پلتفرم از طریق جمع سپاری تامین مالی می شود. از آنجایی که ویکی‌پدیا تلاشی است که توسط کاربران تأمین مالی می‌شود، ارائه دانش رایگان به هرچه بیشتر مردم به کمک‌های مالی و کمک‌های مالی کاربران بستگی دارد.

پشتیبانی از ویکی‌پدیا AVIF

به یک دلیل عجیب، آپلود تصاویر AVIF در ویکی‌پدیا به این نتیجه می‌رسد که آپلودکننده تصویر واقعی را نشان می‌دهد اما پس از آپلود تصویر با خطا مواجه می‌شود. هیچ برنامه رسمی در مورد اینکه آیا پشتیبانی AVIF در آینده شامل خواهد شد یا خیر وجود ندارد.

ویکی‌پدیا تصویر کوچک آویف را نشان می‌دهد خطای پرتاب ویکی پدیا هنگام آپلود
سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور
مطالب پیشنهادی  پشتیبانی Pixboost AVIF | avif.io ✨