Wi-Fi 7 ممکن است نزدیکتر از آنچه فکر می کنید باشد | دانش مرکز داده

سال گذشته اینتل و برادکام انجام بیرون اولین نمایش فروش متقابل Wi-Fi 7 که در آن یک لپ تاپ مبتنی بر اینتل با Wi-Fi 7 به یک نقطه دسترسی Broadcom Wi-Fi 7 متصل می شود. و این تابستان، EnGenius Technologies راه اندازی شد آنچه که ادعا می کند اولین نقطه دسترسی ابری Wi-Fi 7 برای شرکت است.

در حالی که شرکت (EnGenius) می‌گوید محصولاتی را در اواخر امسال در دسترس خواهد داشت، بسیاری از صنعتگران به دنبال سال 2024 هستند، زیرا سالی است که شاهد عرضه محصولات Wi-Fi 7 مبتنی بر استانداردهای جدید و دارای گواهی Wi-Fi Alliance به بازار باشیم. . حتی در آن زمان، با توجه به زمانی که برای ارزیابی و خرید محصولات فناوری اطلاعات صرف می‌شود، ممکن است اکنون زمان مناسبی برای شرکت‌ها برای شروع به بررسی Wi-Fi 7 باشد.

چرا علاقه به Wi-Fi 7؟ از این گذشته، Wi-Fi 6 و Wi-Fi 6E که هر دو عملکرد بهبود یافته و حداکثر توان عملیاتی بالاتری را به ارمغان آوردند، در بازار نسبتاً جدید هستند. تجهیزات سازمانی مبتنی بر استاندارد برای هر یک تنها در چند سال گذشته به طور گسترده در دسترس بوده است.

جذابیت اصلی Wi-Fi 7 این است که بسیاری از بهبودهای عملکرد و سایر پیشرفت‌هایی که Wi-Fi 6 در دسترس قرار داده است با Wi-Fi 7 بیشتر است.

چه چیزی نیاز به وای فای با عملکرد بالاتر را تحریک می کند؟

حجم ترافیکی که از طریق شبکه‌های وای فای منتقل می‌شود در چهار سال تقریباً چهار برابر شده است. در مقابل، ترافیک از طریق شبکه های سیمی تنها در همان دوره رشد متوسطی داشته است.

نمودار ترافیک داده های جهانی

برنامه های کاربردی با پهنای باند بیشتری وجود دارد که همیشه توسط کاربران سازمانی استفاده می شود. نظری که اخیراً انجام شد شبکه محاسبه سرمقاله وبینار به طور حکایتی این نکته را تقویت کرد. یکی از شرکت کنندگان در قالب یک سوال خاطرنشان کرد:قبل از همه‌گیری، می‌توانم بگویم 90 تا 95 درصد از تماس‌های کنفرانسی من تماس‌های تلفنی بود. بعد از همه گیری، من حتی یک تماس تلفنی برقرار نکردم. همه چیز مانند جلسات Zoom، WebEx و Teams است، مهم نیست که چه اتفاقی می افتد، حتی اگر با یک تماس تلفنی انجام شود. آیا این چیزی است که دیگران می بینند؟”

ادامه این مقاله را در مورد محاسبات شبکه بخوانید.

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور
مطالب پیشنهادی  در نظر گرفتن شغلی به عنوان یک مهندس سخت افزار IT؟ | دانش مرکز داده