چرا این محقق سابق یک شرکت بازی راه اندازی کرد؟

فیلیپه متولد و بزرگ شده در سالوادور برزیل، همیشه مجذوب فرهنگ و گذشته کشورش بوده است. آنقدر که تصمیم گرفت تاریخ بخواند و در نهایت معلم و محقق شود. فیلیپ که همچنین یک گیمر قدیمی بود، بازی را راهی خلاقانه برای گفتن داستان می‌دانست و متوجه شد که این وسیله خوبی برای دسترسی به افراد فراتر از کلاس درس و به اشتراک گذاشتن میراث برزیل با جهان است.

بنابراین همراه با شریک تجاری خود، ویکتور، آزمایشگاه بازی Aoca را تأسیس کرد. اکنون تیمی متشکل از هشت نفر، Aoca Game Lab به تازگی اولین عنوان خود را بر روی موبایل راه اندازی کرده است، ÃRIDA: Backland’s Awakening، یک بازی بقا که ماجراهای یک دختر جوان را در شهر تاریخی Canudos، برزیل دنبال می کند. و آنها اخیراً به عنوان یکی از دریافت کنندگان صندوق بازی های مستقل Google Play انتخاب شدند که از استودیوهای بازی های کوچک مستقر در آمریکای لاتین پشتیبانی می کند.

فیلیپ داستان خود را در جدیدترین فیلم ما برای #WeArePlay به اشتراک گذاشت که از مردم سراسر جهان برای ساخت برنامه و بازی تجلیل می کند. ما بیشتر با فیلیپ در مورد ترکیب علاقه‌هایش به تاریخ و بازی، اتفاقات بعدی استودیو و سفر اخیر تیم به Canudos صحبت کردیم تا بازی را به کسانی که از آن الهام گرفته‌اند، معرفی کنیم.

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور
مطالب پیشنهادی  استفاده از اسناد مبتنی بر داده