چرا هاست PBN ما امن ترین مکان برای میزبانی وب سایت های PBN شما است ⋆ PBN LTD

بسیار مهم است که اصول میزبانی PBN ما و نحوه عملکرد آن را بدانید. تنها در این صورت است که می توانید به درستی دلیل آن را درک کنید ما امن ترین مکانی هستیم که می توانید سایت های PBN خود را میزبانی کنید. من با برجسته کردن برخی از آنها شروع خواهم کرد نکات کلیدی و عملکرد پلت فرم میزبانی ما.

بدون IP کثیف یا محله های بد با میزبانی PBN ما.

به نظر می رسد درک بسیار بدی از بهترین روش ها برای پنهان کردن PBN های شما وجود دارد. در حالی که بسیاری فکر می کنند بهترین راه برای انجام آن استفاده از روش قدیمی است، میزبانی کلاس c جداگانه قدیمی و پرخطر تکنیک. به موجب آن شما هر یک از وب سایت های PBN خود را در یک IP جداگانه میزبانی می کنید. این روش در مقایسه با روزهای قبل از Google Penguin که همه ما برای سرگرمی بک لینک های متنی لنگر دقیقا مطابقت می ساختیم، بهترین است. البته، امروز آن تکنیک باعث می شود سایت شما زنده خورده شود. خوب میزبانی IP مجزا مربوط به همان دوران است و هست استفاده از آن بسیار خطرناک است در عصر مدرن PBN!

اگر نمی دانید IP کثیف یا محله بد چیست. بگذارید تعریف ساده را برای شما توضیح دهم.

یک IP کثیف: این IP است که توسط یک یا چند نفر استفاده می شود (بنابراین این شامل IP های اختصاصی و مشترک می شود) برای اهدافی که برخلاف گوگل یا سایر دستورالعمل های موتور جستجو است. این IP به عنوان هرزنامه، PBN یا در غیر این صورت برای موتورهای جستجو منفی است. می‌توانست قبلاً سایت‌هایی روی آن میزبانی شده باشد که جریمه‌های دستی دریافت کرده‌اند، سایت‌های PBN شناخته شده هستند یا از فهرست خارج شده‌اند و غیره.

محله بد: این زمانی است که وب‌سایت‌های PBN شما (و/یا بک لینک‌ها) از IP و شبکه‌ها (مثلاً کل شرکت میزبان) می‌آیند که موتورهای جستجو به عنوان بسیار اسپم و کثیف شناخته می شوند یا در غیر این صورت به پیوندهایی که به طور تهاجمی برای بازی با آنها استفاده می شود متصل است. قرار دادن وب سایت های خود در این محله ها به طور خودکار آنها را تحت نظارت قرار می دهد و آنها را بی اعتماد می کند.

شما همیشه در معرض خطر IP های کثیف و محله های بسیار بد برای سایت های PBN خود هستید، زمانی که آنها را بر روی IPS جداگانه ای از کلاس A/B/C میزبانی می کنید. آی پی مشترک یا اختصاصی باشد.

برای درک بیشتر این موضوع؛ لطفا بخوانید اطلاعات بیشتر در مورد میزبانی IP کلاس C و اینکه چرا باید از آن اجتناب کنید در پست مربوطه من. از اونجایی که اون پست رو نوشتم، یه مطلب دیگه هم نوشتم که چرا آی پی های مجزا برای ایمن نگه داشتن PBN شما کافی نیست، لطفا این یکی رو هم بخونید!

چرا استفاده از سرویس میزبانی PBN ما از این خطر جلوگیری می کند.

به جای استفاده از IP های ثابت برای سرویس دهی به وب سایت های PBN خود از. ما کاری بسیار هوشمندانه تر انجام می دهیم. وب سایت های شما هستند پنهان در ابر، با استفاده از DNS و IP های پویا ارائه دهندگان وب غول پیکر. اینها عبارتند از، اما محدود به موارد زیر نیستند: Amazon، CloudDNS، CloudFlare، Microsoft Azure و بسیاری موارد دیگر.

هنگامی که یک کاربر یا مهمتر از آن، وقتی گوگل وب سایت شما را می خزد. خواهد بود به طور انحصاری از IP های پویا آنها ارائه می شود. کاملا پوشاندن سرور مبدا و IP. بنابراین در حال حاضر سایت های شما از IP های پویا بزرگترین و بهترین محله های جهان استفاده می کنند. این است زمانی که با ما میزبانی می کنید، داشتن یک IP کثیف یا محله بد غیرممکن است. در عوض شما دریافت می کنید وب سایت های PBN شما در کنار میلیون ها وب سایت غیر SEO/PBN در دنیای واقعی. کجا بهتر از این است که آنها را در فضای باز پنهان کنیم!

مزایای دیگری نیز برای این کار وجود دارد. از جمله مواردی مانند:

  1. پیشرفت های امنیتی گسترده برای سایت های PBN شما و سیستم مدیریت محتوا وردپرس به طور کلی.
  2. سرعت وب سایت های شما به شدت افزایش یافته است. آسان کردن آنها و بهتر است خزیدن. یعنی شما پیوندهای PBN حتی سریعتر جمع می شوند. جدید وب سایت ها و پست ها بهتر ایندکس می شوند همچنین.
  3. شما وب سایت همیشه به نظر می رسد که دارای یک IP محلی است. همانطور که از نزدیکترین مرکز داده به موتورهای جستجویی که از آن بازدید می کنند ارائه می شود. بنابراین، وجود دارد نیازی به خرید IP های محلی نیست. مثل تو میلیون ها IP محلی را به صورت خودکار دریافت کنید از ما بدون هزینه اضافی
  4. وجود دارد مطلقا بدون رد پا اصلا در سمت IP. جای نگرانی نیست و قطعه ذهن مطلق

در مورد آن به روش عقل سلیم فکر کنید. به نظر شما تشخیص چه چیزی برای گوگل راحت تر است؟

  1. وب سایتی که در آن میزبانی می شود یک آی پی که با سایر وب سایت های PBN یا به طور کلی تعداد محدودی از سایت ها به اشتراک گذاشته شده است.
  2. وب سایتی که هست فقط برای SEO/PBN استفاده می شود و تنها سایت در آن IP است. همانطور که در مورد استفاده از IP های اختصاصی وجود دارد.
  3. یا شما وب سایت با ما میزبانی شده است، در IP های پویا که هستند میزبانی میلیون ها وب سایت واقعی کاملاً به SEO یا PBN متصل نیست!

البته ناگفته نماند که فقط از منظر IP به تنهایی. سایت‌هایی که روی پلتفرم PBN ما میزبانی می‌شوند بسیار امن‌تر از میزبانی در جای دیگر هستند!

سایر ردپاها به طور خودکار حذف و متعادل می شوند.

البته، IP تنها بخشی از ردپای میزبانی است شما باید نگران باشید بنابراین، ما از همه آنها نیز مراقبت می کنیم. موارد زیادی وجود دارد که باید در نظر گرفته شود، زمانی که صحبت از حفظ شما می شود سایت های PBN با خیال راحت میزبانی می شوند. پلت فرم ما به طور خودکار از همه اینها نیز مراقبت می کند. نه فقط IP ها و محله ها. این تنها یک بخش از آن است. ما بر خلاف دیگران از بقیه غافل نمی شویم!

ما نمی‌خواهیم اسرار صنعت خود را که وب‌سایت‌های مشتری ما را ایمن و فهرست‌بندی می‌کند، افشا کنیم. اما من توضیح خواهم داد که پشت پلت فرم میزبانی ما قرار دارد فناوری مبتنی بر هوش مصنوعی بر مبنای بزرگترین داده های وب سایت PBN در جهان. این داده است انحصاری برای ما و تقریباً به عقب باز می شود 20 سال.

برخلاف سایر ارائه دهندگان میزبانی PBN. ما فقط هر ردپایی را حذف نمی کنیم و می گوییم ردپای آن رایگان است. آنها آنقدر حذف می کنند که ردپایی ایجاد می کنند! کاری که ما انجام می‌دهیم این است که ردپای شما را با آن متعادل کنید بهترین روش های PBN به طور خودکار. بنابراین، اطمینان از اینکه شما سایت ها واقعاً بدون ردپا میزبانی می شوند! دادن به آنها طبیعی ترین نمایه میزبانی که تا به حال دریافت خواهید کرد! من در واقع می دانم که من تنها آن را دارم راه حل میزبانی رایگان PBN واقعاً وجود دارد. اگر به سرمایه گذاری، زمان و شبکه های وبلاگ خصوصی خود اهمیت می دهید. سپس شما باید از میزبانی آن با ما اطمینان حاصل کند بر روی … ما پلتفرم میزبانی مبتنی بر هوش مصنوعی نسل بعدی. همانطور که وجود دارد هیچ جا بهتر، ارزان تر یا امن تر نیست برای میزبانی آن

با آخرین پست های وبلاگ همراه باشید!

در وبلاگ PBN ما مشترک شوید. به سادگی ایمیل خود را در زیر وارد کنید، دسته های مورد علاقه را انتخاب کنید و مشترک شوید. هنگامی که یک پست وبلاگ جدید در دسته بندی انتخابی شما منتشر می شود، به طور خودکار یک ایمیل دریافت کنید.