چرا از میزبانی جستجوگر IP کلاس c استفاده نکنید ⋆ PBN LTD

اگر PBN خود را روی آی پی های A-class، B-class یا C جداگانه میزبانی می کنید – اکنون متوقف شوید!

روش میزبانی وب سایت های شبکه وبلاگ خصوصی شما بر روی IPS جداگانه کلاس A/B/C است بسیار قدیمی! سال ها پیش مورد استفاده قرار گرفت و به عنوان هاست سئو فروخته شد. از این زمان، بسیاری از چیزها تغییر کرده است. از جمله الگوریتم های شبکه لینک موتورهای جستجو. آنها می تواند ردپای ساده را به راحتی تشخیص دهد و می تواند همه سایت ها را از فهرست خارج کند در کل شبکه میزبان وب! نه فقط مال شما! این می تواند به راحتی با مهندسی معکوس استخرهای IP آنها انجام شود. به من اعتماد کنید این قبلا بارها انجام شده است. اثبات اینکه میزبانی کلاس c جداگانه چقدر قدیمی است.

این ایده زمانی بود. با قرار دادن تمام وب سایت های سئو خود در یک IP جداگانه، توسط گوگل به عنوان یک شبکه پیوند شناسایی نمی شوید. خوب تا حدی درست بود، اما مشکل این است که IP کثیف شده است. برای اینکه بتوانید یک IP اختصاصی را با قیمت کمتر از 3 دلار بفروشید. وجود دارد به هیچ وجه شما تنها کسی هستید که به او فروخته می شود. مهم نیست که شرکت میزبان به شما چه می گوید، درست نیست! آنها هرگز نمی توانستند آنها را با 80 سنت بفروشند و سود ببرند، فقط ممکن نیست.

مگر اینکه البته همان آی پی را 100 برابر می فروشند! این دقیقاً همان کاری است که آنها انجام می دهند. و در روند انجام این کار، آنها شما را در معرض خطر بسیار جدی قرار می دهند! این یعنی وجود دارد بارهای دیگر سئو یا وب سایت های شبکه وبلاگ خصوصی که IP شما را به اشتراک می گذارند! تمام چیزی که لازم است تا یکی تحت بررسی دستی گوگل قرار گیرد و کل شبکه شما با یک پنالتی دستی ضربه می خورد.

بدترین چیز این است لازم نیست این وب سایت شما باشد که فرآیند بررسی دستی را شروع می کند. این می تواند هر یک از وب سایت هایی باشد که IP را با آنها به اشتراک می گذارید. گوگل به سادگی به وب‌سایت‌های دیگر در همان IP نگاه می‌کند، می‌بیند که آنها نیز شبکه‌های پیوند هستند و مشکل همه جانبه شما هستند.

همچنین می‌تواند وب‌سایت‌های میزبانی شده در میزبان‌های دیگر، حتی سایت‌های میزبانی اصلی را به خطر بیندازد. زیرا هنگامی که گوگل را به شبکه خود وارد می کنید، آنها فقط دنباله پیوند را دنبال می کنند. و شبکه شما تمام شده است! تمام کار سخت، پول و تلاش شما به پایان رسید! چرا می خواهید دیگر با استفاده از این نوع هاست ریسک کنید! برای من استفاده از چنین میزبانی واقعا احمقانه است. این خیلی دهه گذشته است!

از محله های بد و IP های کثیف اجتناب کنید!

شاید این اصطلاح را شنیده باشید محله های بد و آی پی های کثیف. این دقیقاً همان چیزی است که مردم هنگام استفاده از این اصطلاحات در مورد آن صحبت می کنند. شما می توانید همه چیز را درست انجام دهید، اما اگر شخص دیگری که در همان محله است یا همان IP را به اشتراک می گذارد، این کار را نمی کند. آنها همه شما را پایین می آورند! علاوه بر این، این شرکت‌ها معمولاً IP خود را به صورت بلوک می‌کنند. بنابراین، هنگامی که یک IP کثیف شناسایی می شود، شروع به بررسی بلوک های دیگر در همان محدوده IP بسیار آسان است. بنابراین، آنها می توانند به راحتی از طریق بلوک های IP شرکت هاستینگ کامل عبور کنند. با نگاهی به سایر بخش‌های محدوده IP آنها، جایی که هزاران سایت شبکه پیوندی دیگر نیز میزبانی می‌شوند. ساختنش شناسایی و سوزاندن همه شما برای گوگل بسیار آسان است. بنابراین، شما باید بدون توجه به آنچه، به هر قیمتی اجتناب کنید این نوع هاست برای PBN شما!

برخی از این شرکت های هاستینگ بسیار جذاب به نظر می رسند. عباراتی مانند “میزبان PBN شما در 2000 IP مختلف”. به نظر خوب می رسد، اینطور نیست؟ اما واقعیت این است که شما به خوبی تمام سایت های خود را روی یک IP قرار می دهید. به عنوان این نوع هاست هیچ حفاظتی ارائه نمی دهد و به طور مداوم است در خطر از بین بردن شاخص شما. آن چیزی نیست که در داخل به نظر می رسد. حقیقت این است که آنها هاست های سئو ارزان و بی کیفیت هستند و تنها افرادی که در دراز مدت آنها را دوست دارند گوگل است! زیرا آنها شبکه های پیوندی شما را در یک بشقاب به آنها ارائه می دهند و آماده اند تا با جریمه های دستی بدی مواجه شوند.

ممکن است قبلاً وب‌سایت‌هایی با IPهای جداگانه کلاس C داشته باشید. اما اگر دارید به من اعتماد کنید هنوز مشکلی نداشته‌ام، فقط تا زمانی که شما مشکلی نداشته باشید!
برای بدتر شدن اوضاع. اکثر این نوع هاست ها بر روی حساب های میزبانی پنل سی انباشته به فروش می رسند. بدترین از بدترین ها برای هاست سئو. ردپایی به بزرگی غول همه جا این موضوع برای یک روز دیگر است. اما با استفاده از میزبانی IP جداگانه کلاس C همراه با سی پنل، شما به خوبی گزارش اسپم را در گوگل قرار می دهید و شبکه لینک خود را شناسایی می کنید. به طور جدی خطرناک است!

برخی حقایق نمایه زدایی

من شخصا خزیدم و نظارت بر صدها هزار PBN و شبکه های پیوند در طول 2 دهه گذشته. داده هایی که من دارم گسترده است و ارقام زیر از یافته های خودم آمده است.

تنها در 5 سال گذشته

80 درصد از تمام شبکه‌های وبلاگ خصوصی که من مشاهده کرده‌ام که نمایه‌سازی می‌شوند، دقیقاً بر روی این نوع میزبانی میزبانی شده‌اند. من در مورد میزبانی IP جداگانه کلاس C، A-class و B-class صحبت می کنم!

90 درصد از تمام این IPهای جداگانه چندین بار به افراد مختلف فروخته شده است.

40 درصد از این IP ها به دیگر شرکت های هاستینگ فروخته شده و دوباره مورد استفاده قرار گرفته اند.

تعداد بسیار زیادی از وب‌سایت‌های غیر نمایه‌شده که در آن‌ها از مشتریان، توسط شرکت‌هایی که ادعا می‌کنند امن هستند و در میزبانی PBN تخصص دارند، فروخته می‌شوند. حتی یکی ادعا می کند که با بیش از 11 هزار مشتری بسیار امن است. من شرط می بندم که 110 مشتری آنها دوست دارند این را بدانند نرخ شاخص زدایی آنها بیش از 1200٪ بالاترین میزان در صنعت است!

مشکل این است که. از آنجا که PBN ها مخالف به اصطلاح “قوانین” هستند. مردم وقتی وب‌سایت‌هایشان را از فهرست خارج می‌کنند، فکر می‌کنند این کاری است که انجام داده‌اند. آنها انگشت خود را به سمت IP های مزخرفی که فروخته اند نشان نمی دهند. که خیلی اوقات اینطور است. میزبانی که برای PBN های خود انتخاب می کنید باید کاملاً ایمن و تمیز باشد. در این نباید شک کرد! هر کدوم رو که خودت تصمیم بگیری لطفا از این فروشندگان IP مانند طاعون اجتناب کنید!

سرویس میزبانی ما چه IP هایی ارائه می دهد؟

PBN.LTD میلیون ها IP پویا تمیز را ارائه می دهد. ما وب‌سایت‌های شما را از طریق یک IP ثابت سرویس نمی‌دهیم. IP root سرور کاملاً از گوگل پنهان است. از این رو، اطمینان حاصل کنید که هرگز در هیچ محله بدی قرار نخواهید گرفت یا در معرض خطر یک IP کثیف هستید!

شما IPهای پویا بزرگترین ارائه دهندگان میزبانی و CDN در جهان را به اشتراک خواهید گذاشت. شناسایی شبکه یا مهندسی معکوس PBN شما را غیرممکن می کند. شما وب سایت ها کاملاً در فضای ابری پنهان شده اید. سایت PBN شما این کار را خواهد کرد بین میلیون ها سایت مانی واقعی بنشینید. بله، وب سایت های غیر pbn تمیز واقعی. به علاوه IP که سایت های شما از آن ارائه می شود همیشه محلی برای خزنده وب یا شخصی است که از آنها بازدید می کند. بنابراین وجود دارد نیازی به جستجوی IP های مبتنی بر محلی نیست!

به زبان ساده، هیچ خطری برای ایجاد محله‌های بد، هیچ IP کثیفی و قطعاً هیچ مسیری برای گوگل وجود ندارد تا مهندسی معکوس کند. ما یک نرخ کاهش شاخص 0٪ مطلق و ما به آن بسیار افتخار می کنیم. IP ها تنها ردپایی نیستند که باید نگران آن باشند. بنابراین ما از همه آنها نیز مراقبت می کنیم.

آنچه که ما ارائه می دهیم بهترین هاستینگ PBN با قیمت مناسب در بازار است. که هست فوق العاده ایمن، امن و سریع. بهترین میزبانی PBN با راه بسیار طولانی.

شما می توانید خدمات ما را به عنوان هاست سئو نسل بعدی جایی که علم بر علم غلبه می کند. با استفاده از ما الگوریتم هوش مصنوعی برای متعادل کردن تمام ردپاهای شما، نه فقط IP!

بنابراین، مطمئن شوید که نگران شناسایی خودکار توسط یک الگوریتم گوگل نباشید! یا رنج بردن از قرار گرفتن در یک محله بد! دیگر نیازی به اشتراک گذاری IP های کثیف بیش از حد فروش نیست! Keep امن است، آن را نگه دارید pbn.ltd!

از زمانی که این پست را نوشتم، دوباره در مورد خطرات این موضوع توضیح دادم تا سعی کنم برخی از سوء تفاهمات پیرامون استفاده از IP های جداگانه را برطرف کنم. لطفاً نگاهی بیندازید که چرا میزبانی PBN های خود در IP های جداگانه برای ایمن نگه داشتن آنها کافی نیست! اگر قبلاً نمی‌دانید چقدر خطرناک است، لطفاً بخوانید و سعی کنید آنچه را که به شما می‌گویم درک کنید.

با آخرین پست های وبلاگ همراه باشید!

در وبلاگ PBN ما مشترک شوید. به سادگی ایمیل خود را در زیر وارد کنید، دسته های مورد علاقه را انتخاب کنید و مشترک شوید. هنگامی که یک پست وبلاگ جدید در دسته انتخابی شما منتشر می شود، به طور خودکار یک ایمیل دریافت کنید.