چرا میزبانی PBN های خود در IP های جداگانه برای ایمن نگه داشتن آنها کافی نیست!

من امروز این پست را می نویسم تا امیدوارم به شما بفهماند که چرا میزبانی PBN های خود در یک IP جداگانه برای ایمن نگه داشتن آنها کافی نیست! تعداد افرادی که به من مراجعه می کنند و در مورد IP ها از من می پرسند دست کم بسیار زیاد است. من واقعا تا الان نمیدونستم هاست PBN و استفاده از IP واقعا چقدر اشتباه فهمیده شده!!!!!!!!

من قبلاً بارها در موضوعات مختلف انجمن و پست های آنلاین دیده بودم. جایی که مردم می گویند شما باید هر یک از PBN های خود را در یک IP منحصر به فرد میزبانی کنید. اگرچه این تا حدی درست است، اما به نظر می رسد منجر به یک سوء تفاهم بزرگ شد در مورد نحوه استفاده از آنها و حتی یک سوء تفاهم بزرگتر از ایمنی!

اجازه دهید در مورد استفاده از IP های جداگانه ای که توسط شرکت های مختلف به عنوان میزبان PBN فروخته می شوند، دوباره برای شما توضیح دهم، در حالی که این کار درست نیست!

من قبلاً خطرات استفاده از میزبانی IP قدیمی کلاس c را پوشش داده ام، اما به نظر می رسد برای آموزش صحیح مردم در مورد میزبانی PBN ایمن و چیستی کافی نبوده است. میزبانی IP جداگانه مزخرف قدیمی، که تقریباً به اندازه رابطه جنسی بدون کاندوم در کلینیک ایدز ایمن است! حالا مطمئنم اگر در کلینیک ایدز بودید، بدون فکر کردن، مردانگی خود را به هیچ چیز نمی چسبیدید؟! بنابراین چرا PBN های خود را بدون فکر کردن روی این میزبانی خطرناک به سبک IP جداگانه قرار می دهید! ناامیدی که من شخصاً از آن احساس می کنم عدم درک در مورد ردپاها و IP ها گاهی اوقات طاقت فرسا است

برخی از حقایق که باید یک بار برای همیشه درک کنید. اگر می خواهید PBN های خود را با خیال راحت برای طول عمر میزبانی کنید!

 1. IP ها تنها بخشی از ردپای میزبانی هستند! آن ها هستند نه تنها رد پا! بسیاری وجود دارد بسیاری از چیزهای دیگر که می تواند وب سایت های PBN شما را به هم مرتبط کند و آنها را نابود کند. IP تنها بخشی از آن است. بنابراین همه اینها، آنها را در آی پی جداگانه قرار دهید و زباله های خوبی باید متوقف شوند! برای یک مثال ساده اما مهم. شما می توانید روی همان سرورهای میزبانی باشید، اما روی IP های جداگانه. اما امضای سرور همه یکسان خواهد بود. گوگل این امضاهای سرور را می بیند هر بار که صفحه ای از وب سایت شما درخواست می کند. بنابراین که به تنهایی وب سایت های شما را به هم پیوند می دهد. داشتن آنها بر روی یک IP جداگانه فقط به معنای کاملاً F ** K همه است! اجازه نمی‌دهیم حتی به رکوردهای MX، رکوردهای DNS، گواهی‌های SSL و 100 مورد دیگر که می‌توانند آن‌ها را به هم مرتبط کنند و این فقط از سمت میزبانی چیزها است، اشاره نکنیم!
 2. شما تمام سایت های خود را روی IP های اختصاصی دارید (حتی در داخل یک VPS یا سرور اختصاصی) – Iمهم نیست!!!!! همه چیزهای دیگری که جاگر وب سایت های شما را به هم پیوند دهید هنوز وجود دارد. در متفاوت بودن IP فقط 5% است از بازی پس چرا همه به نظر می رسد فکر می کنند که این 5٪ در واقع 95٪ است، فراتر از من است! 95 درصد نیست!!! آن 5٪ و نه بیشتر! در حقیقت داشتن IP اختصاصی می تواند حتی بدتر باشد، به عنوان تنها سایت شما در آن IP و آن PBN های شما را بیشتر متمایز می کند! انجام این کارها کاملا احمقانه است!!!!
 3. استفاده از IP (چه اشتراکی یا اختصاصی) از شرکت های میزبان PBN که ارائه می دهند آی پی های کلاس A، B یا C را جدا کنید باید مانند طاعون از آنها اجتناب کرد! آنها ویروس کرونا ارائه دهندگان میزبانی PBN هستند! تک تک سایت های موجود در این IP ها PBN هستند! کل بلوک های IP آنها کثیف است و هر سایتی که با آنها میزبانی می کنید فوراً در یک محله بد مستقر می شود! همین دیروز داشتم با آقایی صحبت می کردم که به تازگی 30 سایت را با Seekahost قرار داده بود و بعد از خواندن پست من در مورد اجتناب از میزبانی کلاس C. آی پی هایی که داده بود رو چک کرد و خودش دید که روی این آی پی ها سایت های زیادی هست که تک تکشون PBN هستن! اینگونه نیست که با خیال راحت شبکه های وبلاگ خصوصی خود را میزبانی کنید! آن خودکشی PBN در بالاترین درجه ممکن. این یک بمب ساعتی است که منتظر انفجار است، به من اعتماد کنید.
 4. اگر PBN های خود را روی نوع میزبانی بالا میزبانی می کنید. شما باید آن را درک کنید این هاست ها یک هدف بزرگ برای گوگل هستند. تنها کاری که آنها باید انجام دهند این است که یکی را بگیرند، یک جستجوی معکوس در IP انجام دهند و آنها هر PBN را در آن IP کشف می کنند. آن ها خواهند همه آنها را خراب کنید و مگر اینکه خیلی خوش شانس باشید، یک جریمه دستی نه چندان خوب نیز در سایت پول خود خواهید یافت. این نوع میزبانی سال ها پیش از بین رفت. اما اخیراً به عنوان میزبان PBN و به دلیل راهنمایی های گمراه کننده در مورد استفاده از میزبانی IP جداگانه تغییر نام داده است. به نظر می رسد محبوب هستند. این میزبانی در اواخر دهه 90 اوایل دهه 00 مورد استفاده قرار گرفت به طور عمده میزبان سایت‌های پولی باشد، بنابراین سایت‌های پول واقعی به عنوان مالک یکسان شناسایی نمی‌شوند. از این زمان الگوریتم های گوگل تغییر کرده است به طور انبوه آنها باهوش تر شده اند و در شناسایی این شبکه های پیوندی بهتر است. این هاست های سئو یک هدف شناخته شده و بسیار آسان برای شناسایی هستند. شما فقط به یک نفر در هاست خود نیاز دارید که با او یک IP به اشتراک بگذارید تا از بین برود و همچنین F***ked دریافت خواهید کرد. یا حتی از یکی از IP های اختصاصی خود استفاده کنید که قبلاً خراب شده است. حالا چرا کسی می‌خواهد این را به خطر بیندازد، من فقط نمی‌توانم درک کنم. این مانند هر سئوی زرنگی نیست که اینها را نمی داند کلاس های A/B/C جداگانه خطرناک هستند، تاریخ گذشته و استفاده از آن بوسه مرگ است!
 5. استفاده از میزبانی IP SEO جداگانه را متوقف کنید!

مقایسه مختصری در مورد اینکه چرا میزبانی PBN ما با این ارائه دهندگان قدیمی متفاوت است.

سایت های شما روی یک IP ثابت نیستند. آنها میزبانی می شوند میلیون ها آی پی پویا این آی پی ها متعلق به بزرگترین شبکه ارائه دهندگان DNS و CDN در جهان. بین آنها این IP ها 80 درصد از کل ترافیک روزانه را ارائه می دهند در اینترنت ارائه می شود! خوب این به چه معنا است:

 1. سایت های PBN شما در میان میلیون ها وب سایت طبیعی دنیای واقعی پنهان شده اند. آنها روی IP هایی که پر از سایر وب سایت های PBN هستند میزبانی نمی شوند. بجای شما میلیون ها IP را با وب سایت های دنیای واقعی و پر ترافیک به اشتراک می گذارید.
 2. از آنجایی که وب سایت شما همیشه از نزدیکترین CDN pop ارائه می شود، وب سایت های شما در گوگل همیشه به صورت محلی میزبانی می شوند. بنابراین اگر در بریتانیا هستید، وقتی ربات گوگل بازدید می کند، از یکی از بسیاری از IP های پویا بریتانیا ارائه می شود. تکرار می کنم این IP ها با میلیون ها وب سایت دنیای واقعی به اشتراک گذاشته شده است.
 3. وجود دارد هیچ آی پی کثیف یا محله های بد با ما نیست. وقتی با ما میزبانی می کنید، داشتن هر یک از اینها کاملاً غیرممکن است. چگونه می تواند اتفاق بیفتد زمانی که شما IP های میلیون ها وب سایت واقعی را به اشتراک نمی گذارید، بلکه تمام 100000 وب سایت بزرگ دنیا یک IP دارند که شما به آن دسترسی دارید. بنابراین وجود دارد وقتی PBN های خود را با ما میزبانی می کنید، هیچ خطری برای همه IP های کثیف یا محله های بد وجود ندارد!
 4. آی پی های سرور متعلق به گذشته است! و ما اطمینان می دهیم که PBN های شما به هوشمندترین، ایمن ترین و مقرون به صرفه ترین روش میزبانی می شوند.
 5. من یک شبکه PBN دارم که هست ارزش بیش از 2 میلیون پوند پوند انگلستان وقتی بهت میگم بهم اعتماد کن هیچ کس بهتر از من نمی داند که چگونه از یک شبکه PBN میزبانی و محافظت کند!
 6. علاوه بر آی پی ها نگاه می کنیم بیش از 106 ردپای مختلف که می تواند وب سایت های شما را به یکدیگر متصل کند. ما از تک تک آنها به طور خودکار برای شما مراقبت می کنیم. در هر چه شبکه وب سایت PBN شما بزرگتر شود، باهوش تر می شویم.
 7. ما تنها شرکت میزبان PBN با فناوری هوش مصنوعی هستیم پشت وب سایت های شما تعادل خودکار، اضافه کردن، حذف کردن و انجام انواع کارهای هوشمندانه به مطمئن شوید که PBN های شما ایمن ترین هستند آنها داشته اند و همیشه می توانند باشند! یکی از بزرگترین اشتباهاتی که می بینم سایر ارائه دهندگان هاست مرتکب می شوند، این است که تعداد زیادی ردپا را حذف می کنند، سپس می گویند Footprint رایگان است. خوب نه، آنها با حذف همه آنها یک ردپای غیر طبیعی ایجاد می کنند! بجای ما PBN های شما را به طور کامل متعادل می کنیم به آنها یک نمایه میزبانی طبیعی واقعی به گوگل. چیزی که آنها را ایمن، پنهان و جدانشدنی نگه می دارد!

نتیجه گیری از موضوع.

از هاست IP مجزا از سبک سئو قدیمی استفاده نکنید. فکر نکنید که IP های جداگانه شما را ایمن نگه می دارند، در حالی که در 99٪ مواقع واقعاً شما را در آن قرار می دهند ریسک بیشتر! قبل از اینکه سایت های PBN خود را روی هر هاست قدیمی قرار دهید فکر کنید. به یاد داشته باشید که تعداد زیادی Footprint وجود دارد که می تواند سایت های شما را به هم پیوند دهد، IP ها تنها بخشی از آن هستند!

با آخرین پست های وبلاگ همراه باشید!

در وبلاگ PBN ما مشترک شوید. به سادگی ایمیل خود را در زیر وارد کنید، دسته های مورد علاقه را انتخاب کنید و مشترک شوید. هنگامی که یک پست وبلاگ جدید در دسته بندی انتخابی شما منتشر می شود، به طور خودکار یک ایمیل دریافت کنید.