کدام ساعت‌ها می‌توانند از Google Wallet استفاده کنند؟ لیست ما اینجاست

یکی از بزرگترین جذابیت‌های داشتن یک ساعت هوشمند، امکان پرداخت بدون لمس در هر جایی است که اجازه می‌دهد. بنابراین کدام ساعت‌های Wear OS از Google Wallet و پرداخت‌های بدون لمس استفاده می‌کنند؟ در اینجا لیست به روز ساعت های هوشمند ما که می توانند از Google Wallet استفاده کنند، آمده است.

Google Wallet – ساعت برای استفاده از آن به چه چیزی نیاز دارد؟

Google Wallet به یکی از اصلی‌ترین ساعت‌های Wear OS مبتنی بر اندروید در بازار تبدیل شده است. حتی در سری ساعت‌های گلکسی سامسونگ، من ترجیح می‌دهم از Google Wallet به جای Samsung Pay استفاده کنم، فقط به این دلیل که ساده است و به خوبی در دستگاه و ساعت من همگام‌سازی می‌شود.

Google Wallet – که قبلاً به عنوان Google Pay شناخته می شد – نیز بسیار آسان برای فعال کردن است و پس از انجام این کار، بسیار سریع بارگیری می شود. این یک نقطه قوت زمانی است که نیاز به کشیدن سریع کارت های خود با دو ضربه سریع کلید خانه دارید. با انتقال به Google Wallet از Pay، این ویژگی مختل شد و برای برخی از دستگاه‌ها خراب شد، اگرچه این مشکل از آن زمان برطرف شده است.

الزامات دستگاه برای استفاده از Google Wallet در ساعت‌های هوشمند ساده است. ساعت باید دارای سیستم عامل Wear OS نسخه 2.0 یا بالاتر باشد و به قابلیت های NFC مجهز باشد. بدون دومی، هیچ راهی برای برقراری ارتباط ساعت شما با پایانه های پرداخت وجود ندارد. از آنجایی که خط گلکسی واچ سامسونگ نسخه‌ای از Wear OS را اجرا می‌کند، این دستگاه‌ها تا زمانی که NFC داشته باشند، کاملاً قادر به برنامه پرداخت بدون لمس Google هستند. یکی دیگر از نیازهایی که باید از آن آگاه باشید، در دسترس بودن Google Wallet در منطقه شما است. در حالی که بسیاری از این برنامه استفاده می کنند، برخی از آنها وجود دارند که Google Wallet در آنها در دسترس نیست.

مطالب پیشنهادی  در اینجا نگاهی به LG Rollable داریم [Video]

ساعت‌های سیستم‌عاملی بپوشید که می‌توانند از Google Wallet استفاده کنند

با این دو الزام، به راحتی می توان تعیین کرد که کدام ساعت می تواند از Google Wallet برای پرداخت های بدون لمس استفاده کند. در اینجا لیستی از تنها چند ساعت هوشمند وجود دارد که شرایط را برآورده می کنند:

  • Montblanc Summit Lite
  • اجلاس Montblanc 2
  • Mobvoi TicWatch Pro 3 Ultra
  • Mobvoi TicWatch Pro 3 Ultra GPS
  • Mobvoi TicWatch E3
  • Mobvoi TicWatch Pro 3
  • Mobvoi TicWatch Pro 4G
  • Mobvoi TicWatch E2
  • Mobvoi TicWatch S2
  • Mobvoi TicWatch C2

ساعت‌هایی که هنوز منتشر نشده‌اند یا در نهایت از Google Wallet پشتیبانی می‌کنند، به‌عنوان چنین علامت‌گذاری شده‌اند. Pixel Watch هنوز به طور کامل معرفی نشده است، اگرچه ما مطمئن هستیم که دستگاه ساخته شده توسط Google به شکلی Google Wallet را اجرا خواهد کرد.

آیا ساعت دیگری از Google Wallet پشتیبانی می کند؟

اخیراً اعلام شد که Fitbit Versa 4 و Sense 2 به زودی با Google Wallet سازگاری خواهند داشت، حتی اگر دستگاه‌ها از Wear OS استفاده نکنند. این باعث می‌شود این ساعت‌های هوشمند از اولین‌هایی باشند که Google Wallet را خارج از سیستم عامل اجرا می‌کنند. پیش از این، دستگاه‌های Fitbit با Fitbit Pay بارگذاری می‌شدند که از NFC در ساعت‌های هوشمند مشابه Google Wallet استفاده می‌کرد.

در آینده، اکثر دستگاه‌های Wear OS به احتمال زیاد قادر به مدیریت Google Wallet خواهند بود. پوشیدنی‌هایی مانند Fitbit در دسته‌بندی خاصی قرار می‌گیرند، زیرا گوگل مالک این شرکت است، به این معنی که احتمال مشاهده Google Wallet در دستگاه‌های غیر Wear OS در آینده بعید است.

مطالب پیشنهادی  گوگل 9 مشکل اندروید 13 را در پیکسل با به‌روزرسانی اکتبر برطرف می‌کند

اطلاعات بیشتر در Google Wallet:

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید:

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور