واتس‌اپ «پیوندهای تماس» را با پشتیبانی از تماس ویدیویی تا 32 اضافه می‌کند

واتس‌اپ در حال اضافه کردن یک ویژگی ساده‌شده اشتراک‌گذاری تماس با نام «پیوندهای تماس» است که شروع یا پیوستن به یک تماس گروهی را آسان‌تر می‌کند.

به طور همزمان در تاریخ اعلام شد توییتر توسط ویل کاتکارت و مارک زاکربرگ در فیس بوک، این عملکرد به شما امکان می دهد یک لینک برای دوستان و مخاطبین ایجاد کنید تا بدون نیاز به دسترسی به دکمه تماس ویدیویی مستقیم در برنامه پیام رسان شخص ثالث بپیوندند.

اگرچه این مورد استقبال است، اما نه واتس‌اپ و نه متا جزئیات عمیقی در مورد نحوه ایجاد «پیوندهای تماس» به اشتراک گذاشته‌اند، اما این عملکرد ماهیت مشابهی دارد با تعداد برنامه‌های تماس ویدیویی مانند Google Meet، Zoom و موارد دیگر که به شما امکان ایجاد کنفرانس را می‌دهند. به جای پذیرش یا شروع یک تماس ویدیویی ورودی، شرکت کنندگان را فرا می خواند تا ملحق شوند. اسکرین شات تکی یک جابجایی جدید را در برگه «تماس‌ها» نشان می‌دهد که به شما امکان «ایجاد پیوند تماس» را می‌دهد، که هنوز در نسخه اندروید واتس‌اپ موجود نیست اما انتظار می‌رود در روزهای آینده وارد شود.

در پست زاکربرگ، او همچنین اشاره کرد که محدودیت تماس گروهی به 32 کاربر همزمان افزایش یافته است. در حال حاضر محدودیت تماس واتس اپ تنها هشت نفر است. این ممکن است به افزایش استفاده از واتس اپ به عنوان یک پلت فرم تماس کنفرانس برای جلسات کوچکتر کمک کند، زیرا از زمان شروع همه گیری برای سایر سرویس ها مانند زوم و تیم های مایکروسافت موفق بوده است.

اگرچه هیچ جزئیات عمیقی به اشتراک گذاشته نشده است، هیچ اشاره ای به محدودیت طول تماس برای محدودیت کاربر گسترده نشده است. سرویس‌هایی مانند Google Meet برای کاربران رایگان محدودیت ایجاد می‌کنند که این را به طور بالقوه جایگزین خوبی می‌کنند.

اطلاعات بیشتر در واتس اپ:

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید: