با خاتمه COVID-19 چه اتفاقی برای بیت کوین خواهد افتاد؟

 عکس نمایه نویسنده

MarkHelfmanMark

نویسنده ، Consensusland: A Cryptocurrency Utopia. سردبیر ، Crypto خبرنامه آسان است. # 1 نویسنده ، متوسط ​​

” حرامزاده جهانی “، COVID-19 ، همچنان همه چیز را خراب می کند ، اما این کار زودتر از آنچه فکر می کنید تغییر کنید.

از زمان شیوع ، جهان تولید تجهیزات پزشکی ، آزمایشات و تجهیزات محافظت شخصی را افزایش داده است. دانشمندان اکنون چندین کاندیدای واکسن امیدوار کننده ، درمان های م effectiveثر و داروهایی دارند که به افراد کمک می کند کمتر بیمار شوند ، به مراقبت های کمتری احتیاج دارند و کمتر می میرند.

انجام این مداخلات ممکن است مدتی طول بکشد به دست همه کسانی که به آنها احتیاج دارند ، نیست ، اما دیگر این که آیا این مسئله وجود دارد. اکنون ، تنها سوال این است که چه زمانی.

من زودتر شرط می بندم.

هنگامی که COVID-19 را رام کنیم و زندگی به حالت عادی بازگردد – هر “عادی” “یعنی در جهان بعد از COVID-19 – بشریت برای مقابله با مشکلات عظیمی روبرو خواهد شد.

افراد فقیر و کارگران یقه آبی متوجه خواهند شد که تحت COVID چه رنجی کشیده اند – 19 در حالی که کارگران یقه سفید تا حد زیادی خوب بودند. دولت ها کسری بودجه گسترده ای خواهند داشت. بانک های مرکزی تریلیون دلار دارایی بی ارزش در ترازنامه خود حمل می کنند. حقوق بازنشستگی از تعهدات خود کوتاه می آید.

همه اینها علاوه بر همه مشکلاتی که قبل از COVID-19 وجود داشته است.

بیت کوین چه نقشی بازی می کند؟

بهبود اقتصاد جهانی ممکن است مدت زمان زیادی طول بکشد.

برای بسیاری از طرفداران بیت کوین ، این به بیت کوین فرصتی می دهد تا ارزش واقعی خود را نشان دهد.

این مقدار چقدر است؟

یک سیستم پول ضد شکننده و ضد تورم. یک شبکه پرداخت بی طرف و بی طرف با یک سیاست پولی ثابت و قابل پیش بینی ، مبتنی بر پروتکل های باز و قابل دسترسی.

پول برای همه.

کدام یک به همین دلیل است که گروه های چت من با فروتنی درباره سود بیت کوین ، اهداف قیمت و آخرین سکه تبلیغات تبلیغاتی DeFi منفجر شده اند. بدیهی است که همه آنها در مورد چشم انداز هستند.

پل تودور جونز در مورد بیت کوین چه گفت؟ اوه ، دیو پورتنوی اکنون وارد آن شده است؟ صبر کنید ما 13000 دلار زدیم ؟؟ خاله سالی از من پرسید که آیا می توانم آن را بخرم ؟؟؟

قیمت پایین می آید؟ غوطه وری را بخرید ، ما به بالاترین حد خود بازمی گردیم!

قیمت بالا می رود؟ بانکداران را پیچ کنید ، ما به اوج های همیشه برمی گردیم!

بلومبرگ در مورد بیت کوین حرف خوبی زد؟ ما در حال رفتن به جریان اصلی هستیم !!!!

و من فکر کردم که آنها برای این فناوری در این کار شرکت می کنند. احمقانه من.

اما مارک ، بیت کوین جریان اصلی دارد. . .

درست است. دوستانم دوباره در این باره از من س askingال کردند.

در حالی که بیشتر مردم هنگام بزرگنمایی بهار و تابستان روی دستان خود می نشستند ، صندوق های بیت کوین موسسه 5 میلیارد دلار سرمایه گذاری جدید اضافه کردند ، مبلغ چهار برابر از همه سالهای گذشته با هم ترکیب شده است. خودپردازهای بیت کوین با نرخ سهمی رشد کرده اند.

پس از گفتن سرمایه گذاران بیت کوین کلاس دارایی نیست ، گلدمن ساکس مدیر جدید دارایی های دیجیتال را استخدام کرد.

(که مانند این است که بگوییم” ماشینها بی فایده هستند “و سپس مدیر فناوری خودرو را استخدام کنیم.)

برخی از شرکت ها بیت کوین را به ذخایر مالی خود جذب کرده اند. تعداد کل کیف پول های بیت کوین همچنان در حال رشد است. خرید ، فروش و استفاده از بیت کوین از هر زمان دیگری آسان تر ، ایمن تر و بهتر تنظیم می شود.

شبکه رعد و برق ، یک سیستم پرداخت ساخته شده بر روی بلاکچین بیت کوین ، اخیراً به بالاترین حد در همه زمان ها رسیده است تعداد شرکت کنندگان و ظرفیت پرداخت. مردم لبنان و آرژانتین بیشتر از ارزهای ملت خود اعتماد به بیت کوین را گزارش می دهند.

آیا بیت کوین ها در مورد هر یک از آنها لاف می زنند؟

نه. من هرگز ندیده ام که کسی این افراد را در یک گروه چت مطرح کند.

هر چند وقت یکبار در توییتر (شاید) ، با ده ها توییت درمورد اینکه چه زمان کوتاه می کنیم و چگونه ما ” دوباره قصد گرفتن rekt یا رفتن به ماه را دارید.

وقتی پول صحبت می کند. . .

قیمت بیت کوین افزایش خواهد یافت.

این یک امید یا حدس و گمان نیست. هر معیار ، نقطه داده و همبستگی تاریخی پیش بینی می کند قیمت بیت کوین برای چندین سال دیگر افزایش یابد ، همانطور که از ابتدای سال 2019 انجام شده است.

سوال این است که ما با همه چه خواهیم کرد این دستاوردها؟

آیا ما فقط آنها را از یک سیستم وام به سیستم دیگر بازیابی می کنیم تا بازده خود را به حداکثر برسانیم؟ یا آنها را به برخی از طرح های DeFi بیندازید؟

آیا ما از پول نقد ارزان برای بالا بردن قیمت استفاده خواهیم کرد تا بتوانیم سهام خود را به شخص گنگ یا حریص تر از خودمان بفروشیم؟

در دنیای پس از COVID ، جایی که بشریت برای یافتن مسیر خود به جلو تلاش می کند ، اگر بزرگترین مدافعان آن فقط در مورد قیمت آن صحبت کنند ، بیت کوین چگونه می تواند رشد کند؟ اگر بزرگترین ویژگی فروش آن “افزایش قیمت است؟”

چه اتفاقی می افتد اگر هرگز به مردم فرصتی ندهیم که به انقلاب واقعی اهمیت دهند – شبکه های مالی باز و غیرمجاز که هیچ کس نمی تواند آنها را دستکاری کند ، کلاهبرداری ، یا فریب؟ چه اتفاقی می افتد اگر آنها به این موضوع اهمیت ندهند؟

از آن بدتر ، چه اتفاقی می افتد که ما نیز به آن اهمیت ندهیم؟ عکسهای ماه کارهای عجیبی با مردم انجام می دهند. . .

فرصت واقعی COVID-19 بیت کوین

بدون شک ، بیت کوین در وسط یک جهش بزرگ و چند ساله قرار دارد. امروز ممکن است قیمت کاهش یافته باشد ، اما مسیر مشخص است: صعود.

هنگامی که قیمت بیت کوین افزایش می یابد ، توجه همیشه دنبال می شود.

آیا این توجه مجدد به سیستم های پولی بهتر ، آزادتر و منصفانه تری منجر خواهد شد؟ آیا می توانیم از این لحظه استفاده کنیم تا امور مالی و بازرگانی برای همه قابل دسترسی باشد ، نه فقط افراد خوش شانس؟

ما می توانیم ، اما فقط درصورت انتخاب.

مهم نیست که آینده چقدر تاریک به نظر می رسد ، بشریت همیشه پیروز می شود. ما یک ظرفیت شگفت انگیز برای یادگیری ، تغییر و پایداری داریم. ما وقتی مفاهیم جدید را بهتر می کنند ، از آنها استقبال می کنیم و وقتی تجربه راه بهتری را به ما نشان می دهد ، مفاهیم قدیمی را رد می کنیم. .

این چالش بعدی است. چه کسی آن را می پذیرد؟

سلب مسئولیت: همه نظرات این مقاله فقط به نویسنده اختصاص دارد. آنها نظرات شرکت هکر نون را به طور کلی منعکس نمی کنند.

مارک هلفمن نویسنده برتر بیت کوین است. وی همچنین خبرنامه Crypto is Easy را منتشر می کند. کتاب های وی ، Consensusland and Bitcoin or Bust: Wall Street’s Entry Into Cryptocurrency ، چالش های اجتماعی ، فرهنگی و تجاری ارز رمزنگاری شده را بررسی می کند. در بیوگرافی او درباره او بیشتر بیاموزید.

قبلاً در https://app.voice.com/post/@markhelfman/once-covid19-ends-bitcoin-will-need- منتشر شد to-do-more-than-go-up-1599794627-1