مجموعه «What to Watch» توصیه‌هایی را در Google TV ارائه می‌کند

Google TV روش جدیدی را برای ارائه توصیه‌هایی به شما ارائه می‌کند، با نمایش «چه چیزی برای تماشا» از Entertainment Weekly اکنون در دسترس است.

از 29 ژوئن، “What to Watch on Google TV” یک برنامه افزودنی از پادکست جاری Entertainment Weekly (EW) “What to Watch” است که برای اولین بار در سال 2020 راه اندازی شد.

مجموعه ویدیویی جدید در یوتیوب میزبانی می‌شود و بینندگان را از طریق مجموعه‌ای از توصیه‌های کارکنان EW جذب می‌کند. این نشریه توضیح داد:

و چه کسی بهتر از کارشناسان و مجریان سرگرمی EW بهترین چیزهای تلویزیون و فیلم را بداند: مدیر کل و سردبیر پاتریک گومز. سردبیر اجرایی و میزبان چه چیزی به Watch پادکست، جراد هال. مدیر اجتماعی و صوتی شانل جانسون; و Jorie McDonald تهیه کننده TikTok. در اتاق‌های کاملاً تک رنگ به آن‌ها بپیوندید تا نمایش‌ها و فیلم‌هایی را که نباید از دست بدهید به اشتراک می‌گذارند.

در قسمت اول سریال، توصیه هایی شامل خانم مارول در دیزنی +، پسر ها در Amazon Prime Video، متل تریکسی در Discovery+ و فقط قتل در ساختمان از Hulu. این ویدیوی کوتاه سه دقیقه‌ای، خلاصه‌ای از هر نمایش را ارائه می‌دهد و حتی چند تصویر کوتاه پیکسل 6 را نیز به نمایش می‌گذارد.

در حالی که پادکست «Watch to Watch» یک نمایش روزانه است، گسترش آن در Google TV فقط یک بار در ماه، ظاهراً در پایان هر ماه اتفاق می‌افتد.

توصیه‌های EW برای آنچه در Google TV در ماه ژوئن 2022 تماشا شود شامل «Trixie Motel» در Discovery+، «Ms. Marvel در Disney+، Amazon Prime Video ‘The Boys’ و Hulu’Only Murders in the Building.

چرخ فلک توصیه‌ها در صفحه اصلی Google TV مجموعه «What to Watch» را در چند روز گذشته در دستگاه‌هایی مانند Chromecast با Google TV به نمایش گذاشته است.

البته Google TV بر اساس توصیه های شخصی تر ساخته شده است. این پلتفرم از طریق صفحه اصلی خود، نمایش ها و فیلم های جدید و موجود را به نمایش می گذارد که با عادات تماشای قبلی شما مطابقت دارد. ماه گذشته، Google TV پشتیبانی از نمایه‌های کاربر را اضافه کرد، که بهتر به خانواده‌هایی که بیش از یک نفر دارند خدمات می‌دهد.

اطلاعات بیشتر در Google TV:

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید: