Pixel 7 چه رنگی را می خواهید انتخاب کنید؟ [Poll]

ما مطمئن هستیم که بسیاری از شما مشتاقانه منتظر راه اندازی سخت افزار جدید گوگل هستید. ترکیب رنگ‌های سری Pixel 7 و 7 Pro اکنون به طور کامل به نمایش گذاشته شده است، که ما را به این فکر می‌کند که دقیقاً به دنبال چه گزینه‌ای هستید.

تا همین اواخر، تنها اجمالی مختصر از رنگ‌های Pixel 7 و 7 Pro در کانال‌های رسمی یا از طریق آن به اشتراک گذاشته می‌شد. از زمان اعلام رویداد راه اندازی 6 اکتبر برای تعدادی از محصولات گوگل از جمله دو گوشی هوشمند و مورد انتظار پیکسل واچ، صفحات فروشگاه اکنون فعال هستند. در حالی که مشخصات کمی وجود دارد، برخی از رندرهای باکیفیت از کل ترکیب رنگ برای دستگاه‌هایی که هنوز منتشر نشده‌اند وجود دارد.

به نظر می رسد که انتخاب رنگ دستگاه امسال نسبت به سال های گذشته کمی بی صداتر باشد. طلای چشم نواز Kinda Coral و Sorta Seafoam و شامپاین Sorta Sunny از بین رفته است. گوگل هنوز هم طعم بسیار ملایمی از رنگ‌های بازیگوشی ارائه می‌دهد که ما این برند را دوست داریم. با این حال، گزینه‌های برجسته و روشن محدود هستند، زیرا این بار چشم‌نوازترین رنگ، گزینه زرد روشن/سبز علف لیمو برای پیکسل ۷ معمولی است.

گوگل پیکسل 7 و پیکسل 7 پرو را در رنگ مشکی براق (ابسیدین) و سفید (برفی) عرضه می کند. پیکسل 7 در رنگ انحصاری فوق الذکر به نام “لیموگراس” عرضه می شود که به رنگ زرد/سبز روشن به نظر می رسد، در حالی که پیکسل 7 پرو در رنگ “Hazel” که خاکستری/سبز است عرضه خواهد شد.

نکته جالب این است که نوار و قاب دوربین فلزی بسته به رنگ سفید پیکسل 7 یا 7 پرو که شما انتخاب می کنید تنظیم می شود. گزینه های Hazel و Lemongrass دارای فریم های طلایی هستند، در حالی که دستگاه های Snow به نظر می رسد دارای قاب های آلومینیومی صیقلی هستند. به نظر می رسد Obsidian دارای روکش اسپندی باشد.

مطالب پیشنهادی  می‌توانید تاریخچه Google Hangouts را تا ۱ ژانویه دانلود کنید

آیا این بار سر شما با رنگ خاصی تبدیل شده است؟ از طریق نظرسنجی زیر به ما اطلاع دهید که به کدامیک بیشتر علاقه دارید یا برای سفارش در روز راه اندازی برنامه دارید:

اطلاعات بیشتر در گوگل پیکسل:

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید:

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور