Wi-Fi 6E در Nest Wifi Pro چیست؟

باند رادیویی جدید و باز

Wi-Fi 6E یک برنامه افزودنی از Wi-Fi 6 است (از این رو “Eâ €). برخلاف نسل‌های قبلی وای‌فای، می‌تواند به باند رادیویی وسیع‌تر و کمتر شلوغ‌تر «۶ گیگاهرتز» برای سرعت و عملکرد سریع‌تر دسترسی داشته باشد. Nest Wifi Pro با قابلیت دسترسی به این باند جدید و همچنین باندهای رادیویی استاندارد 2.4 گیگاهرتز و 5 گیگاهرتز که اکثر سیستم‌های Wi-Fi از آن استفاده می‌کنند، یک اتصال سه باند واقعی دارد. در نتیجه سرعتی تا دو برابر سریعتر از Wi-Fi 6 ارائه می دهد.

تأخیر کمتر و اتصالات سریعتر

Wi-Fi 6E هنوز در مراحل اولیه پذیرش است، بنابراین خیلی شلوغ نیست. با ازدحام شبکه کمتر، Wi-Fi 6E سرعت شما را بهبود می‌بخشد و احتمال تداخل شما را کاهش می‌دهد و اتصالات را سریع‌تر و روان‌تر از قبل می‌کند. با فضای بیشتری برای کار کردن، 6E همچنین می‌تواند چندین فعالیت با پهنای باند بالا را انجام دهد، مانند پخش فیلم‌های 4K یا برقراری تماس‌های ویدئو کنفرانس از خانه – یا همه آن‌ها به طور همزمان.

ما دوست داریم 6E را به عنوان رانندگی در لاین سریع در یک بزرگراه فوق‌العاده در نظر بگیریم که مسیری واضح‌تر و مستقیم‌تر را برای رساندن شما به جایی که می‌خواهید فراهم می‌کند.

با همه دستگاه ها کار می کند

اگرچه Nest Wifi Pro با فناوری پیشرفته Wi-Fi 6E ساخته شده است، اما همچنان با دستگاه‌های قدیمی‌تر مانند لپ‌تاپ و تلفن‌ها سازگار است. این به این دلیل است که می تواند به هر سه باند رادیویی دسترسی داشته باشد و به آن اجازه می دهد به راحتی به دستگاه های موجود شما متصل شود و در عین حال آن را برای پشتیبانی از نسل بعدی فناوری تنظیم کنید.

مطالب پیشنهادی  روش های جدید برای یافتن معاملات تعطیلات در Google

و با Matter که به زودی از طریق به‌روزرسانی نرم‌افزار ارائه می‌شود، از مزایای استاندارد جدید برای اتصال در خانه لذت خواهید برد – مانند دسترسی به دستگاه‌های هوشمند بیشتر، سفارشی‌سازی بیشتر و پوشش گسترده‌تر برای خانه‌تان.

Nest Wifi Pro با قیمت 399.99 دلار برای بسته‌های سه‌گانه، 299.99 دلار برای بسته‌های دوتایی یا 199.99 دلار برای یک بسته به فروش می‌رسد. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره Nest Wifi Pro و سفارش امروز خود، فروشگاه Google را بررسی کنید.

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور