هوش مصنوعی مولد چیست؟ راهنمای همه چیز برای هوش مصنوعی

هوش مصنوعی مولد چیست؟

هوش مصنوعی مولد نوعی فناوری هوش مصنوعی است که می تواند برای شما محتوا تولید کند. این فناوری می تواند تصاویر، متن و موارد دیگر ایجاد کند.

ChatGPT. هوش مصنوعی بینگ DALL-E.

این نام‌ها را شنیده‌اید که به صورت آنلاین پخش می‌شوند، با صحبت‌هایی در مورد اینکه چگونه هوش مصنوعی (AI) وظایف زیادی را بر عهده می‌گیرد. این ابزارها که به عنوان ابزارهای هوش مصنوعی مولد شناخته می شوند، مواردی هستند که با افزایش محبوبیت آنها بهتر است با آنها آشنا شوید.

به خواندن ادامه دهید تا همه چیزهایی را که باید در مورد هوش مصنوعی مولد بدانید، از جمله:

بیایید شیرجه بزنیم!

ایمیل های خودی مدیر بازاریابی ما را از دست ندهید!

پیوستن 200000 بازاریابان هوشمند و داغ‌ترین اخبار و اطلاعات بازاریابی ماه را مستقیماً در صندوق ورودی خود دریافت کنید!

ایمیل خود را در زیر وارد کنید:

فرم اشتراک درون خطی – CTA 72

*” فیلدهای الزامی را نشان می دهد

(نگران نباشید، ما هرگز اطلاعات شما را به اشتراک نخواهیم گذاشت!)

هوش مصنوعی مولد چیست؟

هوش مصنوعی مولد نوعی از فناوری هوش مصنوعی است که می تواند بر اساس یک درخواست یا سوال، انواع مختلفی از محتوا، از جمله متن و تصویر را ایجاد کند. این ابزارها از هوش انسان برای ارائه اطلاعات تقلید می کنند.

هوش مصنوعی مولد چگونه کار می کند؟

ابزارهای مولد هوش مصنوعی بر روی یک مدل زبان بزرگ (LLM) عمل می کنند. LLM یک الگوریتم یادگیری عمیق است که می تواند وظایف مختلف پردازش زبان را انجام دهد.

اما چگونه این ابزارها می‌توانند پاسخ‌های انسان‌مانند را با اطلاعات صحیح ارائه دهند؟

انسان ها این ابزارهای مولد هوش مصنوعی را آموزش می دهند. به عنوان مثال، شرکتی مانند OpenAI، ابزار خود، ChatGPT، داده ها و اطلاعات را برای آموزش آن ارائه کرد. آنها بیش از 175 استفاده کردند میلیارد پارامترهای قابل آموزش و بیش از 45 ترابایت اطلاعات از منابع مختلف وب.

این ابزارها می توانند از این پایگاه اطلاعاتی برای ایجاد پاسخ های مناسب در هنگام سؤال استفاده کنند.

بنابراین، پس از آموزش ابزار، کاربران می‌توانند از آن سؤال بپرسند یا اعلان‌هایی ارائه کنند و بر اساس اطلاعاتی که بر روی آن آموزش دیده است، پاسخی ایجاد می‌کند.

اگر می خواهید بدانید که هوش مصنوعی مولد چگونه کار می کند، سعی کنید از یک ابزار هوش مصنوعی مولد استفاده کنید تا آن را در عمل ببینید!

در اینجا چند ابزار هوش مصنوعی وجود دارد که می توانید آنها را کشف کنید:

 1. ChatGPT
 2. هوش مصنوعی مایکروسافت بینگ
 3. GitHub Copilot
 4. جاسپر

به خواندن ادامه دهید تا در مورد این ابزارهای هوش مصنوعی مولد بیشتر بدانید!

1. ChatGPT

هزینه: رایگان

برای شروع این فهرست از ابزارهایی که هوش مصنوعی مولد را ارائه می‌کنند، بیایید به محبوب‌ترین آنها نگاه کنیم – ChatGPT. این ابزار شما را قادر می‌سازد که سؤال بپرسید و اطلاعات مورد نیاز خود را در مورد یک موضوع دریافت کنید.

مطالب پیشنهادی  What Is Digital Transformation? Everything You Need to Know

وارد کردن یک درخواست از "مردم چه چیزی می خواهند در مورد گلف بدانند؟" وارد ChatGPT شوید و یک پاسخ ایجاد کنید

با استفاده از این ابزار مولد هوش مصنوعی، می توانید مقالاتی تولید کنید، تحقیق کنید و حتی برای عناصر وب سایت خود کدنویسی کنید.

برای استفاده از ChatGPT، باید یک حساب کاربری ایجاد کنید (رایگان است). ChatGPT سوالات و درخواست های قبلی را که به آن داده اید پیگیری می کند، بنابراین همیشه می توانید به آنها بازگردید.

پرس و جوهای قبلی در نوار کناری

این ابزار مولد هوش مصنوعی همچنین اشتراک پولی با قیمت 20 دلار در ماه را ارائه می دهد که به شما امکان می دهد به جدیدترین مدل آنها، پاسخ های سریع تر به پرس و جو و دسترسی به ویژگی های بتا دسترسی داشته باشید.

2. هوش مصنوعی بینگ مایکروسافت

هزینه: رایگان

یکی دیگر از ابزارهای مولد هوش مصنوعی که می توانید کشف کنید، مایکروسافت بینگ AI است. این ابزار فقط از طریق موتور جستجوی بینگ قابل دسترسی است. همچنین می توانید از طریق برنامه های Bing، Microsoft Edge یا Skype به آن دسترسی داشته باشید.

این ابزار هوش مصنوعی به شما امکان می‌دهد سبک مکالمه ربات چت را انتخاب کنید، که نوع پاسخ‌های دریافتی را دیکته می‌کند. می‌توانید انتخاب کنید که این ابزار هوش مصنوعی مولد پاسخی خلاقانه‌تر یا پاسخ واقعی‌تر به شما بدهد. یا، می توانید تعادلی بین هر دو داشته باشید.

سه عملکرد چت در چت Bing AI – خلاقانه تر، متعادل تر و دقیق تر

مانند ChatGPT، Microsoft Bing AI می‌تواند مقالات، زیرنویس‌ها برای عکس‌ها و موارد دیگر ایجاد کند. همچنین می‌تواند پاسخ‌های تصویری و ویدئویی به پرسش‌ها ایجاد کند. علاوه بر این، هوش مصنوعی مایکروسافت بینگ منابعی را از جایی که اطلاعات دریافت کرده است ارائه می دهد.

پاسخ هوش مصنوعی مایکروسافت بینگ به یک سوال در مورد نحوه ساخت لاته

3. Github Copilot

هزینه: از 10 دلار در ماه شروع می شود

اگر می خواهید ابزارهای هوش مصنوعی مولد بیشتری را بررسی کنید، به GitHub Copilot نگاه کنید. این ابزار رویای یک توسعه دهنده است زیرا از فناوری هوش مصنوعی برای ایجاد کدنویسی برای نرم افزار استفاده می کند. این برنامه روی میلیاردها خط کد آموزش داده شده است تا به شما کمک کند کدنویسی را به هر زبانی تولید کنید.

GitHub ساده است – شما یک نظر می نویسید و منطق مورد نظر خود را شرح می دهد و GitHub راه حل کد نویسی مورد نیاز را پیشنهاد می کند. شما می توانید به راحتی پیشنهادات را بپذیرید، رد کنید، یا ویرایش کنید:

وب سایت گیت هاب

این ابزار مولد هوش مصنوعی می تواند به شما کمک کند زمان را از الگوهای کدنویسی تکراری صرفه جویی کنید و انرژی خود را بیشتر روی ساختن نرم افزار خود متمرکز کنید.

4. جاسپر

هزینه: شروع از 39 دلار

اگر می خواهید یک ابزار هوش مصنوعی مولد را ببینید که به شما در ایجاد محتوا کمک می کند، Jasper را بررسی کنید. جاسپر به شما کمک می کند تا محتوای برند خود را برای وب سایت خود ایجاد کنید. سبک برند شما را می آموزد و محتوایی تولید می کند که با کسب و کار شما مطابقت داشته باشد:

مطالب پیشنهادی  بهترین روش ها برای تبلیغات TikTok

صفحه اصلی Jasper AI

شما می توانید از چهار سبک انتخاب کنید:

 • پر رو
 • رسمی
 • پررنگ
 • دزد دریایی

می توانید یک حساب کاربری ایجاد کنید تا Jasper را به صورت رایگان امتحان کنید و ویژگی های آن را آزمایش کنید. برای دسترسی کامل، باید هزینه اشتراک ماهانه بپردازید.

نحوه استفاده از هوش مصنوعی مولد

هوش مصنوعی مولد می‌تواند به شما در انجام چندین کار برای کسب‌وکارتان کمک کند، اما فهمیدن اینکه برای چه کارهایی باید از هوش مصنوعی استفاده کنید، بسیار دشوار است. در اینجا پنج روش برای استفاده از هوش مصنوعی مولد برای تجارت خود آورده شده است:

 1. ارائه خدمات درجه یک به مشتریان از طریق ربات های چت
 2. ایده های کلمه کلیدی ایجاد کنید
 3. خوشه های محتوا ایجاد کنید
 4. عناصر کدگذاری شده برای وب سایت خود ایجاد کنید
 5. حل مشکلات عملیات تجاری

بیایید بیشتر به جزئیات بپردازیم:

1. ارائه خدمات درجه یک به مشتریان از طریق چت بات ها

یکی از گزینه های عالی برای استفاده از هوش مصنوعی مولد، خدمات مشتری است. در دنیای امروز، مردم به صورت آنلاین 24/7 خرید می کنند، به این معنی که در تمام ساعات روز به کمک خدمات مشتری نیاز دارند. اما وقتی تیم شما برای کمک در دسترس نیست چه کار می کنید؟

اینجاست که هوش مصنوعی مولد، سستی را برمی‌گزیند.

می‌توانید از فناوری هوش مصنوعی برای کمک به مدیریت پرسش‌های مشتری به طور همزمان و ارائه تجربه بهتر برای مشتری استفاده کنید. استفاده از ربات‌های چت هوش مصنوعی به شما این امکان را می‌دهد که بدون حضور سریع به سؤالات رایج پاسخ دهید.

ربات چت لگو دارای یک ربات خدمات مشتری هوش مصنوعی است که به سوالات پاسخ می دهد

خدمات مشتری یکی از راه هایی است که می توانید از هوش مصنوعی مولد برای بهبود کسب و کار خود استفاده کنید.

2. ایده های کلمه کلیدی ایجاد کنید

برای رشد کسب و کارتان، باید به مردم کمک کنید تا شما را کشف کنند. یکی از بهترین راه‌ها برای انجام این کار، بهینه‌سازی موتور جستجو (SEO) است. بهینه سازی وب سایت شما برای موتورهای جستجو به مشتریان بالقوه این امکان را می دهد که هنگام جستجوی آنلاین، کسب و کار شما را پیدا کنند.

برای اینکه کسب و کار شما در نتایج جستجوی مناسب ظاهر شود، باید کلمات کلیدی مرتبط را پیدا کنید. ابزارهای هوش مصنوعی مولد می توانند به شما کمک کنند تا لیستی از کلمات کلیدی مرتبط را به سرعت ایجاد کنید.

تنها کاری که باید انجام دهید این است که کلیدواژه اصلی خود را بردارید و از ابزار هوش مصنوعی عبارات مرتبط را بپرسید:

ChatGPT لیستی از کلمات کلیدی در مورد بهترین مارک های دوچرخه ایجاد می کند

این یک راه کارآمد برای ایجاد ایده های کلمات کلیدی برای صفحات شما است.

3. خوشه های محتوا ایجاد کنید

ایجاد محتوا برای تثبیت خود به عنوان یک مرجع در حوزه کاری و هدایت افراد واجد شرایط بسیار مهم است. ایجاد ایده برای محتوا یک چالش است – – خوشبختانه، هوش مصنوعی می تواند کمک کند!

مطالب پیشنهادی  آیا هوش مصنوعی جایگزین مشاغل بازاریابی خواهد شد؟ حقیقت در مورد هوش مصنوعی در بازاریابی

با هوش مصنوعی مولد، می توانید خوشه های محتوا برای وب سایت خود تولید کنید. خوشه های محتوا صفحات محتوایی مرتبط با موضوعی مشابه هستند که به شما کمک می کنند تا قدرت خود را در مورد موضوع ایجاد کنید. دریافت موضوعات و ایده‌ها برای این خوشه‌های محتوا با استفاده از ابزار هوش مصنوعی مولد آسان‌تر می‌شود.

ChatGPT یک خوشه محتوا در مورد موضوعات دکوراسیون خانه تولید می کند

ابزارهای هوش مصنوعی مولد یک راه عالی برای تولید ایده های محتوا و انتشار صفحات در وب سایت شما هستند تا بتوانید ترافیک ارزشمندی ایجاد کنید.

4. عناصر کدگذاری شده برای وب سایت خود ایجاد کنید

اگر از برنامه نویسی برای ساخت وب سایت خود استفاده می کنید، هوش مصنوعی مولد می تواند به شما در انجام سریع آن کمک کند. ابزارهای مولد هوش مصنوعی می توانند به شما در ایجاد عناصر کدگذاری شده برای وب سایت خود کمک کنند، بنابراین می توانید عناصر طراحی جدید خود را زودتر راه اندازی کنید.

ChatGPT کدنویسی برای فرم ارسال در یک وب سایت ایجاد می کند

علاوه بر این، این ابزارها همچنین می توانند کدنویسی را برای شما عیب یابی کنند. می‌توانید کد خود را وارد کنید و از این ابزارها بخواهید که اشکال کد شما را پیدا کنند و ساعت‌ها در زمان عیب‌یابی صرفه‌جویی کنید.

5. حل مشکلات عملیات کسب و کار

پلتفرم‌های هوش مصنوعی مولد می‌توانند به شما در حل مشکلات روزمره عملیات تجاری کمک کنند. هنگامی که کارهای روزانه را برای کسب و کار خود انجام می دهید، ممکن است با مشکلاتی مواجه شوید که راه حل آن را نمی دانید.

این ابزارهای مولد هوش مصنوعی می توانند به شما در دریافت پاسخ های سریع کمک کنند، بنابراین می توانید جریان کسب و کار را حفظ کنید:

پرسیدن از ChatGPT که فرم 1099-K چیست و پاسخی با نکات کلیدی ایجاد می کند

هوش مصنوعی یک راه سریع و آسان برای به دست آوردن اطلاعات در مورد موضوعات ناآشنا ارائه می دهد، که باعث می شود در زمان شما از جستجوی وب برای یافتن پاسخ صرفه جویی کنید.

مطمئن نیستید چگونه از قدرت هوش مصنوعی مولد استفاده کنید؟

اگر می‌خواهید کسب‌وکارتان در دنیای دیجیتال در حال رشد امروز موفق شود، باید با آخرین فناوری دیجیتال همراه باشید. با ایفای نقش برجسته هوش مصنوعی در بازاریابی و سایر جنبه های تجاری، زمان آن فرا رسیده که سرمایه گذاری در این فناوری را آغاز کنید.

اما اگر مطمئن نیستید از کجا شروع کنید، WebFX می تواند کمک کند. ما تیمی متشکل از بیش از 500 کارشناس خبره در زمینه فناوری داریم که می توانند به شما کمک کنند تا از قدرت هوش مصنوعی برای تقویت تلاش های بازاریابی دیجیتال خود استفاده کنید.

اگر آماده شروع ادغام هوش مصنوعی در استراتژی کسب و کار خود هستید، به صورت آنلاین با ما تماس بگیرید یا همین امروز با شماره 888-601-5359 تماس بگیرید تا با یک استراتژیست در مورد راه حل های هوش مصنوعی ما صحبت کنید!

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور