روابط عمومی دیجیتال چیست؟ یک مقدمه

در این ویدیو، دیلن از تیم رسانه‌های کسب‌شده ما به طور مختصر به تعریف روابط عمومی دیجیتال و نکاتی برای بهبود آن می‌پردازد. برای کسب اطلاعات بیشتر به ادامه مطلب بروید!

رونوشت

هی همه! روابط عمومی یا روابط عمومی بخش مهمی از هر کسب و کاری است. این به شما کمک می کند تا تصویری مثبت برای شرکت خود داشته باشید و با جامعه خود ارتباط برقرار کنید. و با توجه به فراگیر بودن اینترنت در حال حاضر، بسیاری از شرکت ها از روابط عمومی دیجیتال استفاده می کنند.

اما روابط عمومی دیجیتال چیست؟ خوب، این همان چیزی است که ما اینجا هستیم تا در مورد آن صحبت کنیم، بنابراین برای کسب اطلاعات بیشتر به تماشا کردن ادامه دهید.

ما هر دوشنبه فیلم می گذاریم.

آره. هر دوشنبه.

بپیوند به 5000 بازاریاب که دانش بازاریابی خود را از ویدیوهای WebFX می گیرند.

اکنون مشترک شوید

روابط عمومی دیجیتال چیست؟

روابط عمومی دیجیتال به نحوه کار شرکت شما برای رشد حضور شما در فضای آنلاین، اغلب از طریق ایجاد اقتدار، اعتماد، و ایجاد روابط اشاره دارد. راه های زیادی وجود دارد که می توانید این کار را انجام دهید، از جمله ایجاد روابط با روزنامه نگاران و ناشران و ایجاد محتوایی که باعث ایجاد اعتماد در کسب و کار شما می شود. ایده کلی این است که اعتماد و تخصص خود را ایجاد کنید تا مخاطبان شما ارتباط مثبتی با شرکت شما ایجاد کنند. و سپس زمانی که به چیزی که شما ارائه می دهید نیاز دارند، کسب و کار خود را انتخاب کنید.

روابط عمومی دیجیتال در مقابل بازاریابی دیجیتال

ممکن است با خود فکر کنید، “این دقیقاً شبیه بازاریابی دیجیتال به نظر می رسد. تفاوت در چیست؟”

در واقع همپوشانی زیادی بین این دو وجود دارد. برخی از افراد حتی از این اصطلاحات به جای هم استفاده می کنند. با این حال، روابط عمومی دیجیتال معمولا بیشتر به جنبه ایجاد رابطه اشاره دارد. و اغلب می تواند حتی بیشتر بر ایجاد پیوندهای مرتبط با تجارت شما متمرکز شود. بیشتر در مورد آن در یک بیت.

روابط عمومی دیجیتال به طور مستقیم به فروش یا بازاریابی محصولات یا خدمات خاص مربوط نمی شود، اگرچه این می تواند بر استراتژی شما تأثیر بگذارد. این عمدتاً در مورد ارائه یک تصویر خاص برای برند شما و ایجاد روابط قابل اعتماد با افرادی است که بیشترین اهمیت را دارند.

چگونه روابط عمومی دیجیتال خود را بهبود بخشیم

اگر نمی‌دانید چه کاری می‌توانید انجام دهید تا روابط عمومی دیجیتال خود را مؤثرتر کنید، نگران نباشید – ما چند نکته برای کمک به شما داریم.

اول، شما می خواهید روی بهبود حضور خود در وب سایت هایی که متعلق به شما نیستند (که می تواند به سئوی شما نیز کمک کند) کار کنید. یکی از بهترین راه ها این است که برای سایت خود بک لینک کسب کنید.

هر گاه وب سایتی که متعلق به شما نیست به محتوای شما پیوند می دهد، به عنوان بک لینک در نظر گرفته می شود. اما شما نباید برای هیچ وب سایت قدیمی که به شما لینک می دهد شلیک کنید. یک بک لینک خوب از یک وب سایت معتبر، اغلب در صنعت شما می آید، البته نه همیشه. یک پروفایل بک لینک قوی معمولاً دارای انواع مختلفی از لینک ها از منابع متنوع اما معتبر است. پیوندی که دریافت می‌کنید یا باید از نظر زمینه‌ای مرتبط باشد، به این معنی که محتوایی که شامل پیوند می‌شود باید به کسب‌وکار شما مرتبط باشد یا باید با اهداف شما مرتبط باشد. بنابراین، اگر می‌خواهید خدمات محوطه‌سازی خود را تبلیغ کنید، کاملا منطقی است که در مقاله‌ای در مورد topiaries ظاهر شوید – چه در یک مجله تجاری یا نشریه دیگری که مشتریان بالقوه شما می‌خوانند. منطقی نیست که پیوندهایی را در صفحات مربوط به آشپزی یا شطرنج جستجو کنید.

شما می‌توانید با جستجوی فرصت‌های Outlink در وب‌سایت‌های شخص ثالث و توصیه به صاحبان سایت که به محتوای شما پیوند می‌دهند – یا حتی اینکه به شما اجازه می‌دهند محتوای مهمان را در وب‌سایت خود پست کنید، بک لینک کسب کنید. خوب است که لینک خود را هدف قرار دهید تا به آن وب سایت ها ارزش بیافزاید، زیرا این امر نیز تجربه مثبتی با نام تجاری شما ایجاد می کند.

و وقتی گوگل آن سایت‌های معتبر را می‌بیند که به شما پیوند می‌دهند، گوگل شروع به این می‌کند که سایت شما نیز معتبر است.

این افزایش سئو می تواند کسب و کار شما را در مقابل مخاطبان بزرگ تری قرار دهد و در نهایت به شما کمک کند در نتایج جستجو رتبه بالاتری داشته باشید – به این معنی که حتی کاربران بیشتری شما را پیدا می کنند و درباره شرکت شما می آموزند. ظاهر شدن در سایت‌های معتبری که مردم قبلاً به آن‌ها اعتماد دارند، به مخاطبان شما نیز می‌گوید که برند شما یکی از آنهاست که می‌توانند به آن اعتماد کنند. تقریباً مثل این است که دوست واقعاً باهوش آنها چیزی را به آنها توصیه می کند، اگر بخواهید دهان به دهان دیجیتالی. شما اقتدار و تخصص خود را ایجاد می کنید و به مخاطبانی می انجامید که وقتی اطلاعات، محصولات یا خدمات قابل اعتمادی می خواهند به سراغ شما می آیند.

اگر محتوایی ایجاد کنید که آنها را جذب کند، شانس بیشتری برای کسب پیوند به صورت ارگانیک (بدون استفاده از هیچ روشی) خواهید داشت. مقالاتی بنویسید که مشکلات را حل کند یا بینش جدیدی را به اشتراک بگذارید. اخبار شرکت را از طریق بیانیه های مطبوعاتی آنلاین به اشتراک بگذارید. همچنین می توانید تحقیقات یا مطالعات موردی که انجام داده اید و همچنین جوایزی را که دریافت کرده اید به اشتراک بگذارید.

همچنین ممکن است بخواهید برند خود را در شبکه های اجتماعی تبلیغ کنید. این یک راه عالی برای قرار گرفتن در مقابل افراد زیادی و به نمایش گذاشتن صدای برندتان است. پلتفرم‌های رسانه‌های اجتماعی زیادی برای انتخاب وجود دارد، و می‌توانید روی چند یا فقط یکی تمرکز کنید، شاید یکی از آنها واقعاً در صنعت شما محبوب باشد. هر آنچه که منابع و نیاز دارید.

ایمیل های خودی مدیر بازاریابی ما را از دست ندهید!

پیوستن 200000 بازاریابان هوشمند و داغ‌ترین اخبار و اطلاعات بازاریابی ماه را مستقیماً در صندوق ورودی خود دریافت کنید!

ایمیل خود را در زیر وارد کنید:

فرم اشتراک درون خطی – CTA 72

*” فیلدهای الزامی را نشان می دهد

(نگران نباشید، ما هرگز اطلاعات شما را به اشتراک نخواهیم گذاشت!)

خوب، این کار را برای این ویدیو انجام می دهد. اکنون که می دانید روابط عمومی دیجیتال چیست، می توانید اجرای آن را برای شرکت خود آغاز کنید. در عین حال، می‌توانید برای محتوای بازاریابی دیجیتال مفیدتر در کانال YouTube ما مشترک شوید – یا خبرنامه ایمیل ما، Revenue Weekly.

از تماشای شما متشکرم و دفعه بعد شما را می بینم!

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور
مطالب پیشنهادی  تجزیه و تحلیل مشترک چیست و چگونه می توان از آن استفاده کرد؟