چه کاری می توانید با کنسول جستجوی گوگل انجام دهید؟

در این ویدیوی سریع سئو سوالات متداول، من شما را با ابزار ضروری سئو – کنسول جستجوی گوگل – آشنا می کنم و به طور خلاصه در مورد راه های استفاده از آن صحبت می کنم.

با کنسول جستجوی گوگل چه کاری می توانید انجام دهید؟ کنسول جستجوی گوگل چیست؟ آیا کسی می تواند از کنسول جستجوی گوگل برای هر وب سایتی استفاده کند؟

کنسول جستجوی گوگل – ابزاری که توسط گوگل ارائه شده است – یک ابزار ضروری سئو است که هر سئو باید به طور روزانه از آن استفاده کند. اما در واقع چه کاری انجام می دهد؟

ویدیوی من را در زیر تماشا کنید و نکات حذفی را بخوانید تا در مورد کارهایی که می‌توانید با کنسول جستجوی Google انجام دهید آشنا شوید.

خبرنامه سئو از #SEOSLY

با کنسول جستجوی گوگل چه کاری می توانید انجام دهید؟ [Video]

در اینجا ویدیوی من است که در آن توضیح می دهم که با کنسول جستجوی گوگل چه کاری می توانید انجام دهید.

برداشت های اصلی از ویدئو

  • کنسول جستجوی گوگل تنها ابزار مهم سئو برای هر سئو است.
  • کنسول جستجوی گوگل به شما امکان می دهد تا در مورد رفاه فنی وب سایت خود، نحوه عملکرد آن در جستجوی Google، بک لینک هایی که دارد، تجربه کاربری خوبی ارائه می دهد، اینکه آیا Core Web Vitals را برآورده می کند، یا اینکه آیا دارای جریمه دستی است، آشنا شوید. آیا دارای مشکلات امنیتی است و موارد دیگر.
  • اگر یک مبتدی سئو هستید، باید آن را بخوانید و تماشا کنید راهنمای مبتدیان برای کنسول جستجو.
  • برای اینکه بتوانید از کنسول جستجوی گوگل استفاده کنید، باید مالک تایید شده باشید.
  • گزارش Index Coverage در Google Search Console مطمئن ترین روش برای بررسی تعداد و چه صفحاتی است که واقعاً توسط Google ایندکس شده اند.
  • کنسول جستجوی Google در حال حاضر تنها ابزاری است که می‌تواند مطمئن‌ترین داده‌های مربوط به ترافیک شما را از Google Discover به شما نشان دهد.
  • را گزارش عملکرد به شما امکان می دهد در مورد تعداد کلیک های ارگانیک سایت شما، رتبه بندی چه کلمات کلیدی، میانگین موقعیت این کلمات کلیدی و موارد دیگر اطلاعات کسب کنید.
  • اگر سایتی را بررسی می کنید، مطمئن شوید که مالک آن به شما اجازه دسترسی به کنسول جستجوی گوگل را می دهد. اینجا جایی است که هر ممیزی سئو باید شروع شود.

این مقالات در مورد کنسول جستجوی گوگل را از دست ندهید

اگر مدتی است که من را دنبال کرده اید، می دانید که کنسول جستجوی گوگل یکی از ابزارهای سئو مورد علاقه من (اگر نه محبوب ترین) است.

مقالات زیر را در مورد GSC در SEOSLY بررسی کنید:

❓سوال خود را به سوالات متداول SEO در SEOSLY ارسال کنید

آیا سوالی در مورد سئو دارید که می خواهید اولگا به آن پاسخ دهد؟ در صورت تمایل آن را به [email protected] ارسال کنید. با تشکر!

را سوالات متداول سئو بخش جدیدی از SEOSLY با هدف پاسخگویی به سوالات متداول در مورد سئو. اولگا شخصا به هر سوال پاسخ می دهد و دیدگاه و تفسیر منحصر به فرد خود را ارائه می دهد. این مقالات سریع و کامل هستند تا بتوانید دانش لازم را در کمترین زمان جذب کنید. برخی یا همه مقالات به زودی ویدیو نیز به آنها اضافه می شود.

مقالات دیگری که شما نیز دوست دارید: