خطاهای Soft 404 چیست؟

رونویسی:

سلام، من کریس لانگ با Go Fish Digital هستم و به قسمت دیگری از “SEO 60 ثانیه ای” خوش آمدید.

امروز می خواهیم در مورد اینکه خطای Soft 404 چیست، چرا ممکن است مشکلاتی برای سایت شما وجود داشته باشد و چگونه می توانید آنها را برطرف کنید، صحبت کنیم.

گوگل خطای Soft 404 را به عنوان نمونه ای تعریف می کند که سرور وب با کد وضعیت 200 پاسخ می دهد، اما آن صفحه وجود ندارد. این یک مثال بسیار خوب در سایت DSW است. بیایید بگوییم که من وارد اینجا می شوم و یک URL بی معنی را در نوار آدرس تایپ می کنم. من این را وارد می کنم و به نظر می رسد هیچ نتیجه ای پیدا نشده است. اما وقتی وضعیت صفحه را چک می کنم، وضعیت 200 پیدا می شود.

بنابراین، اگرچه هیچ نتیجه‌ای وجود ندارد و ما این نوع صفحه خطا را دریافت می‌کنیم، Google یا سرور وب می‌گوید که خزیدن و فهرست‌بندی این صفحه در حالی که واقعاً محتوایی وجود ندارد اشکالی ندارد. کاری که باید انجام دهید این است که در واقع یک خطای سخت 404 یا 410 را برگردانید تا واقعاً به موتورهای جستجو علامت دهد که نمی توانند صفحه را بخزند.

کول هان این کار را به خوبی انجام می دهد. شما یک URL بی معنی تایپ می کنید. در اینجا آنها یک صفحه خطای اختصاصی دارند و در اینجا یک پاسخ 410 می دهند که نشان می دهد موتورهای جستجو نباید محتوا را خزنده یا فهرست کنند و پیامدهای بودجه خزیدن احتمالی را کاهش دهند.

بنابراین این یک راه عالی برای درک اینکه خطاهای نرم افزار 404 چیست و چگونه می توانید در آینده از آنها اجتناب کنید است.

اخبار را مستقیماً در صندوق ورودی خود جستجو کنید

*ضروری

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور