WEEX پیش فروش WXT را راه اندازی کرد: شرکت های وابسته می توانند با 30 درصد تخفیف با امتیاز دعوت خرید کنند

سنگاپور، 1 ژوئن 2024 – WEEX، پلتفرم معاملات آتی، به طور رسمی توکن تشویقی اکوسیستم جهانی خود WEEX WXT پیش فروش را راه اندازی می کند و با WXT “رویداد برش روبان” در 1 ژوئن 2024 آغاز می شود. شرکت های وابسته می توانند در این رویداد شرکت کنند. پیش فروش WXT با دعوت از کاربران جدید برای ثبت نام و کسب امتیاز بر اساس فعالیت آن کاربران. با استفاده از نسبت کل امتیازات خود، وابستگان می توانند در پایان دور اول پیش فروش با 30 درصد تخفیف در WXT مشترک شوند.

کاربران جدید می توانند در آن شرکت کنند WXTرویداد برش روبان“با انجام کارهایی مانند ثبت حساب جدید، ارسال KYC، واریز وجه و شرکت در معاملات آتی برای دریافت ایردراپ رایگان WEEX WXT. یک کاربر می تواند تا 198700 WXT دریافت کند، در حالی که تا 1000 امتیاز به شرکت وابسته خود کمک کند. از طریق، در این مدت ثبت نام کرد.

علاوه بر این کمپین‌های انحصاری کاربر جدید، کاربران فعلی WEEX می‌توانند در فعالیت‌های پلتفرم روزانه شرکت کنند تا ایردراپ‌های رایگان WEEX WXT را دریافت کنند. علاوه بر این، هم کاربران جدید و هم کاربران موجود می توانند در استخراج تجارت و سایر TGE شرکت کنند ( رویداد تولید توکن ) از WXT در WEEX.

شرکت های وابسته با 30٪ تخفیف خرید کنند، کاربران جدید توکن های رایگان دریافت می کنند

پیش فروش WEEX WXT به سه مرحله تقسیم می شود:

-ثبت…

Source link