Web3 and Muckraking Much: در اینجا دلیل این است که سیستم عامل های پول اجتماعی نمونه اولیه Media 3.0 هستند

عکس پروفایل Cyberight Capital Hacker Noon

@کیف سایبریپایتخت سایبرایت

ما در زیرساخت های دنیای آینده سرمایه گذاری می کنیم

دولت ما یک دولت آزادی است ، هیچ کس بالاتر از آن نیست ، هیچ مردی زیر آن نیست ، ما باید با هر یک از انسانها ارزش خود را داشته باشیم و سپس به عنوان یک انسان شایسته – تئودور روزولت

بسیاری از مردم به اصطلاح نوآوری در بلاکچین را که به نظر می رسد فقط کلاهبرداری PUMP و Dump است ، درک نمی کنند. و من معتقدم که فضای عدم دسترسی غیرمتمرکز که توسط بلاکچین فراهم شده دقیقاً همان چیزی است که بشر را قادر می سازد تا مدینه فاضله آینده را کشف کند.

در این مقاله ، ما از سرمایه گذاری خود در مسیر Social Money به عنوان مثال استفاده خواهیم کرد تا به تدریج قضاوت خود را در مورد مسیر آینده جهان روشن کنیم.

پارک یادبود ملی Mount Rushmore ، محل شاهکاری از مجسمه های انسانی که نمایانگر قرن 20 است ، تپه پرزیدنت است. مردم چهار رئیس جمهور را به عنوان نمادهای ملت انتخاب كردند: جورج واشنگتن ، رهبر بنیانگذار این كشور ، توماس جفرسون ، تهیه كننده اعلامیه استقلال ، آبراهام لینكلن ، كه برده های سیاه را آزاد كرد و یكی دیگر ، تئودور روزولت.

عظمت رئیس جمهور روزولت نیز با راکفلر آغاز می شود. از سال 1984 که ایالات متحده به بزرگترین اقتصاد جهان تبدیل شد ، رشد اقتصادی با سرعت بالایی ادامه یافت. اما در سال 1902 ، تئودور روزولت مجموعه ای را اجرا کرد …

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور