برنامه Wear OS پس از حذف Pixel Watch به 50 میلیون دانلود رسید

برنامه رسمی Wear OS به نقطه عطف دانلود جدیدی در فروشگاه Play رسیده است، همانطور که Pixel Watch و دیگر ساعت‌های هوشمند جدیدتر آن را بی‌ربط می‌کنند.

هم به عنوان یک نشانگر جزئی از مشروعیت یک برنامه و هم به عنوان یک نشانگر سرگرم کننده امتیاز بالا، فروشگاه Google Play تعداد دفعاتی که یک برنامه در دستگاه اندرویدی دانلود شده است را نشان می دهد. به جای ارائه عدد دقیق، فروشگاه Play تعداد دانلود هر برنامه را از طریق نقاط عطفی مانند 1000، 5000 و 10000 نشان می‌دهد.

در طول آخر هفته، برنامه رسمی Google برای ساعت‌های Wear OS – که به طور رسمی “Wear OS by Google Smartwatch” – به نقطه عطف جدیدی رسید و از زمان عرضه اولیه خود در ژوئن 2014، 50 میلیون بار دانلود شد. از زمان عرضه اولیه تا انتشار Samsung Galaxy Watch 4، هر ساعت هوشمندی که روی Android Wear یا Wear OS کار می‌کند باید با این برنامه همراه اختصاصی راه‌اندازی شود.

همه اینها با عرضه ساعت‌های مبتنی بر Wear OS 3 مانند Galaxy Watch 4، Montblanc Summit 3 و ساعت پیکسل خود گوگل تغییر کرد. در عوض، هر یک از این ساعت‌ها به برنامه همراه اختصاصی خود نیاز دارند، یک نیاز جدید با Wear OS 3.

نامرتبط جدید برنامه Wear OS زمان‌بندی این آخرین نقطه عطف بارگیری‌ها در Play Store را – فقط چند روز پس از عرضه Pixel Watch – جالب‌تر می‌کند. با این اوصاف، این امکان وجود دارد که ساعت‌های Wear OS 3 همچنان به روش خود در تعداد دانلود نقش داشته باشند.

هر یک از ساعت‌های هوشمند قدیمی «Wear OS 2» برای ارائه ویژگی‌ها و به‌روزرسانی‌های خاصی به نسخه پوشیدنی این برنامه Wear OS متکی بودند. به عنوان مثال، زمانی که کاشی‌ها برای اولین بار به پلتفرم اضافه شدند، این کار را از طریق به‌روزرسانی همین برنامه در ساعت‌ها انجام دادند. تیم APK Insight ما اشاره کرده است که Pixel Watch نسخه منحصر به فرد خود را از این برنامه Wear OS دارد، اگرچه ما در حال حاضر مطمئن نیستیم که چه نقشی ایفا می کند.

با این حال، دیدن برنامه همراه Android Wear و Wear OS که قبل از اینکه کاملاً نامربوط شود، برای آخرین لحظه در کانون توجه قرار می گیرد، جالب است. حتی پرکارترین ساعت‌ساز Wear OS، Fossil، به تازگی ارتقاء برخی از مدل‌های اخیر خود را به Wear OS 3 آغاز کرده است و اپلیکیشن همراه گوگل را برای خود کنار گذاشته است.

اطلاعات بیشتر در مورد Wear OS:

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید: