Wear OS 3 با آیفون کار خواهد کرد

پلتفرم Wear OS گوگل از ابتدا از iOS پشتیبانی می کرد، اما پشتیبانی آینده از پلتفرم اپل با عرضه Wear OS 3 زیر سوال رفت. اکنون، ما پاسخی داریم.

گلکسی واچ 4 از iOS پشتیبانی نمی کند

با بازگشت به آگوست گذشته، Galaxy Watch 4 اولین ساعت هوشمند با Wear OS 3 بود. و تا امروز ادامه داشت.

معرفی گلکسی واچ 4 عملاً عصر جدیدی را برای Wear OS آغاز کرد و این دوره ای بود که بلافاصله از آیفون پشتیبانی نمی کرد. در عوض، سامسونگ فقط از گوشی های اندرویدی پشتیبانی می کرد که البته بهترین پشتیبانی برای دستگاه های گلکسی خود در نظر گرفته شده است.

سامسونگ به الزامات سازگاری گلکسی واچ 4 اشاره می کند:

سازگار با اندروید 6.0 یا بالاتر، رم 1.5 گیگابایت بالاتر.

سامسونگ صریحاً تأیید کرد که پشتیبانی از iOS در ساعت هوشمند مبتنی بر Wear OS 3 در دسترس نیست، اما هرگز دلیل آن را توضیح نداد. با توجه به اینکه ساعت‌های هوشمند قدیمی‌تر تایزن از دستگاه‌های iOS پشتیبانی می‌کنند، فرض بر این بود که Wear OS 3 دلیل حذف سامسونگ از آیفون است.

علاوه بر این نظریه، ساعت پیکسل بود که در ماه مه معرفی شد و دارای یادداشت‌های سازگاری است که فقط ساعت هوشمند کار با تلفن‌های هوشمند اندرویدی را توصیف می‌کند.

اما، حداقل در این مورد، هنوز چیزهای زیادی وجود دارد که ما نمی دانیم.

Wear OS 3 در Montblanc Summit 3 از آیفون پشتیبانی می کند

اما همانطور که مشخص است، به نظر نمی رسد که این محدودیت پلتفرمی Wear OS 3 باشد.

صحبت کردن با قابل انبار شدنکوالکام تایید کرده است که Montblanc Summit 3 که اولین ساعت هوشمند غیرسامسونگ است که از Wear OS 3 استفاده می کند، با آیفون سازگار خواهد بود.

این یک جزئیات مهم برای Wear OS در آینده است، زیرا این پلتفرم مدت‌هاست که موفقیت محدود خود را در مارک‌های مد مانند Montblanc، Tag Heuer و برندهای مختلف در Fossil Group به دست آورده است.

مخصوصاً برای آن شرکا، پشتیبانی آیفون یک معامله بزرگ است. علیرغم اینکه اپل واچ بهترین ساعت هوشمند برای اکثر دارندگان آیفون است، Wear OS تنها پلتفرم ساعت هوشمند کاملاً شکل‌یافته است که طراحی‌های گرد را که در این ساعت‌های هوشمند شیک رایج‌تر هستند، در غیر این صورت تشویق می‌کند.

Montblanc Summit 3 در ماه جولای با قیمت 1290 دلار با تراشه Qualcomm Snapdragon Wear 4100+ در زیر کاپوت به فروش می رسد.

اطلاعات بیشتر در مورد Wear OS:

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید: