Waze در CarPlay و Android Auto با مشکل تاخیر مواجه است

برنامه ناوبری دیگر گوگل، Waze، روشی فوق‌العاده مفید برای مطلع شدن از مسیر شما است، اما اخیراً این برنامه برای برخی از مشکلات تاخیر در Android Auto و CarPlay رنج می‌برد.

یک رشته پشتیبانی پرطرفدار در انجمن‌های Google و همچنین یک بار دیگر در تالارهای گفتمان Waze نشان می‌دهد که تعداد کمی از کاربران Waze مشکلات تاخیر را در CarPlay و Android Auto مشاهده می‌کنند.

به نظر می رسد مشکل در دست این است که برنامه در تلاش برای هماهنگی با ورودی لمسی و نمایش به روز رسانی های صفحه نمایش است. چه ناوبری فعال وجود داشته باشد یا نه، برنامه به سادگی پس از چند دقیقه شروع به تجربه لکنت و سایر مشکلات می کند. در برخی موارد، مکان نشان داده شده روی نمایشگر ممکن است خاموش باشد و خودرو را در مکان دیگری نشان دهد. در بخش CarPlay، Waze به گفته برخی از کاربران، پلتفرم را می کشد، اما به محض اینکه Waze استفاده نمی شود، مشکلات متوقف می شوند.

به نظر می‌رسد اکثر این گزارش‌ها از کاربران CarPlay نشات می‌گیرند، اما به نظر می‌رسد Android Auto تحت تأثیر همان مشکل اساسی قرار گرفته است.

مشخص نیست مقصر دقیق چیست، اما خبر خوب این است که سایر برنامه های نقشه برداری تحت تأثیر قرار نگرفته اند. این بدان معناست که اگر این مشکل شما را تحت تاثیر قرار دهد، همچنان می‌توانید از نقشه‌های گوگل یا اپل مپ استفاده کنید.

یک کارشناس محصول در انجمن های گوگل گفته است که یک گزارش باگ داخلی به توسعه دهندگان Waze ارسال شده است، اما هیچ جدول زمانی مشخصی در مورد زمان رفع مشکل در هر دو پلتفرم وجود ندارد.

اطلاعات بیشتر در مورد Android Auto و CarPlay:

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید: