4 روش برای استفاده از Google Wallet در سراسر جهان

ما قبلاً دیده‌ایم که در همه مکان‌های معمولی که از کیف پول دیجیتال استفاده می‌کنید چقدر مفید است – به علاوه برخی موارد دیگر، مانند شرکت در کنسرت با دوستان. بیایید به چهار روش مختلف برای استفاده از Google Wallet در سراسر جهان نگاه کنیم.

  1. پرداخت های سریع و ایمن از ساعت خود انجام دهید: ماه گذشته Wallet را به Google Pixel Watch اضافه کردیم تا بتوانید به راحتی پرداخت های بدون تماس را انجام دهید. و از امروز، هر کسی که Fitbit Sense 2 یا Versa 4 داشته باشد می‌تواند تنها با یک ضربه به مچ دست خود پرداخت کند.
  2. در حمل و نقل عمومی ضربه بزنید و پرداخت کنید: اگر شما یکی از میلیون‌ها نفری هستید که با وسایل نقلیه عمومی رفت و آمد می‌کنند، می‌توانید از Wallet برای ضربه زدن و پرداخت در صدها شهر در سراسر جهان استفاده کنید. در ژاپن، اخیراً پشتیبانی از PASMO را در دستگاه‌های تلفن همراه اضافه کردیم و Suica را در Google Pixel Watch راه‌اندازی کردیم.
  3. بلیط های موبایل را برای رویدادها و نمایش ها ذخیره کنید: ما با بسیاری از شرکت‌ها همکاری می‌کنیم – از جمله Ticketmaster، Thaiticketmajor در تایلند، Cinemaxx در آلمان و Ticketek، Humanitix و Oztix در استرالیا – بنابراین کاربران Android می‌توانند بلیط‌های رویداد تلفن همراه را به کیف پول خود اضافه کنند. دختران من طرفداران بزرگ تیلور سویفت هستند، بنابراین من این ویژگی را برای تور سال آینده او امتحان خواهم کرد.
  4. دسترسی به کارت پرواز: قبل از پرواز چیزهای زیادی برای پیگیری وجود دارد. بنابراین ما با خطوط هوایی مانند ایرآسیا، ایرفرانس، چاینا ایر، رایان ایر و یونایتد ایرلاینز همکاری می کنیم تا به مسافران کمک کنیم به راحتی کارت های سوارشدن تلفن همراه خود را در کیف پول ذخیره کرده و به آنها دسترسی داشته باشند. اگر با خانواده یا دوستانتان سفر می‌کنید، حتی می‌توانید چندین کارت پرواز را ذخیره کنید. نکته حرفه ای: برای افزودن سریع کارت پرواز، کافی است از آن در تلفن Pixel عکسی از صفحه بگیرید و روی «افزودن به Google Wallet» ضربه بزنید.

اینها تنها چند راه هستند که می توانید از Google Wallet در طول روز استفاده کنید. همانطور که Wallet به مکان‌های بیشتری در سراسر جهان گسترش می‌یابد، به دنبال ویژگی‌های بیشتری باشید تا به راحتی به آنچه نیاز دارید دسترسی پیدا کنید.