با من در Google TV تماشا کنید: لیست تماشای Leslie Odom Jr.’s

ما با لزلی به گفتگو نشستیم تا بیشتر در مورد فیلم‌ها و برنامه‌های تلویزیونی مورد علاقه‌اش تحقیق کنیم.

از تهیه فهرست تماشای خود چه آموختید؟

لزلی اودوم جونیور: تهیه این فهرست تماشا برای من مجدداً تأیید کرد که من چیزهای خوش ساخت را دوست دارم. من معجزه را دوست دارم من دوست دارم وقتی چیزی خاص ساخته می شود که برنامه ریزی، آماده سازی و مهارت فوق العاده ای را می طلبد.

بارها و بارها به کدام ژانر برمی گردی؟

اودوم: ترسناک ژانر مورد علاقه من است و حاوی چیزهای زیادی است. فیلم های ترسناک خنده دار، هیجان انگیز و تعلیق وجود دارد. اینها برخی از بزرگترین فیلم های دهه 80 و دوران کودکی من بودند که مرا در این مسیر طرفداران ترسناک قرار دادند.

چگونه والدینتان را متقاعد کردید که به شما اجازه دهند در کودکی فیلم های ترسناک تماشا کنید؟

اودوم: پدر و مادرم می‌دانستند که آن فیلم‌ها چنین شادی را برای من به ارمغان می‌آورد، و نمی‌خواستند من را از این شادی دور کنند.

وقتی صحبت از سینما و تلویزیون به میان می آید با چه کسانی سر و کار دارید؟

اودوم: پدرشوهرم در [entertainment] کسب و کار و احتمالاً شخصی است که در مورد فیلم ها بیشتر با او ارتباط برقرار می کنم. ما در مورد همه چیز از اجراها و کارگردانان گرفته تا امیدها و رویاها صحبت می کنیم. او عاشق فیلم هم هست

آیا وقتی تنها هستید فیلم ها را متفاوت تجربه می کنید؟

اودوم: اولین باری که خودم به سینما رفتم دهه بیستم بودم. من نمی دانستم که شما می توانید این کار را انجام دهید. تمام روز می ماندم و فیلم های پشت سر هم می دیدم.

مطالب پیشنهادی  چگونه یک کتاب دیجیتال منجر به کشف مهم COVID-19 شد

برای بهترین تجربه تماشای خانه چه چیزهایی باید داشته باشید؟

اودوم: بهترین سیستم صوتی که می توانید بخرید، ماست یخ زده و یک کاناپه راحت.

برای دیدن فیلم‌ها و نمایش‌های باورنکردنی که الهام‌بخش این بازیگر قدرتمند، موسیقی‌دان و طرفدار ترسناک در Google TV هستند، فهرست تماشای لزلی را بررسی کنید، و در چند روز آینده منتشر می‌شوند. موارد دلخواه خود را نیز با استفاده از #WatchWithMe به اشتراک بگذارید.

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور