با من در Google TV تماشا کنید: فهرست تماشای Zooey Deschanel

کدام فیلمسازان برای اولین بار شما را به سینما علاقه مند کردند؟

زویی دشانل: وقتی بزرگ می شدیم، هیچکاک و کوبریک و انواع فیلمسازان بزرگ را تماشا می کردیم. اما کوبریک فیلمسازی بود که ما روی او تمرکز می‌کردیم. من عاشق جهان های بصری هستم که کوبریک با فیلم هایش خلق می کند.

آیا آمدن از یک خانواده فیلمساز، نگاه شما به سینما و تلویزیون را تغییر داد؟

دشانل: یاد گرفتم که داستان گویی بخش اصلی انسان بودن است. و فیلم و تلویزیون فراگیرترین راه برای تجربه داستان سرایی هستند. آنها به ما کمک می کنند تا زندگی خود را بهتر درک کنیم.

سنت مورد علاقه شما در تماشای فیلم زمستانی چیست؟

دشانل: من عاشق تماشای فیلم در حین بسته بندی هدایا هستم. گاهی اوقات آنقدر طول می کشد که می توانم سه فیلم را در حالی که بی خیال می نویسم تماشا کنم.

رویایی ترین هدیه تعطیلات شما چیست؟

دشانل: من دوست دارم یک شنل نامرئی به من هدیه دهند. اگه میخوای برام بفرستی حتما قبول میکنم این برای من بسیار هیجان انگیز است.

شما استعدادهای مختلفی دارید. چه چیزی است که مردم انتظارش را ندارند؟

دشانل: مطمئناً می توانستم تمام روز تلویزیون تماشا کنم. این استعداد پنهان من است. من عاشق تماشای تلویزیون در حال حاضر بر خلاف آنچه قبلا بود هستم، زیرا واقعا می توانم در عمق غواصی کنم. دچار وسواس می شوم

فهرست تماشای Zooey را در Google TV که در چند روز آینده منتشر می‌شود، بررسی کنید تا کلاسیک‌هایی را که هر زمستان نمی‌تواند از دست بدهد، ببینید. موارد دلخواه خود را با استفاده از #WatchWithMe به اشتراک بگذارید.

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور