Wanderers: از کلکسیون های دیجیتالی تا دنیای پر رونق بازی Web3

نیویورک، نیویورک، می 2024 – دست و پنجه نرم کنید، فضانوردان! یک تجربه بازی انقلابی در شرف بیرون آمدن از ذهن است WanderLabs، یک استارتاپ رویایی Web3 در خط مقدم انقلاب بعدی بازی.

با تکیه بر موقعیت منحصر به فرد خود در بخش سرگرمی همهجانبه، Wanderers استاندارد جدیدی را با بازی کامپیوتری داستان محور و سرکش خود که با همکاری استودیو Blowfish Brands Animoca ساخته شده است، تعیین می کند. برای انتشار در اوایل سال 2024 تنظیم شده است و اکنون برای لیست علاقه مندی ها در EpicGames موجود است.

Wanderers که از ذهن‌های رویایی نیک گرین‌اوالت و جنا گرین‌فیلد سرچشمه می‌گیرد، به سرعت از یک برند کلکسیونی دیجیتالی پیشگام به یک جهان و پلتفرم جامع بازی‌های علمی تخیلی ساخته شده بر روی وب 3 تبدیل شده است. این انتقال بر قدرت فناوری web3 تأکید می‌کند و به رشد و نوآوری پلتفرم کمک می‌کند.

Wanderers در ابتدا در سال 2021 با اولین مجموعه انیمیشن NFT خود توجه بازار را به خود جلب کرد و 5 میلیون دلار درآمد به همراه 20 میلیون دلار اضافی توسط طرفداران در حجم معاملات ثانویه خرج کرد. WanderLabs در سال 2022 راه اندازی شد تا برند، پلتفرم و اکوسیستم بازی را بسازد و 2 میلیون دلار از Animoca Brands، پیشرو صنعت بازی و توکنومیکس Web3، جمع آوری کرد.

فراتر از فایل های JPG ایستا، کلکسیون های دیجیتالی این برند اکنون نقش مهمی در آن ایفا می کنند.