مشکلات کنسول جستجوی گوگل، نوسانات رتبه بندی گوگل، مطالعه صفر کلیک، تبلیغات گوگل و موارد دیگر

این هفته، گزارش ماهانه Google Webmaster را پست کردم و در آخر هفته نوسانات رتبه بندی جستجوی بیشتری داشتیم. کنسول جستجوی گوگل تاخیرهای زیادی داشت که از 3 جولای شروع به رفع آن کرد و به نظر می رسد اواخر شب گذشته برطرف شده است. گوگل همچنین گفت که این تاخیرها هیچ ارتباطی با به‌روزرسانی‌های اصلی ندارند و در داشبورد وضعیت جستجوی آن ثبت نشده‌اند. رند فیشکین یک مطالعه به روز شده داده های صفر کلیک را در گوگل پست کرد. Reddit با وجود آنچه در فایل robots.txt خود می بینید، جستجوی Google را مسدود نمی کند. گری ایلیز از گوگل توضیح داد که چرا 404 های نرم بد هستند. مایکروسافت تزریق سریع را به دستورالعمل Bing Webmaster اضافه کرد. گوگل در حال آزمایش چرخ و فلک جستجوی «سبک های فعلی» است. Google Merchant Center ممکن است از داده‌های تبدیل شما استفاده کند. تبلیغات سرویس محلی Google اکنون در یاب کسب و کار محلی تلفن همراه نشان داده می شود. کنترل‌های نام تجاری جدید Google Ads مانع از نمایش آگهی‌های شما به شرکت‌های تصادفی نمی‌شود. Google Ads یک چک باکس جدید به دست آورد تا مشخص کند آیا محتوای تغییر یافته یا مصنوعی دارد. Google Ads در بسیاری از ایالت‌ها اجازه تبلیغات فانتزی و پیک قرعه‌کشی را می‌دهد. Microsoft Advertising دارای یک مرکز املاک جدید و کمپین های اقامتی گسترده است. این اخبار جستجوی این هفته در میزگرد موتورهای جستجو بود.

توسط BruceClay که از سال 1996 بهینه سازی بازاریابی جستجو را انجام می دهد و همچنین دارای یک پلت فرم آموزشی شگفت انگیز SEO است.

حتماً مشترک فید ویدیوی ما شوید یا مستقیماً در iTunes، Apple Podcasts، Spotify، Google Podcasts یا پخش کننده پادکست مورد علاقه خود مشترک شوید تا از این به‌روزرسانی‌ها مطلع شوید و ویدیو را در پس‌زمینه دانلود کنید. در اینجا نسخه یوتیوب فید است. برای نسخه اصلی iTunes، اینجا را کلیک کنید

جستجوی موضوعات بحث:

لطفاً در YouTube مشترک شوید یا از طریق iTunes یا در RSS Reader مورد علاقه خود مشترک شوید. فراموش نکنید که در زیر با پاسخ مناسب نظر دهید و موفق باشید!

Source link