به‌روزرسانی هرزنامه Google، خطای نوسانات و نمایه‌سازی، ردیابی مرورهای هوش مصنوعی و سؤالات متداول، بهره‌برداری از نقشه‌های Google، Google Ads، AppleBot و موارد دیگر


برای نسخه اصلی iTunes، اینجا را کلیک کنید.

ما یک به‌روزرسانی جدید هرزنامه Google داشتیم، به‌روزرسانی هرزنامه ژوئن 2024 و آنچه که می‌توانست یک بازنگری ویدیویی SEO در نوسان رتبه‌بندی جستجوی Google باشد، حداقل این بار در آخر هفته روز پدر بود. به نظر می‌رسید که جستجوی گوگل دیشب دارای یک اشکال نمایه‌سازی بود. اگر قطعه‌های تصویر شما ماه‌ها پیش از گوگل ناپدید شدند، احتمالاً یک مشکل کیفی است و نه یک مشکل فنی. گلن گیب ماجراجویی خود را در تلاش برای ردیابی مرورهای هوش مصنوعی در کنسول جستجوی گوگل پست کرد. گوگل پرسش‌های متداول را در AI Overviews ارسال کرد و پرسید که چرا نمی‌توانید آن را غیرفعال کنید اما پاسخ واقعی را نمی‌دهید. شاید گوگل لینک های کمتری به Reddit و Quora نشان دهد. گری ایلیس، از گوگل، دو دلیل ارائه کرد که چرا افزایش در خزیدن ممکن است چیز بدی باشد. گوگل در مورد استفاده از جاوا اسکریپت برای داده های ساختاریافته در Google Merchant Center هشدار داد. علائم پوند در گزارش‌های کنسول جستجو درباره پیوندهای سایت هستند، نه متعارف‌سازی. گوگل هفته گذشته اسناد hreflang خود را به روز کرد. Bing Webmaster Tools می تواند نرخ کلیک بیش از 100% را نشان دهد. گوگل در حال آزمایش است که افراد نیز با 6 نتیجه به طور پیش فرض سؤال می کنند. افراد گوگل نیز می پرسند که بیشتر محتوای ویکی پدیا را نشان دهد. گوگل این بهره برداری ترسناک از نقشه های گوگل را دارد که می توانید رتبه محلی کسب و کار را خراب کنید. گوگل دکمه های منو را به پانل های محلی گوگل اضافه کرد. Google Maps خط مشی تعامل جعلی خود را به روز کرد. تبلیغات خدمات محلی به Google Maps می آیند. Google Ads برخی از تبلیغ‌کنندگان را مجبور به پرداخت کارت اعتباری می‌کند. Google AdSense دارای حریم خصوصی و پیام رسانی جدیدی برای کاربران در برخی از ایالت های ایالات متحده است. اپل اسناد Applebot خود را به روز کرد. این اخبار جستجوی این هفته در میزگرد موتورهای جستجو بود.

حامی: استودیو Wix به آژانس‌های بازاریابی دیجیتال این امکان را می‌دهد تا تمام مزایایی را که Wix ارائه می‌کند از بهترین قابلیت‌های SEO در کلاس تا 99% به‌روزرسانی با ارزش افزوده سیستم مدیریت مشتری و تیم گسترده که مستقیماً در پلتفرم ایجاد شده است، دریافت کنند.

حتماً مشترک فید ویدیوی ما شوید یا مستقیماً در iTunes، Apple Podcasts، Spotify، Google Podcasts یا پخش کننده پادکست مورد علاقه خود مشترک شوید تا از این به‌روزرسانی‌ها مطلع شوید و ویدیو را در پس‌زمینه دانلود کنید. این هم نسخه یوتیوب فید:

جستجوی موضوعات بحث:

لطفاً در YouTube مشترک شوید یا از طریق iTunes یا در RSS Reader مورد علاقه خود مشترک شوید. فراموش نکنید که در زیر با پاسخ مناسب نظر دهید و موفق باشید!

Source link