نوسانات رتبه‌بندی گوگل، سوء استفاده از سایت‌های کوپن، تغییر نمایه‌سازی موبایل، کاهش مرورهای هوش مصنوعی و اخبار آگهی

گوگل در این هفته نوسانات رتبه بندی جستجوی شدیدتری داشت، هم در اول ژوئن و هم در حدود 5 ژوئن. گوگل اعلام کرد سایت های کوپن دارای برچسب سفید با سیاست سوء استفاده از شهرت سایت جریمه می شوند. گوگل هشدار می‌دهد که سایت‌هایی را که مطلقاً در دستگاه‌های تلفن همراه بارگذاری نمی‌شوند، فهرست نمی‌کند، اما سایت‌هایی را که سازگار با موبایل نیستند، فهرست می‌کند. Google AI Overviews اکنون فقط برای 15٪ از جستجوها نشان داده می شود که از 84٪ کاهش یافته است. سئوکاران در حال سئو کردن به مرورهای AI هستند. گوگل مشکل عدم نمایش نام سایت برای برخی از صفحات داخلی را برطرف کرد، گوگل گزارش پیوندهای کنسول جستجو را برطرف کرد. گوگل اعلام کرد که اقدام مستقیمی در مورد گزارش های هرزنامه انجام نمی دهد. جستجوی گوگل در حال آزمایش نوار فیلتر خرید جدید در بالا است. Google Merchant Center در حال آزمایش تجزیه و تحلیل جدید است. Google Business Profiles پیام‌رسانی SMS و WhatsApp را آزمایش می‌کند. نمایه‌های کسب و کار Google دارای یک اشکال است که سؤالات و پاسخ‌ها را پنهان می‌کند. گوگل از 30 آگوست شروع به جایگزینی طرح تبلیغات قدیمی با طرح جدید می کند. Google Ads API نسخه 17 منتشر شده است. Microsoft Advertising داده‌های تبدیل Google Ads را به صورت خودکار وارد می‌کند. تبلیغات مایکروسافت برای انتقال کمپین های خرید هوشمند به حداکثر عملکرد. من همچنین گزارش ماهانه وب مستر گوگل را پست کردم – آن را بررسی کنید. این اخبار جستجوی این هفته در میزگرد موتورهای جستجو بود.

توسط BruceClay که از سال 1996 بهینه سازی بازاریابی جستجو را انجام می دهد و همچنین دارای یک پلت فرم آموزشی شگفت انگیز SEO است.

حتماً مشترک فید ویدیوی ما شوید یا مستقیماً در iTunes، Apple Podcasts، Spotify، Google Podcasts یا پخش کننده پادکست مورد علاقه خود مشترک شوید تا از این به‌روزرسانی‌ها مطلع شوید و ویدیو را در پس‌زمینه دانلود کنید. در اینجا نسخه یوتیوب فید است. برای نسخه اصلی iTunes، اینجا را کلیک کنید

جستجوی موضوعات بحث:

لطفاً در YouTube مشترک شوید یا از طریق iTunes یا در RSS Reader مورد علاقه خود مشترک شوید. فراموش نکنید که در زیر با پاسخ مناسب نظر دهید و موفق باشید!

Source link