نشت داده‌های رتبه‌بندی Google، ناپایداری Google، کاهش لینک کنسول جستجو و مرورهای اجمالی Google On AI

این یک هفته بود که ویژگی‌های داده‌های رتبه‌بندی جستجوی گوگل به بیرون درز کرد، گوگل در نهایت آن را تأیید کرد. گوگل همچنین به نگرانی‌های مربوط به مرورهای هوش مصنوعی پاسخ داد. گوگل همچنین در آخر هفته روز یادبود دارای نوسانات جستجو بود. کنسول جستجوی گوگل لینک های بسیار کمتری را نشان می دهد. گوگل ابزار گزارش اسپم خود را به روز کرد تا سوء استفاده از اعتبار سایت و سوء استفاده از دامنه منقضی شده را اضافه کند. جان مولر گوگل در مورد به‌روزرسانی‌های اصلی به سینک آشپزخانه توصیه‌هایی می‌کند و سپس می‌گوید شاید عملکرد خوبی داشته‌اید. دنی سالیوان از گوگل گفت که در تلاش است تا سایت های ذکر شده در پرس و جو را بهتر نشان دهد. Google اسناد کمکی AI Overviews خود را برای اضافه کردن ویژگی فقط وب و نحوه ارائه بازخورد به روز کرده است. فید Google Discover برای برخی در این هفته خراب شد. دو داستان جدید در بررسی اجمالی هوش مصنوعی گوگل و نرخ کلیک منتشر شد. گوگل در حال آزمایش یک دکمه بزرگ آبی رنگ در قسمت های جستجو است. گوگل در حال آزمایش معاملات فروشگاهی به عنوان یک نوار نازک است. سابقه تماس نمایه‌های کسب و کار Google، و گپ از بین می‌رود. Google Maps نمادهای قابل دسترسی برای صندلی چرخدار را اضافه کرد. آزمایش‌های Google Ads باید در تاریخ 23 اوت به پایان برسد. و حدس بزنید، تنها 10 درصد از سئوکاران به گوگل اعتماد دارند، اما این تعداد همان است که ده سال پیش بود. این اخبار جستجوی این هفته در میزگرد موتورهای جستجو بود.

حمایت شده توسط Semrush – آیا از Semrush Keyword Builder استفاده کرده اید؟ این ابزار با استفاده از هوش مصنوعی و داده های کلمه کلیدی Semrush ارتباط بین موضوعات اصلی دامنه شما و موضوعات جدید بالقوه را ارزیابی می کند. برای اطلاعات بیشتر این URL را بررسی کنید.

حتماً مشترک فید ویدیوی ما شوید یا مستقیماً در iTunes، Apple Podcasts، Spotify، Google Podcasts یا پخش کننده پادکست مورد علاقه خود مشترک شوید تا از این به‌روزرسانی‌ها مطلع شوید و ویدیو را در پس‌زمینه دانلود کنید. در اینجا نسخه YouTube فید برای نسخه اصلی iTunes، اینجا را کلیک کنید.

جستجوی موضوعات بحث:

لطفاً در YouTube مشترک شوید یا از طریق iTunes یا در RSS Reader مورد علاقه خود مشترک شوید. فراموش نکنید که در زیر با پاسخ مناسب نظر دهید و موفق باشید!

Source link