4 روش گوگل برای حمایت از کهنه سربازان در حال گذار

تیمی متشکل از 9 عضو Google.org به مدت 6 ماه با ReflexAI برای توسعه و راه‌اندازی HomeTeam کار کردند.

ما می دانیم که انتقال فقط بر خود جانبازان تأثیر نمی گذارد، بلکه بر اعضای خانواده که از آنها حمایت می کنند نیز تأثیر می گذارد. سایت خدمت به کهنه سربازان ما نه تنها منابعی برای جانبازانی دارد که به دنبال حمایت از سلامت روان هستند، بلکه یک بخش کامل برای خانواده و دوستان، از جمله پیوندهایی به گروه های پشتیبانی، دارد.

2. حمایت از خدمات انتقالی

برای ارائه پشتیبانی از کهنه سربازان بازگشته، بخش عمومی Google اخیراً با برنامه حمایت مالی ETS همکاری کرد تا به راه اندازی یک پلت فرم مبتنی بر Google Cloud به نام Onward Ops کمک کند. این مشارکت که توسط Google Workspace پشتیبانی می‌شود، یک فروشگاه یک‌جا برای اعضای سرویس در حال انتقال از جمله آموزش شغلی مناسب، حامیان مالی آموزش‌دیده، کمک‌های جامع مزایای VA و منابع حیاتی سلامت روان فراهم می‌کند.

3. ایجاد مهارت ها و رزومه های آماده برای شغل

Grow with Google برنامه ها و آموزش هایی را برای پیشبرد فرصت های اقتصادی در جامعه نظامی ارائه می دهد. در اوایل سال جاری، ما همکاری جدیدی را با برنامه ناوبری استخدام و مشارکت وزارت کار ایالات متحده (ENPP) اعلام کردیم. این برنامه به اعضای خدمات در حال انتقال و همسرانشان کمک شغلی یک به یک و دسترسی رایگان به گواهینامه‌های شغلی Google و آموزش‌ها و گواهینامه‌های Google Cloud را برای اعضای خدمات نظامی در حال انتقال و همسرانشان در 30 مکان نظامی در سراسر جهان ارائه می‌دهد.

Google همچنین یک دعوت رایگان به برنامه آموزشی Google Cloud Days ما برای همه کارمندان فدرال، از جمله کسانی که در ارتش خدمت می کنند، ارائه کرده است. با عضویت، اعضای سرویس می‌توانند درباره تحول دیجیتال و بهبود امنیت با Google Cloud اطلاعات بیشتری کسب کنند. از طریق همه این برنامه ها، افرادی که واجد شرایط شرکت هستند می توانند در همه چیز از تجزیه و تحلیل داده ها و پشتیبانی فناوری اطلاعات گرفته تا توسعه ابر و مهندسی امنیت مهارت کسب کنند.

من مفتخرم که تأثیر حمایت Google از برنامه «به خدمت گرفتن قهرمانان ما» را که حاصل کمک مالی 10 میلیون دلاری است، می بینم. هدف این برنامه کمک به 8000 عضو خدمات انتقالی، کهنه سربازان و همسران نظامی است تا با ارائه دسترسی رایگان به گواهینامه های شغلی Google، شغلی معنادار بسازند. پس از کسب گواهینامه، شرکت کنندگان می توانند به صورت تمام وقت استخدام شوند یا می توانند برای کمک هزینه تحصیلی از طریق برنامه هایی از جمله برنامه SkillBridge وزارت دفاع با یکی از بیش از 400 کارفرما در شبکه Hiring Our Heroes، از جمله Booz Allen Hamilton، درخواست دهند. Deloitte، Freedom Learning Group، Verizon و Google.

یکی از چیزهایی که در مورد Google بیشتر الهام بخش من است، تمایل کارمندان ما به بالا زدن آستین ها و کمک است. امسال، سومین هفته کاری سالانه VetNet را میزبانی کردیم، که در آن هزاران داوطلب Google آموزش های شغلی، مشاوره، پشتیبانی و بررسی رزومه را به اعضای جامعه نظامی و همچنین تازه واردان و پناهندگان از افغانستان و اوکراین ارائه کردند. این رویداد با مصاحبه ای با جان استوارت در دفتر گوگل ما در نیویورک به پایان رسید تا در مورد حمایت او از جامعه نظامی و توصیه های او برای کسانی که در حال گذار به شغل پس از سربازی هستند صحبت شود.