کهنه سربازان گوگل این حرکت را متقابلاً انجام می دهند

در این روز جانبازان، می‌خواهیم مشارکت‌های جانبازان در Google را به رسمیت بشناسیم و به نمایش بگذاریم. این کارمندان Google فرصت‌ها و راه‌هایی را برای اعضای خدمات ایجاد کرده‌اند تا به طور یکپارچه به مشاغل غیرنظامی خود منتقل شوند. آنها این کار را از طریق برنامه بورسیه تحصیلی SkillBridge وزارت دفاع (DoD) برای اعضای ارتش در حال انتقال و سایر منابع مانند گواهینامه های حرفه ای توسعه یافته توسط Google و کمک مالی 10 میلیون دلاری از Google.org برای استخدام قهرمانان ما برای برنامه Career Forward شما انجام داده اند. .

ما با جیمز دوراگو، لارین پالسکی و مایکل سنت ژرمن (MSG) از ارتش ایالات متحده و کارمندان سابق گوگل صحبت کردیم تا بدانیم چگونه این منابع را به گوگل آورده اند و چگونه به دیگر کهنه سربازان، اعضای نیروهای مسلح و اعضای خانواده نظامی

SkillBridge چیست؟

Larraine: SkillBridge تجربه کار غیرنظامی را برای اعضای ارتش از طریق کمک هزینه تحصیلی شرکتی در طول 180 روز آخر خدمت آنها فراهم می کند. همکاران در شرکت ها تعبیه شده اند و همچنان به دریافت غرامت و مزایای نظامی ادامه می دهند، در حالی که شرکای صنعتی آموزش، تجربه کاری و ابزارهایی را برای تضمین شغل ارائه می دهند. کارفرمایان استعداد فوق العاده، مهارت ها، قابلیت های تصمیم گیری و انعطاف پذیری را که اعضای ارتش در کسب و کار خود به ارمغان می آورند، از نزدیک مشاهده می کنند.

چرا SkillBridge را به گوگل آوردید؟

جیمز: لارین، ام‌اس‌جی و من در بازی فوتبال ارتش و نیروی دریایی 2019 با هم آشنا شدیم و تصمیم گرفتیم با هم متحد شویم تا SkillBridge را به گوگل بیاوریم. در آن زمان، او یکی از مدیران گروه منابع کارمندان کهنه کار گوگل، VetNet بود. هدف ما این بود که از رقبای خود متمایز شویم و مزایای همکاری با جامعه نظامی را رسمی کنیم. و ما می خواستیم مطمئن شویم که گوگل کارفرمای منتخب برای کسانی است که به دنبال کار و گذار از مشاغل نظامی هستند.

مطالب پیشنهادی  ابزارهای جدید برای ایجاد تبلیغات جذاب تر

MSG: من درگیر شدم زیرا می‌خواستم به جامعه کهنه‌سربازان که در آن حضور کم‌رنگی می‌شوند، بازپرداخت کنم و فضا و فرصتی ایجاد کنم تا کلیشه‌ها را بشکنند و نشان دهند که می‌توانند در زمینه فناوری برتری داشته باشند، همان‌طور که تحت فشار در محیط پرشتاب نظامی پیشرفت کردند. .

لارین: و زمانی که از ارتش خارج شدم، خودم از طریق SkillBridge رفتم. این یک فرصت عالی برای جانبازان است تا مهارت های فنی را بیاموزند و در حین درخواست برای مشاغل تمام وقت، رقابتی تر شوند. SkillBridge همچنین شبکه‌هایی را به مردم می‌دهد که فاقد آن هستند، زیرا همه چیزهایی که می‌دانند حول محور ارتش می‌چرخد.

چگونه برنامه هایی مانند SkillBridge به کهنه سربازان کمک می کند تا بر چالش ها غلبه کنند؟

MSG: افراد با پیشینه نظامی در مشاغل مرتبط با فناوری کمتر حضور دارند. مردم از این افراد در مشاغل ساختمانی و امنیتی کلیشه می‌کنند و برخی از کهنه‌کارها مطمئن نیستند که می‌توانند در صنعت فناوری موفق شوند. اما فناوری تفاوت چندانی با سایر زمینه ها ندارد و ما می دانیم که کهنه کارها مهارت های قابل انتقال و نگرش هایی برای دستیابی به وظایف دارند که به آنها امکان می دهد در شرکت هایی مانند Google پیشرفت کنند. آنها فقط باید یک پای خود را به در ببرند. داشتن SkillBridge و سایر برنامه‌ها در Google به ما این امکان را می‌دهد تا با کمک به شکستن موانع ایجاد مشاغل موفق در فناوری، به جامعه نظامی کمک کنیم.

SkillBridge تنها یکی از ابتکارات متعدد برای کهنه سربازان و خانواده های نظامی است. اگر علاقه مند به ثبت نام در برنامه SkillBridge گوگل هستید، ابتدا باید از طریق برنامه بورسیه شرکتی اقدام کنید. استخدام قهرمانان ما. برای فهرست کامل منابع، سایت ما را بررسی کنید با گوگل رشد کنیدو سایت کار VetNetبرای کهنه سربازان، سربازان در حال انتقال، و خانواده های نظامی از جمله Career Forward و اطلاعات برای مشاغل متعلق به کهنه سربازان. اگر عضوی از جامعه نظامی هستید که به دنبال حمایت برای خود یا یکی از عزیزان خود هستید، می‌توانید منابع مفیدی را در اینجا پیدا کنید خدمت به ایثارگران.

مطالب پیشنهادی  با یک موزیک ویدیوی تعاملی، جمعه متعلق به سیاهان را خرید کنید
سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور